Препоръки и мнения за хомеопати в Бургас - 2

  • 7 158
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 888
Това ми е пределно ясно. Аз също съм пила антибиотик, когато хомеопатичното лечение не е помагало. Мисълта ми е, че е редно когато хомеопата не може да се справи да си го каже и антибиотика да се предпише от "нормален" лекар, а не от самия него.

# 31
  • Мнения: 2 616
Това ми е пределно ясно. Аз също съм пила антибиотик, когато хомеопатичното лечение не е помагало. Мисълта ми е, че е редно когато хомеопата не може да се справи да си го каже и антибиотика да се предпише от "нормален" лекар, а не от самия него.
Ако хомеопатът е лекар и има яснота относно стандартните медикаменти, какъв е проблемът да го изпише? Rolling Eyes Пациентът трябва да обикаля като луд из кабинети ли? То мнозина не че не обичат да го правят. Laughing  Няма метод, който да може да помогне на всички за всякакъв вид заболявания. Това, че даден лекар използва различни методи, които познава, му дава повече възможности, също и на пациента. Медицината би трябвало да предлага цялостен подход към пациента, а пациентите да са добре осведомени и да поемат и своята отговорност за здравето си.

# 32
  • Мнения: 70
Някой има ли информация дали д-р Вълков приема нови пациенти?

Общи условия

Активация на акаунт