Хемоглобина на бебето ми ?

  • 2 555
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: mama kenga
много си е добре хемоглобина, какво му е?Нашият на 6 мес. беше 106 и никой дори не ми е намеквал, че е нисък.


Нашта хахава докторка пък на хемоглобин 116 каза: "нисък" и ни предписа желязо!!! Аз, естествено, не го давах! И това беше при положение, че бебка беше на кърма!!! Направо ми стана смешно!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
мдааааа ooooh! Явно колкото лекари,толкова мнения....Моят Йоан е много пъргав и жизнен ,опитва се да обикаля около спалнята....и е с едни такива румени бузкииии...,че се чудя дали не бъркат нещо с резултатите в лабораторията... Thinking Ще му направя изследванията следващия месец...
Благодаря ви за споделените опит и мнения! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 383
На сина ми хемоглобина на 6 месеца беше 106, но никой не ми е намеквал за проблем. На 3 и на 4 години е  127 без да сме предприемали нищо. Явно при бебетата е нормално да е по-нисък.

# 18
  • Мнения: 2 529
Слава Богу, всичко е наред при нас #Milti Морфологията на еритроцитите беше добра, има само отделни еритроцити с по-различна форма, но те не са съществени за състоянието на детето. Много съм щастлива Grinning , ще увелича още малко приема на месо и на 1 годинка се надявам да сме съвсем отличници Sunglasses

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: kiki27
Слава Богу, всичко е наред при нас #Milti Морфологията на еритроцитите беше добра, има само отделни еритроцити с по-различна форма, но те не са съществени за състоянието на детето. Много съм щастлива Grinning , ще увелича още малко приема на месо и на 1 годинка се надявам да сме съвсем отличници Sunglasses

Браво! Радвам се много за вас!
Целувки на бебо!!

# 20
  • Мнения: 2 529
Цитат на: anuschka
Цитат на: kiki27
Слава Богу, всичко е наред при нас #Milti Морфологията на еритроцитите беше добра, има само отделни еритроцити с по-различна форма, но те не са съществени за състоянието на детето. Много съм щастлива Grinning , ще увелича още малко приема на месо и на 1 годинка се надявам да сме съвсем отличници Sunglasses

Браво! Радвам се много за вас!
Целувки на бебо!!


Само хубави неща да ви случват и на вас! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 596
Stam, явно твоята и нашата педиатърка са учили в едно училище. На 6 месеца нашия юнак беше със 110 хемоглобин и тя каза, че това било ниско и иска пак да го боцкаме за изследване. Още не се е засилила да ми изписва капки, но ако бил продължавал да пада, щяла да му изпише. А до тогава не беше ял месно пюре, а сега си папа.

# 22
  • Мнения: 455
На Даниил му изписаха капки Малтофер при Хемоглобин 89. Направо се учудвам как при Вашите показатели също Ви ги изписват. Утре ще правим повторни изследвания, дано след 3-месечно пиене на капките да е всичко нормално.

# 23
  • Мнения: 265
Цитат на: Kati
На Даниил му изписаха капки Малтофер при Хемоглобин 89. Направо се учудвам как при Вашите показатели също Ви ги изписват. Утре ще правим повторни изследвания, дано след 3-месечно пиене на капките да е всичко нормално.

Моля те светни ме как и по колко му даваш Малтофера, защото и на нас ни изписаха ама лекарката нищо не каза. В аптеката ми го смотолевиха на бързо и аз пак недоразбрала  Embarassed
Благодаря ти предварително  People Angel

# 24
  • Мнения: 455
3 X 5 капки

# 25
Извинявайте че се намесвам, ама като чуя за хемоглобин и ми става зле. Мен цял живот са ме тормозили че ми е нисък хемоглобина, даже една лекарка ми предрече тежка бременност поради този факт !!! Е, нищо подобно не стана, изкарах си най-леката бременност, дори не се наложи да пия допълнително желязо, което си беше изненада и за мен самата.  Показателите ми бяха 110 и не мръднаха. А за толкова малки бебета и то на кърма изобщо не виждам проблеми. С разнообразно хранене всичко е ок, ама то това си важи по принцип за да е здрав човек.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт