Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Бургас
Тук продължаваме да се питаме и да споделяме мненията си за хомеопатите, практикуващи в Бургас Simple Smile

Стара тема

# 1
Кординатите на др В.Ненова са тел.0877290680 ,кабинета и се намира на ул.Алксандър Велики 54 ,близко е до Пожарната и пазар Краснодар.
Цена за интервю 30лв ,за преглед 20 лв.

# 2
Не съм чувала за Ненова.
Благодаря за темата!

# 3
Кординатите на др В.Ненова са тел.0877290680 ,кабинета и се намира на ул.Алксандър Велики 54 ,близко е до Пожарната и пазар Краснодар.
Цена за интервю 30лв ,за преглед 20 лв.

Благодаря за информацията! Flowers Hibiscus

# 4
  • Пловдив
Здравейте, доктор Ненова класически хомеопат ли е? И има ли доволни от нея?

# 5
Здравейте, доктор Ненова класически хомеопат ли е? И има ли доволни от нея?
Да класически хомеопат е .
Много сме доволни от др Ненова.

# 6
Здравейте, моля да ми препоръчате хомеопат, който се занимава с бебета. Благодаря. Simple Smile

# 7
  • София
Моля да ми помогнете да направим списък на класическите хомеопати, които постоянно практикуват в Бургас.

# 8
  • Бургас
Няма никакъв проблем да Ви направя такъв списък, защото ги познавам. Не виждам с какво може да Ви помогне това. В сайта на Едикта има част от лекарите, които са си платили затова на Дора Пачова. Хомеопатичното общество не поддържат такава база данни. ЕШКХ не е направила такъв регистър също. Другите школи и училища по хомеопатия са на много ниско ниво и не ми се коментира тази тема. Освен това има законово изискване - хомеопатията се практикува и прилага от лица с медицинско образование. Добър регистър има в РЗИ - Бургас. Всички хомеопати са включени там . http://www.rzi-burgas.com/registur%20nekonvenc.metodi.htm. Дано съм Ви бил полезен!

Общи условия

Активация на акаунт