Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 257 911
  • 985
  •   1
Отговори
# 885
  • Бургас
  • Мнения: 534
Ами само по телефона и ако нещата не тръгнат в правилна посока в първият възможен момент се виждаме. Всички лекарства за остри случаи купуваме от аптеката, един единствен път ни се наложи да поръчаме по пощата от хомеопатичната аптека в Добрич / но това за хроничното заболяване /.

# 886
  • Мнения: 7 055
Здравейте! Върнах да прочета няколко страници назад, но общо взето се комнетира само детски хомеопат. Има ли някой лекувал хипотиреоидизъм  и Хашимото?

# 887
  • Бургас
  • Мнения: 703
Др.Стойчев кога преглежда в Бургас ? Предполагам , че със съпругата му др. Хараламбиева са в различни дни... а тя кога е ? Доволни ли сте от тях ? Ако има родители записали децата си , моля също да споделят ☺

Винаги са заедно тук в града ни:)Кабинетите им са един до друг.Ние ходим и при двамата,баткото е при Хараламбиева,ММ при Стойчев.
И точно сега през 4 дни почивни не си вдигнаха телефоните,доволни сме като цяло.Но в остри случай и като не вдигат незнам,подавам се и давам химия.Няма как да имам от всички  лекарства с потенция над 30 у дома.

# 888
  • България
  • Мнения: 3 622
Според мен не е редно да не си вдигат тел. и то и двамата. Вярно е, че и те са хора и имат нужда от почивка, но все пак като са поели отговорност....ако има недай си Боже някакво влошаване, какво правим!?

# 889
  • Бургас
  • Мнения: 703
Според мен не е редно да не си вдигат тел. и то и двамата. Вярно е, че и те са хора и имат нужда от почивка, но все пак като са поели отговорност....ако има недай си Боже някакво влошаване, какво правим!?

Случи ми се:) синът ми беше поел лекарство с 200 потенция ,и нямаше как да зная какво мога да дам преди да са минали 10 дена...............
Но за диагноза и лечение са добри!

# 890
  • Бургас
  • Мнения: 534
Според мен не е редно да не си вдигат тел. и то и двамата. Вярно е, че и те са хора и имат нужда от почивка, но все пак като са поели отговорност....ако има недай си Боже някакво влошаване, какво правим!?

Случи ми се:) синът ми беше поел лекарство с 200 потенция ,и нямаше как да зная какво мога да дам преди да са минали 10 дена...............
Но за диагноза и лечение са добри!
И двамата са на семинар по хомеопатия в чужбина от 10 до 17. Специално за доктора няма проблем да му пуснете мейл, в първия удобен момент отговаря.

# 891
  • Мнения: 2
Д-р Бечев, понякога преглежда и в Бургас. Simple Smile

# 892
  • Мнения: 2
Д-р Емил Бечев е професионалист в истинския смисъл на думата, много добър и внимателен. Винаги можеш да се свържеш с него по телефона. Дори в момента да е зает, когато е свободен ще ти кликне. Той преглежда в МЦ Хирон.

# 893
  • Мнения: 27
Здравейте. Може ли още малко информация за доктор Стойчев? Моята дъщеря също има астматични проблеми. Ходим при доктор Мустаков в София и се лекуваме с Ефира вече 8 месеца. Обаче сега имаме пристъп и съм много притеснена. Искам да пробвам и друго лечение. Чувам разни невероятни истории за излекувани астми с хомеопатия. Моля някой да сподели опит ако има такъв. Изобщо не съм наясно с хомеопатите в Бургас. Пробвали сме веднъж при Ферфериева - не ни се получи. Приключихме с много остър серозен отит, намален слух и посещение в ИСУЛ, после естествено антибиотик. Сега с тази астма.... незнам....

# 894
  • Бургас
  • Мнения: 7 045
Моят син имаше лека алергия, която се проявяваше през пролетта като цъфтят цветята. Др. Корнел успя да се справи с нея. Но за астма не  знам как стоят нещата. За Ферфериева съм чувала само лоши неща. Една приятелка водеше детето си при нея. Няколко пъти завършваха в болница с пневмония.

# 895
  • София
  • Мнения: 1 104
За д-р Бечев съм. Синовете ми ходеха при него. Сега ако се наложи отново ще ходят.

# 896
  • БУРГАС
  • Мнения: 177
Има ли някакви новини за др Ферфериева,някой знае ли как е?

# 897
  • Мнения: 6 741
Защо, какво се е случило с нея?

# 898
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Лекува се ... може и да поработи септември , но нещо не е ясно .

# 899
  • Мнения: X
Ех... и аз чух неприятни слухове относно здравето на д-р Ферфериева и се надявах, че не е вярно, но явно наистина е болна...Дано се възстанови бързо и успешно!

Общи условия

Активация на акаунт