Деца обути с чехли и джапанки.

  • 12 593
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 881
Само сандалки носи лятото моето дете, не мисля, че чехли или джапанки ще са й удобни!

# 91
  • Мнения: 372
  Големият ми син от миналата година ходи само с джапанки навън и бос в къщи и не мисля ,че има проблем.

 А аз зная ,че е най-добре детето да ходи босо,но заради боклуците навън не му разрешавам иначе той с удоволствие би го приел.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
С всичко ходят - и със сандали, и с чехли, и с джапанки, и с маратонки, и боси. Зависи къде са. Когато сме навън винаги са със сандали или обувки. В момента са на вилата и съм убедена, че макар че съм занесла по 4 вида обувки и за двамата, цялата седмица ще шляпат по джапанки из двора. Предполагам, ще обуват сандали или гуменки като карат колело, тичат навън или са в гората. Изобщо, обуват се с каквото им душа иска /когато мен ме няма  Laughing/.

# 93
  • Мнения: 5 362
Ходи със сандалки.Много бяга и не мисля,че със чехли или джапанки ще й е удобно,даже и да върви.

# 94
  • Мнения: 102
Моят син носи джапанки на яслата,защото не мисля че ще му е удобно по цял ден да е със сандали там.А относно затворената пета,даже съм забелязала,че сандалите му които са такива са му по-неудобни от чехлите.

# 95
  • Мнения: 1 311
Навън задължително е със сандали или обувки. Вкъщи ходи бос, ако обуе джапанки - то това са 43-ия номер на баща му. Съумява дори и да тича с тях.

# 96
  • Мнения: 24 467
Дори аз не ходя обута с чехли и джапанки, освен ако не съм на плаж, никак не ми е комфортно. Дори и тогава, обаче, напоследък, обувам сандали. На сина съм купила едни джапанки за закрития басейн, когато се преоблича, иначе и той си ходи със сандали. В къщи имаме пантофи за зимата.

# 97
  • Мнения: 1 113
Лилия носи чехли когато излизаме някъде, примерно да пазаруваме, на разходка. Когато е на детска градина или излизаме да играе е със сандали. Страх ме е да не са спъне и да падне с чехлите, въпреки че когато ги избираме гледам освен да са й удобни, да не й се изхлузват от крачето.

# 98
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Навън само със сандали. Вкъщи е боса, даже за банята няма чехли.
Сестра ми й подари невероятно сладки чехли. Отпред са между пръстите, отзад с ластиче, нещо като сандалка. Обухме ги веднъж до магазина и трябваше да я нося  Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 8 505
Ходи със сандали и при всяка възможност я събувам боса.Вкъщи също е боса.Джапанки-само за банята.Чехли няма.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 2 389
В къщи ходи боса. Това лято много хареса новите си чехли и ходи само с тях навън. Нищо лошо не виждам - щом са и удобни да си ходи с тях.

# 101
  • Мнения: 179
Преместихме се преди 3 месеца. Никога не е използвал чехли или пантофи у нас, но сега, заради гранитогреса в коридора, на излизане от стаята си обува джапанки.
Вън предпочита, да е с маратонки, но в тази жега съм ги скрила и обува сандалите.
Чудя се, как децата решават, че чехлите са по-удобни? За обуване и събуване- да, но за игра...!!?? newsm78

# 102
  • Мнения: 5 539
Против носенето на чехли от малки деца съм, но все пак купихме 1 чифт Rolling Eyes В детската градина цялата група ходят с чехли и Ева пощуря и тя по тази мода.
Сега всеки път водим спорове преди излизане да си обуе сандалите, защото с тях й е по-удобно на дълъг път. Не всеки път побеждавам Confused

# 103
  • Мнения: 8 769
В детската градина цялата група ходят с чехли и Ева пощуря и тя по тази мода.
А в нашата градина не разрешават децата да са с чехли.  Grinning

# 104
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Цитат на: Доня Туфиня
[/quote
А в нашата градина не разрешават децата да са с чехли.  Grinning
Не сте ли в Ян Бибиян? И Дария е там и почти цялата група ходи с чехли и джапанки, особено откакто почнаха да посещават басейна. Може би само за по-малките са въвели това ограничение.

Общи условия

Активация на акаунт