Можете ли да ми помогнете ?

  • 7 204
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Имам ги и двете части.
Ако не успееш да ги намериш никъде - ще ти дам да ги прочетеш.

Книгата е много по - хубава от филма. Въпреки че самата Бети Махмуди е присъствала на снимките, много от нещата във филма са по - различни от истинската история. Но пък във филма звучи автентична персийска реч  Laughing

# 16
  • Мнения: 10 758
Чела съм "Не без дъщеря ми".Страхотна книга.И филма съм гледала, но книгата ме накара да изтръпна цялата.

# 17
  • Мнения: 1 216
Бащата също е написал книга: '' Без дъщеря ми''

# 18
  • Мнения: 1 216
Прочетох книгата, когото бях на 15-16. Идеално четиво за тази възраст  Grinning. Сега, след години, като поживях тук и там и самата аз съм майка, виждам, че нещата не са толкова прости, има и други нотки и нюанси...
Това е просто сблъсък на 2 култури.

# 19
  • София
  • Мнения: 127
Бащата също е написал книга: '' Без дъщеря ми''
ти чела ли си я?
и?
бих я прочела, подобни истории ме карат да мисля че не бих и прелетяла над тези страни...

# 20
  • Мнения: 1 216
Бащата също е написал книга: '' Без дъщеря ми''
ти чела ли си я?
и?
бих я прочела, подобни истории ме карат да мисля че не бих и прелетяла над тези страни...

Не, не съм я чела Grinning.

# 21
  • Мнения: 304
bim_bam много мило от твоя страна да ми ги даде6 Hug но 6те е малко трудно 4е аз съм доста далече от София и Пловдив  Mr. Green
Аз днес гледах филма а една приятелка на майка ми каза днес 4е 6те ми донесе и книгата " Не без дъщеря ми " а другата ще я търся

# 22
  • Мнения: 1 100
Бащата също е написал книга: '' Без дъщеря ми''
ти чела ли си я?
и?
бих я прочела, подобни истории ме карат да мисля че не бих и прелетяла над тези страни...

Не, не съм я чела Grinning.

Искам яяяяя. Много ми е интересно да видя и другата гледна точка.

# 23
  • Мнения: 1 100
Бащата също е написал книга: '' Без дъщеря ми''
ти чела ли си я?
и?
бих я прочела, подобни истории ме карат да мисля че не бих и прелетяла над тези страни...

Не, не съм я чела Grinning.

Всъщност, сигурна ли си, че съществува? Чукнах един подробен гугъл, но нищо не намери. Виждала ли си я?

# 24
  • Мнения: 1 216
444444 `Бащата също е написал книга: '' Без дъщеря ми''
ти чела ли си я?
и?
бих я прочела, подобни истории ме карат да мисля че не бих и прелетяла над тези страни...

Не, не съм я чела Grinning.

Всъщност, сигурна ли си, че съществува? Чукнах един подробен гугъл, но нищо не намери. Виждала ли си я?

Трябва ли да съм я виждала, за да съм сигурна?  Grinning
Търсила си подробно, но на български, коeто значи много малко информация. Потърси така
without my daughter. Излиза на първо място. Има и филм, а всъщност не знам дали филмът не излиза преди книгата.

# 25
И аз търся 1ата част, тъй като в момента чета "Всичко за дъщеря ми",но м исе иска да започна оптначалото..Наистина е изчерпана по  книжарниците, няма и по солунска по кашоните..Sad

# 26
  • Мнения: 517
Аз четах до половината "не без дъщеря ми" и не ми хареса..заради това и не я продължих.

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз търся 1ата част, тъй като в момента чета "Всичко за дъщеря ми",но м исе иска да започна оптначалото...

Аз пък тази изобщо не съм я чувала  newsm78
За една и съща книга ли говорим?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Търсила си подробно, но на български, коeто значи много малко информация. Потърси така
without my daughter. Излиза на първо място.

на мен пак ми излиза "Not without my daughter"

# 29
  • Мнения: 249
имам и двете,освен да ти ги пратя да ги прочетеш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт