На 2 месеца-6кг.

  • 1 651
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
Мили мами,много ви благодаря за отговорите  Simple Smile
От скоро живеем в Люлин,но всеки ден ходим пеша в старият квартал-Борисовата градина.
Аз имам замръзена кърма и взимам за на вън,но бебка някой път я изяжда наведнъж,и се принуждавам да давам АМ.

Дечко, и аз живея в Люлин, и щях да съм ти голяма подкрепа в опитите за кърмене навън, ако имаш желание разбира се!  Hug Лошото е, че вече ходя на работа, и се прибирам към 18 часа. Ако имаш нужда от някаква помощ съм наблизо! Можеш да ми пишеш на лични!  Peace Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 847
Скоро и аз пусках такава тема - Бобко качи първи месец 1300, втори месец 1700, трети месец 1200 и на 3 месеца е 7580/64 см. Както разбрах от други мами, много кърмени бебета са с такива пропорции, а според джипито важното е да расте съразмерно.

За кърменето навън - вече го правих много пъти, както по градинки, така и по ресторанти, но не се чувствам комфортно и това си е. въпреки пелената изпитвам болезнен срам някой да не ми види гърдите (просто съм такава) и съм под леко напрежение. Но все пак удобството да излизаме на дълги разходки без да пресмятаме кога точно трябва да яде (да не говорим, че е на поискване) надделява, така че се пресрамих  Laughing В края на юли обаче ще водим каката на море и бебко ще остане при майка. Нямам шанс да нацедя достатъчно кърма, затова тогава ще бъде на смесено хранене  Peace

# 17
  • Мнения: 2 829
Въпреки, че не мисля, че малко АМ е голяма беда си оставам убедена, че най-лесно и удобно си остава кърменето навън. Тук в Банско вече могат да се видят няколко мами, които си носят пончо-вече няколко раздадох. Като сложиш пончото и пъхнеш бебето отдолу-нищо се не види! През зимата са ме питали 1-2 пъти къде ми е бебето. При моето диване вече тия номера не минават-дърпа го докато не го махне от себе си не мирясва, но пък на мен вече не ми дреме и си кърмя където сваря Simple Smile
Дано се престрашиш да опиташ, сигурна съм, че ще ти хареса.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 254
Мдааам... Всичко е нормално! Не се притеснявай.
Тайно се надявах, най-накрая в тази тема да срещна някое бебе дето да е по-тежко от мойто, ама явно син ми ще си остане ударника на групата Grinning
Роди се 3,350, на два месеца беше 6,800, на три беше 8,000.... И всичко си е ток и жица, дет се вика. Сега е на година и 8 месеца и от година и три все седи на 17 кила. Докторите казваха, че щом е кърмено бебе няма проблеми, че наддава толкова. От рахит не сме се притеснявали и не е имал. Ортопеда (Драганов) твърди, че с тази структура ще стане огромен мъж. И не бил дебел, а едър. Ама аз си му викам, че е дебел Simple Smile
Успех в кърменето и ти пожелавам да махнеш АМ, или по-точно да имаш желание да го махнеш. Все пак, ако кравето мляко беше по-добро от нашето, щяхме да се разждаме теленца  Peace

Общи условия

Активация на акаунт