Коя авиокомпания препоръчвате и коя не

  • 45 019
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 952
За десети път ще кажа, че изказах мнение относто полетите София- Лондон, защото с тях имам опит и който може нека си намери двупосочен билет с такси за 53 евро, аз не мисля, че има такъв.
И изрично подчертах, че всичко зависи от сезона. Сега е нормално цените да са завишени.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 484
Ами аз за 2 път ще ти кажа, че миналото лято летях за толкова, факт! Но не можеш да си намериш сега - за лятото билет, за тази цена билетите се купуват поне 2-3 месеца по-рано.   И не само за Лондон е така.

# 77
  • Мнения: 1 952
Има един друг момент, че ако купиш билета 3 месеца по-рано поемаш почти сигурен риск да се прецакаш, защото цената често се коригира.
А за миналата година вече се съгласих с теб, wizz набираха активно пътници и дори правеха промоции на безплатни билети, плащаш само такси, ама това време отмина.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 484
Е добре де, каква е логиката до Лондон да вдигат цените, а до Рим - не, така освен да загубят пазара, друго няма да постигнат.
Досега не ми се е случвало това с корекция на цената, дано да не ми се случи. 

# 79
  • Мнения: 1 952
Логиката не им я знам, моята практика е да проверявам Бритиш, уиз, хемус и бългериа ер, което ми е най-евтино, това си взимам.
Факт е, че цените се менят не с дни, а с часове, можеш сама да се убедиш, ако 1-2 дни им следиш цените.

# 80
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Всъщност някой някога с някоя лоу кост да е летял за толкова малко пари?  Thinking

Да, аз съм летяла за 100лв. двупосочен билет. Е, не е 20-30 евро, но е доста евтино.
В неделя ще летя за 160 лв. пак двупосочен.

# 81
  • Мнения: 4 700

Всъщност някой някога с някоя лоу кост да е летял за толкова малко пари?  Thinking

Да, аз съм летяла за 100лв. двупосочен билет. Е, не е 20-30 евро, но е доста евтино.
В неделя ще летя за 160 лв. пак двупосочен.


38? двупосочен.  Peace

# 82
  • Мнения: 1 952

Всъщност някой някога с някоя лоу кост да е летял за толкова малко пари?  Thinking

Да, аз съм летяла за 100лв. двупосочен билет. Е, не е 20-30 евро, но е доста евтино.
В неделя ще летя за 160 лв. пак двупосочен.


38? двупосочен.  Peace

За Лондон?

# 83
  • Мнения: 4 700
Не, Германия-България-Германия. Но с лоу кост. Нали това беШе въпросът.



Всъщност някой някога с някоя лоу кост да е летял за толкова малко пари?  Thinking

Простете, ако съм ви объркала.  Embarassed

# 84
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287


Всъщност някой някога с някоя лоу кост да е летял за толкова малко пари?  Thinking

Да, аз съм летяла за 100лв. двупосочен билет. Е, не е 20-30 евро, но е доста евтино.
В неделя ще летя за 160 лв. пак двупосочен.

За Лондон?

Не, първата цена до BTS, втората до CIA.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 484
Не си объркала, темата е за всички компании, ние спорихме за Лондон, но това не е по темата, а и освен за Лондон има лоу кост и за доста други дестинации:)

# 86
  • Мнения: 1 299
Не, Германия-България-Германия. Но с лоу кост. Нали това беШе въпросът.



Всъщност някой някога с някоя лоу кост да е летял за толкова малко пари?  Thinking

Простете, ако съм ви объркала.  Embarassed

Не си се объркала - питането е за всякакви полети. Все пак хората не летят само до Лондон.

Аз аз съм си купувала билет на Wizz Air 4 месеца по рано и беше 80 евро с такси и всичко , двупосочен, до Будапеща. Да, цените се менят нон стоп, но веднъж платиш ли го - край  Peace

# 87
  • Мнения: 1 299
В Райън Еър пък съм се возила на чисто нов Боинг, едва ли не още с найлони по седалките - опроверга се убеждението ми, че авиопъркът на лоу-кост компаниите е от предимно стари самолети.

На Wizz air самолета беше екстра, много по-добът от тези на Alitalia и CSA взети заедно  Peace

Така е. Това, че компанията е лоу-кост, не значи задължително, че самолетите са стари.
На Wizz самолетите са Airbus, а на Alitalia са МД-та 82, които не са особено приятни.
Иначе аз и от Sky Europe съм доволна.

Ето как изглежда самолета на Wizz Air от вътре:

# 88
  • Мнения: 1 952
Самолетите им не са лоши, в сравнение с тези на България Еър.

# 89
  • Мнения: 1 299
Забелязали ли сте дали има разлика в цената м/у билет резервиран онлайн и такъв купен от туристическа агенция?

Общи условия

Активация на акаунт