Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Препоръки и мнения за хомеопати в Бургас - 2

• 3 327
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте, ние ходихме при д-р Ненова по препоръка на майки от форумите. Отидохме с двете деца с идеята да ги лекуваме с хомеопатия,за да избегнем антибиотици. Постоянно сме с хрема, която се стича в гърлото,бактерии и кашлица от хремата. След прегледа ни изписа схема за лекуване на бактерията, но понеже децата отново бяха с хрема след поредния вирус, тя реши,че ще ни изпише антибиотик и на еднага и на другата. При някоя майка случвало ли се е , аз не мисля ,че хомеопатите изписват антибиотици,нали идеята е да се опитаме да ги лекуваме само с хомеопатия. Моля за мнение.. На малкото дете започнах антибиотика,понеже 4 ти ден не сваляше температурата, но на голямата не виждам смисъл,тъй като е само с хрема и храчки, без температура . Лек ден.

# 16
Разбира се, че не е нормално да изписва антибиотик, това противоречи на принципите на класическата хомеопатия. Аз бих се усъмнила дали изобщо е хомеопат след такова предписание.

# 17
Бих я сменила с друг хомеопат....

# 18
Разбира се, че не е нормално да изписва антибиотик, това противоречи на принципите на класическата хомеопатия. Аз бих се усъмнила дали изобщо е хомеопат след такова предписание.
При четвърти ден с температура е нормално да се изпише антибиотик или бихте предпочели да влезете в детско отделение за лечение с венозен антибиотик. Не винаги хомеопатията може да помогне, особено с тези измислени в лаборатории вируси. Др Ферфериева също ни е изписвала антибиотик след продължителна температура и кашлица.

# 19
Била съм с температура четири дни, даже пет. Ходих при моя хомеопат. Изписа ми хомеопатично лекарство. На следващия ден бях без температура. След няколко дни бях много по-добре. За Ферфериева съм чувала много лоши отзиви, че не се справя и редовно изписва антибиотици.

# 20
  • Бургас
Д-р Ферфериева отдавна не е сред нас, лека и пръст.Ако е изписала сигурно е било наложително, не е имало друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт