Случи се днес... какво беше това?

  • 8 163
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Какво ти пука въобще не им обръщай внимание та такива. HugНяма смисъл заради някакви простаци да си хабиш нервите!

# 16
  • Мнения: 216
Аз просто щях да и кажа 4е краката на беб4ето са били на по 4исти места от нейната уста и готово. да не си мисли 4е иня дето и е пакетирал маслините не се е 4есал, хайде моля ти се простаци всякви има, то и аз съм афектирана де, сега влизам (буквално преди секунди) от такъв магазин кадето след като напълнихме цяла коли4ка с продукти....не ни дадоха да си ги платим с кредитна карта....от незнам си кога приемали само дебит и кеш а на входа ме ошушкаха с 4ленски внос     и не споменаха като им казах 4е незнам дали ще имам достатъ4но в дебитната каса. Та така направих една генерална репетиция и утре пък ще съм светкави4на, или като инкредибъл уоман Peace Майната им на бесните по магазините

# 17
  • Мнения: 2 035
Оффф тъп народ беее  #Cussing out
Направо такива ми иде да ги гръмна  #2gunfire  Аман от "чистофайници" пууууу нямам думи  Twisted Evil
Трябваше да ги питаш маслинките за обяд ли са им, а кутията за вечеря ли ще я папкат  Joy

# 18
  • Мнения: 17 407
Тез нормални ли са, бре! То всичко е в торбички, или фабрично пакетирано. Аз не бих се обяснявала хич- извинявам се и довиждане.

# 19
  • Мнения: 1 798
Мисля, че не могат да имат деца и са озлобени.
Неприятна история, но не би трябвало изобщо да им отговаряш.
И наистина крачетата на бебето са почисти от техните ръце, пипали опаковките в маркета, разглеждайки ги, тикащи количката и т.н.
Злобни хора има навсякъде, но се опитвай да ги игнорираш.

# 20
  • Мнения: 17 407
Откъде пък разбрахте, че нямат деца? Децата не пречат на хората да са злобни и невъзпитани Peace

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ооооооооох, проЗД народ, слаба държава  #Crazy

Добре, че не ми се е случило на мен  Twisted Evil  #2gunfire #2gunfire

# 22
# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз пък не бих се извинила. То няма за какво?!?!
Все едно да поставиш ръка на лентата, тя по-чиста ли ще е от неходещо детско краче?
Ако ми се спука млякото и се разтече, ще се извиня и то на касиерката, ама че детето е докоснало лентата - Naughty

Аз си мисля, че хора, които не могат да имат деца, се умиляват от чуждите, а тези явно просто мразят децата!

# 24
  • Мнения: 48
Знаете ли, защо си мисля, че нямат деца и това е болната им тема?
Първо, защото имам нужда да си дам някакво обяснение и да се успокоя. Второ, защото аз съм човек, който се съобразява/ дори понякога прекалено много/ с мнението и комфорта на околните. Та аз самата не се замислих, че действието ми може да е неприятно някому. От друга страна всички ние имаме деца и обичаме детските крачета, защото са мънички, сладички, чистички и изобщо са едни от най- контрастните части с телата на възрастните. Не може човек, който познава тази сладост, да бъде така негативно провокиран от нея!  Naughty
Утрото е по-мъдро от вечерта! Сега ми е забавно като се сетя, дори ми е мъчно за тези хора... Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 10:31 от ikol

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 199
Хората вече изперкват  за някакви дребни неща гледат да се заяждат.Да не ти пука  вопще  нищо не е станало такаче не се чуствай виновна за нищо.Ако при нас се беше случило  незнам дали само със  скандал щеше да се размине защтото мъжа ми е луда глава .А като става дума за сина му просто не ми се мисли какво щеше да стане .

# 26
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Но тези бяха мнооооого по-различни от нас, Нафукани, може би без финансови тревоги.
Аз си представям следната катинка - тия двамата са толкова отегчени от "идеалния" си супер скучен живот, и си мислят , че са най-великите, което им дава право ( според тях) да раздават правосъдие насам и на там. Много ми е чудно с какво точно бебешките стъпчици ще и замърсят маслините на тая коза newsm78

# 27
  • Мнения: 2 401
Не вярвам та това, което чета, честно.  Но щом си си направила труда така да го опишеш явно е истина.  Тези хора имат сериозни проблеми, нищо друго не мога да кажа.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ох  ooooh! Таз жена, като толкова държи на чистотата да не пазарува от магазина. Ми тя дали има представа колко хора са пипали кутията и с мръсни ръце? А нали ще плати с пари? Тия пари колко хора са ги пипали? И тя, със същите тези ръце след парите ще хване кутията. На някои хора животът им е много сложен. Сами си го правят такъв. Плюй си в пазвата (имам чувството, че направо си се уплашила). И следващия път не се връзвай толкова  Whistling

# 29
  • Мнения: 1 165
Не мога да разбера,защо хората понякога започват веднага с лошото?Ами нещата могат да се оправят и с един по-умерен разговор...Реакцията на тези хора показва единствено ,че са комплексирани нещастници и във ваше лице са видели идеалната жертва да си изкарат целия натрупан яд(все пак вие сте с две деца и се предполага ,че няма да можете да реагирате агресивно като тях.Защо не пробват със същата реакция към някой "бизнесмен"?)

Общи условия

Активация на акаунт