Козметиката на MATIS се продава и в бг сайт!

  • 8 072
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
МАТИС БЪЛГАРИЯ какво значи не може да контролирате хората, които продават вашата козметика. Да не би това да е моя работа??? Гледам не си направихте дори труда да попитате момичето, на което са му продали тестери в кой салон се е случило това, за да предприемете някаква провека. Иначе на мен козметиката на Матис ми допада. Жалко, обаче че заради недостатъчната ангажираност на представителството марката губи имиджа си у нас.
джулиана според мен самата ти си допуснала грешка като изобщо си платила за тестери - дори и да е имало етикети, всеки знае, че тестерите са безплатни, понеже идеята е не да се мацнем два пъти на аванта, а да тестваме. Изхождайки от тази логика аз никога не бих дала и стотинка за тестер. Дори и да има етикет, веднага ще задрасквам фирмата, която ми иска пари за да пробвам продукта й....
Иначе на твое място бих писала на компанията във Франция. Преди това, ако наистина е имало етикет - снимаш за доказателство. Пък те да си се разправят с представителството си в БГ, аджеба кой не си върши работата... Вместо да пише по форумите  Joy

Уважаема госпожо,

Част от нашата ангажираност към марката е и вниманието, което обръщаме на постингите в някои форуми. Tака получаваме различни отзиви - някои позитивни, някои откровено недобронамерени, а някои съдържащи интересни препоръки.  Ако прочетете написаното досега, лесно ще различите недобронамереността от обективното мнение или препоръка. Напълно сте права, че "Джулиана" е допуснала грешка заплащайки наш тестер. Ние сме предоставили всички наши координати за споделяне на мнения (www.matisbg.com) и не смятаме за коректно да разискваме във форума кой конкретен салон, дерматологичен кабинет, аптека или СПА-център не спазват търговската политика на MATIS. Можем да се ангажираме да проверим конкретни оплаквания, ако бъдат отправени към нас чрез ел.поща, обикновено писмо или дори телефонно обаждане. Ако желаете да споделите мнение или изразите отношение във връзка с работата на представителството в България, можете да го направите с писмо или мейл до  г-жа Самиа Буазис - регионален мениджър на MATIS-PARIS SA за Източна Европа и Близък Изток. Всички данни за контакт са публични и могат да бъдат намерени на корпоративния сайт www.matis-paris.fr, както и на опаковката на всеки продукт.

Служителите за контакт в България са вече посочвани в предишни постинги, но за да се избегнат каквито и да било недоразумения ще ги посочим отново:
- г-жа Добринка Иванова - бранд мениджър  тел. (02) 9805622
- г-жа Диана Боюндрукова - офис мениджър тел. (02) 9800726

Надяваме се, да Ви бъдем полезни.

# 16
  • Мнения: 142
Не аз съм платила за тестерите, а Vi4ito.Това няма голямо значение.Явно има такъв "проблем" с тестерите на MATIS, иначе нямаше да го обсъждаме.Несъмнено марката предлага качествена козметика, което никой не оспорва.Продуктите си заслужават, въпреки че не са от най-евтините.

Казвате,че тестерите на продуктите MATIS се предоставят напълно безплатно на козметичните салони, а дали те ги предлагат като такива Вие не можете да контролирате и знаете.Ако мога да си позволя една препоръка към Вас , МАТИС БЪЛГАРИЯ.Направете всичко възможно този "проблем" да изчезне.Има си винаги начини да контролирате индиректно, като например надписи или лепенки върху тестерите от рода на "безплатна мостра" , "подарък" или "Not for Sale".Тогава ще им е по-трудно на недобросъвестни козметички и салони да злоупотребяват на Ваш гръб.При наличието на такъв надпис, едва ли ще искат от хората пари за тях.Направете така, че Вашата козметика да няма антиреклама като тази.Идеята на тестерите е те да представят продуктите на марката и се дават напълно безплатно, за да се уверят клиентите в качеството на продукта и не би трябвало дори да е обвързано с покупка на такъв.Как ще убедите клиент, който не е ползвал Ваш продукт досега? Най-логично е като му дадете мостра предварително, "сам да се убеди".

Относно сайта, на който сте предоставили права за продажба на  MATIS, означава ли, че ако си поръчаме от там продукт ще получим безплатни тестери към него?

# 17
Не аз съм платила за тестерите, а Vi4ito.Това няма голямо значение.Явно има такъв "проблем" с тестерите на MATIS, иначе нямаше да го обсъждаме.Несъмнено марката предлага качествена козметика, което никой не оспорва.Продуктите си заслужават, въпреки че не са от най-евтините.

Казвате,че тестерите на продуктите MATIS се предоставят напълно безплатно на козметичните салони, а дали те ги предлагат като такива Вие не можете да контролирате и знаете.Ако мога да си позволя една препоръка към Вас , МАТИС БЪЛГАРИЯ.Направете всичко възможно този "проблем" да изчезне.Има си винаги начини да контролирате индиректно, като например надписи или лепенки върху тестерите от рода на "безплатна мостра" , "подарък" или "Not for Sale".Тогава ще им е по-трудно на недобросъвестни козметички и салони да злоупотребяват на Ваш гръб.При наличието на такъв надпис, едва ли ще искат от хората пари за тях.Направете така, че Вашата козметика да няма антиреклама като тази.Идеята на тестерите е те да представят продуктите на марката и се дават напълно безплатно, за да се уверят клиентите в качеството на продукта и не би трябвало дори да е обвързано с покупка на такъв.Как ще убедите клиент, който не е ползвал Ваш продукт досега? Най-логично е като му дадете мостра предварително, "сам да се убеди".

Относно сайта, на който сте предоставили права за продажба на  MATIS, означава ли, че ако си поръчаме от там продукт ще получим безплатни тестери към него?


Здравейте, Джулиана,

Поради характера на e-shop търговията, а именно презумпцията, че чрез сайта се поръчва вече познат и/или ползван продукт, не е възможно да получите мостри от e-shop. Това можете да направите в някой от козметичните салони, естетични клиники или хотелски SPA-комплекси работещи с наши продукти. Ако нямате възможност да посетите такъв салон наблизо до Вас, можете да ни пишете или да ни се обадите по телефон и ние ще Ви изпратим тестери на продуктите от които се интересувате. Ако сте от София или от Русе, можете да получите тестери директно от търговските ни представителства.

# 18
Линията  REPONCE  JEUNESSE е много , много добра.Ползвам в момента  total care youth enriched cream и серум към него и съм абсолютно впечатлена.Серията reponce vitalite- в оранжево, не се оказа нещо особено. А мострите продължават да ги продават по 2 лв. бройката ,въпреки всичко написано...

# 19
Линията  REPONCE  JEUNESSE е много , много добра.Ползвам в момента  total care youth enriched cream и серум към него и съм абсолютно впечатлена.Серията reponce vitalite- в оранжево, не се оказа нещо особено. А мострите продължават да ги продават по 2 лв. бройката ,въпреки всичко написано...

Моля, пишете ни в кой град и в кой салон са Ви продали мостри. Молим Ви да посочите във Вашия мейл име и телефон за обратна връзка. Не можем да вземем отношение, ако съобщението е анонимно.

Общи условия

Активация на акаунт