Пушачи vs. Непушачи

  • 5 192
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Никога не съм била пушач.
Който иска да му гние устата,
моля, нека се трови. Спасявам
се от задимени заведения. Не
влизам там. Или бързо излизам.

# 16
  • Мнения: 5 468
Пуша и се съобразявам, ако някой непушач се навърта около мен. Ако му пречи дима, ще си загася цигарата.

# 17
  • Мнения: 2 792
 Пуша и не винаги се съобразявам с непушачите. Ако съм на маса само с непушачи по вероятно е да не запаля, но не е гаранция. Може да ме обявите за гадна пушачка.

# 18
  • Мнения: 5 468
Пуша и не винаги се съобразявам с непушачите. Ако съм на маса само с непушачи по вероятно е да не запаля, но не е гаранция. Може да ме обявите за гадна пушачка.
Ако си в заведение, що да не пушиш, защото на масата ти седяли непушачи? Аз ще си пуша.
Казах, че се съобразявам с тях, ако съм отишла на гости у тях или пък в стаята има дете. Иначе в заведение - чакай да не пуша, защото от дясно ми стоял Стоян-непушача.

# 19
  • Мнения: 7
 EmbarassedИ аз пуша, но винаги до колкото мога се съобразявам с околните, защото съм изпитвала неприятното усещане от тютюневия дим . smile3515
Опитвала съм се многократно да ги откажа smile3513 , но напразно.Това е грозен навик, необяснима страст, наркотик ,който мразя  Twisted Evilи същежременно изпитвам такава наслада( beer smile3504все едно да пиеш,когато си жаден).
Не се гордея с това,зная че е старомодно и много,много вредно, но..... Confused
Обръщам се към новобранците в тая област Naughty ,отказвайте ги докато е време #2gunfire,че после е много трудно.
За много неща имам воля, но за това, все още не съм намерила.
Късмет newsm10

# 20
  • Мнения: 3 521
Не пуша, не правя забележки на пушачите Peace.
Бивша пушачка съм и си избирам места където да не ми кадят на главата, ако съм в диско или клуб не ме впечатлява димът стига да си виждам чашата.

# 21
  • Мнения: 4 841
Пуша. Единствените, с които се съобразявам, са децата (моето и чуждите). С възрастни не се съобразявам - щом не е изрично забранено, пуша.

Всъщност, макар и пушач, ненавиждам да се возя в кола, в която се пуши, или да стоя в помещение, осмърдяно на цигари. Като цяло съм фен на пушенето на открито.

Но много ме дразнят мърморещи непушачи.

# 22
  • Мнения: 8 999
Пуша. В своята къща и в своята кола. И в къщите и колите на други пушачи, които нямат нищо против да смесим различните димове от различните марки. Където не се пуши, не пуша. Не ходя в заведения за непушачи, не сядам на маса за непушачи.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 826
Не пуша ако съм на гости и семейството са непушачи,ако има деца в стаята,ако съм в детско заведение,сладкарници и навсякъде където е забранено .....
Пуша навсякъде другаде  , не се съобразявам с никой особено когато заведението е открито.
Ще имате да вземате (както бях чела в една друга тема тук) , че ще обикалям околните маси да искам разрешение да запаля една цигара.На който не му харесва - чао.
Пък за дискотеки и кръчми да не говорим.Там бих се смяла със сълзи ако тръгнат да ми правят забележки.

# 24
  • Мнения: 47 985
естествено че сега всички ще пишат че се съобразяват
колкото си събират акитата на кучетата  Tired

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не пуша, но и не правя забележки на пушачите, освен да кажа "може ли да преместиш цигарата, дими ми в лицето."
Няма смисъл от забележки. Повечето от пушачите, смея да твърдя, в това(подчертавам само в това отношение) несе съобразяват с непушачите. Лятото, хайде, издържа се, но зимата е ужасно. Където и да влезнеш те окъдяват, това коса, дрехи, всичко. Sick Twisted Evil
Наскоро една приятелка се прибра от Германия и каза, че тук се носели навсякъде ужасни миризми-пот, цигарен дим, пушеци, манджа.

# 26
  • Мнения: 14 654
Не съм пушила никога. Правя възпитани забележки на пушачите, но те обикновено отговарят доста невъпитано, повечето просташки. Не се случвало да помоля някого да не пуши и той да е съгласен.

# 27
  • Мнения: X
Аз съм една странна пушачка.
Съобразявам се само когато реша и само с когото  реша.Но с присъствието на деца винаги.
Не обичам да се прибирам вмирисана на цигари.
Не обичам да вляза в асансьор ,в който някой е пушил.
Не обичам и миризмата на фасове.
Не толерирам пушенето на всякъде.

  Не се дразня ако ми правят забележки.



# 28
  • Мнения: 677
Съобразявам се. Знам, че е гадост. Ама си пафкам.

# 29
  • Мнения: 415
Бивш пушач съм. И за мен важи в пълна сила приказката: "Новопокръстените са по - католици от папата". Опитвам се да не издавам не доброто си отношение към пушещите, но не винаги успявам. Понякога дори правя забележки. Обаче от всичко най - гадно ми е, когато до мен застане човек, който си е хвърлил цигарата преди малко.

Общи условия

Активация на акаунт