Хубав Епилатор ???

  • 10 532
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
eххо  - мерси  bouquet иначе моделът изглежда добре и с доста екстри Simple Smile като гледам номера на твоя и този който аз пуснах са еднакви, би трябвало да е този значи без бръснещата глава...

# 16
  • Мнения: 2 768
Има един модел, който е абсолютно същият като този, който аз си купих, но без бръснещата глава. Изглежда 1:1. По-евтин е и в момента е в промоция в Техномаркет. Сега обаче нямам време да търся линка.

Точно такъв си взех аз    http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020562 

просто имам ел.самобръсначка и не беше ненужна такава приставка 

# 17
  • Мнения: 1 253
Ето линка към епилатора без бръснещата глава. Има и снимка Simple Smile
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028415

# 18
  • София
  • Мнения: 44 121
а изстудяващата ръкавица какво представлява?

# 19
  • Мнения: 3 830
Това е моят епилатор:



Има приставка за намаляване на болката и друга за труднодостъпни места, като подмишници и линия на бикините.

Много съм доволна и е под 100 лева.  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 6 909
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028540

аз се чудех за този - заради приставката за начинаещи...но дали има смисъл от такова нещо...
Леле, и без друго с Браун-а ми трябва ужасно много време да си махна космите, ако тръгна и с приставката за начинаещи отиде цял ден. Както вече казаха, тя просто е с по-малко пинсети и космите се махат по-бавно.
А като цяло аз мога да окачествя Браун като по-безболезнен първо заради това, че ми захваща по-малко на брой косъмчета, и второ заради масажиращите приставки.
Иначе аз предпочитам Филипс. За мен болката не е фактор, така че с него просто става по-бързо и ефикасно според мен.
Така че от Филипс с охлаждащите приставки мога да предложа тези:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021791
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019826 + разновидностите му - 6495 и 6496
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027097 + разновидностите 6502 и 6503

# 21
  • София
  • Мнения: 44 121
и още една потанка - колко дни има ефект?

# 22
  • Мнения: 71
Аз ползвам Rowenta. Този, на който му се маха главата и може да се мие. Някъде към 60 пари струва. Аз оба4е се дразня, 4е после ми никнат малки подкожни косъм4ета и за тваааа.......си бръсна краката. За други зони ходя на кола маска

# 23
  • София
  • Мнения: 2 521
Вземи си Филипс с керамични дискове и няма да съжаляваш.

# 24
  • Мнения: 1 253
bubu_to охлаждащата ръкавица представлява една торбичка с гел, която държиш във фризера и когато я извадиш я слагаш в една специална ръкавица с която не ти замързва ръката и можеш спокойно да си масажираш краката. Аз лично не съм я ползвала след епилация, но пък я използвах като се ударих яко в един ръб и я използвах вместо лед  Mr. Green
Колко дълго трае - мисля, че при всеки човек е различно. Аз лично не гледам на колко дни се епилирам. Ориентирам се по косъмчетата. Абе не е 1 месец както рекламират Wink максимум да е 10 дни, но то и аз косми не търпя.
Така и така сме отворили темата да споделя нещо което работи прекрасно при мен за забиващи се косъмчета. Аз от години полудявам с тези епилатори и кола маски, защото постоянно ми растяха косъмчетата навътре, особено през зимата когато нося по-често панталони. Та купувам епилатори ползвам, ползвам и като наближи морето за да имам гладки крака подхващам самобръсначката, от която нищо не се забива. На кола маска ходех, ама не мога да изтрая да чакам да си запиша час, да ходя с косми еди колко си време...не е за мен това...
Та оплаквайки се един ден на моя колежка тя сподели, че от много години прилага следния трик - няколко дни след епилацията, когато косъмчетата, зашочват да избиват, нали знаете как се усещат и се надигат едни точици, та тогава след баня обтърква краката много лекичко и внимателно с пемза. Обявих я за луда и за мазохистка. Все пак реших след следващата епилация да пробвам и просто не можах да повярвам на очите си. Аз която винаги, винаги съм имала подкожно растящи косъмчета приключих с този проблем. Просто във всеки един момент в който усетя по краката си онези малки точици когато избиват косъмчетата пригалам тази процедура и мирясах.
Ако някой реши да я пробва нека да внимава, не се натиска, просто много леко и внимателно се обтрива кожата на кратата, за да не се разрани.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 121
eххо - сигурно точно това е ролята на ексфолиращата гъба при филипсите Wink всъщност само тя ме привлича към филипс, въпреки, че ммай всъщност много повече клоня към браун...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 521
Та оплаквайки се един ден на моя колежка тя сподели, че от много години прилага следния трик - няколко дни след епилацията, когато косъмчетата, зашочват да избиват, нали знаете как се усещат и се надигат едни точици, та тогава след баня обтърква краката много лекичко и внимателно с пемза.
Ако някой реши да я пробва нека да внимава, не се натиска, просто много леко и внимателно се обтрива кожата на кратата, за да не се разрани.

Може би точно тази роля има ексфолиращата гъба, която е приложена към моя Филипс 6502 с керамични дискове. Още не съм я ползвала, и на мен ми се получават забиващи се косъмчета но не много. Пише че се ползва между епилациите, а не непосредствено преди или след. Като ми приключи ремонта и се туря в ред ще я пробвам тази гъба.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 521
 Grinning Grinning С бубу-то едновременно мислим и пишем едно и също!

# 28
  • Мнения: 1 253
bubu+to попитай някой който има Филипс дали е добра тази ексфолиираща гъба и дали има ефект от нея, защото нещо ми се върти в главата, че май имах нещо подобно, ама нямаше ефект от него, защото не можеше да ексфолиира добре кожата. Все пак това не е било в последните 2 години, така че е адски вероятно нещата да са променени драстично в тази посока Simple Smile
Стискам ти палци да си избереш най-доброто нещо!

# 29
  • Мнения: 2 768



Ако това е ексфолиращата гъба, то можеш да я намериш навсякъде  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт