Да сте носили новородено в кенгуру, след секцио?

  • 2 284
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Носила съм го, когато се е налагало-тежи си точно толкова, колкото и без кенгуро  Wink така или иначе ще си го носиш-със или без секцио, така че ако смяташ, че ще ти  е по-удобно отколкото с количка-давай

 Peace

# 16
  • Мнения: 11 005
Нося в слинг от 40 ден и в кенгуру от втория месец - не ми тежи и е страшно удобно, а на бебка по й харесва да е сгушена в мен, отколкото в количката. Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Благодаря ви! Позамислих се за кенгурото. Много искам да излизаме с количката, но имам 2 препятствия: първо стъпала от асансьора до входа, което бих се научила да правя на задни гуми, и второ от входа до асфалта - много начупен и неравен тротоар, наполовина няма тротоар, а трева и корени на дървета. Засега с татито се справяме вечер, просто пренасяме количката през този "терен". Но сама да я вдигам не смея.
Дайте полезни идеи как се минават такива препятствия. Количката ми е с големи задни гуми.

# 18
  • Мнения: 4 111
Здравей! Аз носих моето бебе в същото кенгуру (от първия линк), докато малкия стана около 7 кг - тогава започна да ме "стяга" операцията и престанах, оттогава сме с количка.  Започнах да използвам кенгуруто в началото на втория месец, много е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт