Как да си отложа цикъла?

  • 21 421
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 110
лекарите казват Примолут Нор или Оргаметрил.

# 16
  • Мнения: 1 424
Преди месец ми се наложи и на мен да го забавя. Пих Примолут-нор на Шеринг, 20 хапчета са и в продължение на 10 дни се пият по 1 сутрин и 1 вечер. Започват се 3 дни преди датата, в която трябва да ти дойде цикълът. Не са противозачатъчни и не се чувствах зле като го пих. Препоръча ми ги лекар  Peace
И аз пих  Примолут-нор,за да си го отложа покрай бала  Peace Останах много доволна,нямах проблеми докато го пиех и на следващия месец ми дойде съвсем нормално  Peace

# 17
  • Мнения: 645
Аз съм правила нещо друго, Слава богу, нямаше последствия някакви...но не съм сигурна, че трябва да се прави без консултация с гинеколог. Пих Постинор, мисля, че две таблетки, десетина дни преди морето и така го предизвиках да ми дойде и свърши преди да съм заминала.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това хормонално объркване, което предизвиквате не е безобидно. И то за какво?!? Голямата работа- с цикъл на море... Нали за това са измислени тампоните!

# 19
  • Мнения: 35
аз получих страхотна алергия от Оргаметрила,затова вземете си някой по-пречистен препарат.

# 20
  • Мнения: 216
 Peace Peace Peace Simple Smileмерси на всички за полезната информация Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 295
Гледам колко е стара темата и се чудя защо е в КМ... но все пак да се възползвам, защото в Здравния не ми отговориха...

Ползвала съм Примолют нор няколко пъти и съм много доволна. Но може ли някой да ми каже могат ли да се премат 2 опаковки  - т.е. вместо 10 дни, да се пият 20??

# 22
  • Мнения: 1 318
Доби, не ми се вярва да може - виж все пак в листовката, трябва да пише. Аз сега направих тази глупост да слея две опаковки ОК и получих кървене, а когато ми е паузата, съм на море и пак трябва да ми дойде... Въобще... всичко си е до организъм.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 86
orgametril-sedmiza predi predpolagaemia zikal go po4va6 i go pie6 do kogato iska6 da si otloji6 zikala posle -sled spiraneto do 3 dena ti idva Wink

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 86
надявам се че дните за отлагане като брои са разумни-след този медикамент следващият цикъл е почти без болка Blush

# 25
  • Мнения: 69
Това хормонално объркване, което предизвиквате не е безобидно. И то за какво?!? Голямата работа- с цикъл на море... Нали за това са измислени тампоните!

И аз съм на това мнение.

# 26
имам и аз един въпрос дойде ми днес има ли начин по бързо да ми свърши за3-4 дни да ускоря процеса

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 380
Трябва да отиде на гинеколог, за да й предпише лекарство-мисля, че трябваше да се пие две седмици преди очаквания цикъл.  Преди няколко години аз така си отложих цикъла с медикамент, но беше отдавна и не помня как  се казваше.

# 28
  • Мнения: 1 318
имам и аз един въпрос дойде ми днес има ли начин по бързо да ми свърши за3-4 дни да ускоря процеса

Има начин - вземи си от аптеката Calcium Phospho C - по името може да познаеш, че има калций, фосфор и витамин С. Ускорява кръвосъсирването и няма противопоказания. Бяха ми го казали в една аптека,  когато получих кръвоизлив и наистина има ефект - за 3 дена цикъла ти приключва. Розови хапчета са, пият се по 2 три пъти на ден. Надявам се съм помогнала Grinning

# 29
Как да направя така, че да ми дойде седмица по- рано. На 12 другия месец заминаваме на море и лошото е, че точно тогава трябва да ми дойде. Ами сега? Какво да правя? Как да отложа цикъла си със седмеца по- рано. Или поне с пет дена по- рано. Много ви моля за съвети.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт