Strawberrynet.com- Обсъждане на продуктите-1-15.07

  • 15 663
  • 292
  •   1
Отговори
# 135
  • sofia
  • Мнения: 4 296
при мен не се рони,напротив попива си бързо,но аз съм втори тип кожа,ако това има значение

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
М/у другото да споделя, че супердифенс 3,4 като го нанасям и започва да се рони-не знам дали разбирате какво имам предвид, на някой случвало ли му се е?
Аз също ползвам супердефенс 3,4 но моя не се рони - много съм доволна от кремчето  Peace

# 137
  • Мнения: 240
lyuba84, супердифенс-а ти за кой тип е? Аз по-принцип съм 2ри, но за кремове по-добре ми понасят 3,4 тип.
sanyy, ти след 3те стъпки ли го нанасяш? Аз пробвах и след DDML, и след DDMG и без нищо - все същото! Thinking

# 138
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Никой от вас ли не ползва ФДТ на шанел аз пак да питам ?!

# 139
  • Мнения: 1 313
Препоръчайте ми измиващ гел за лице за нормална кожа, да чисти грим.

# 140
  • Мнения: 1 727
И при мен не се рони Супердифанса... а съм пробвала разни варианти, върху ДДМГ, върху pore minimizera, а сега в последно време и директно след 2рата стъпка. Да не би да слагаш повече или да ти идва тежък  newsm78 в жегите

# 141
  • Мнения: 13 512
Никой от вас ли не ползва ФДТ на шанел аз пак да питам ?!
какво за ФДТ на Шанел? Аз ползвам..

# 142
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
монда, ето ми го въпроса от вчера :>

Аз да питам каква е разликата между компактните фдт на Шанел(освен фактора и това , което виждам като описание) http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=54649&goChar=C
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=46420&goChar=C

За каква кожа са? И съответно с какво са по-добри от течния фдт?

не знам всъщност това как се води.. крем-пудра ли, фдт ли ... Никога не съм ползвала нещо подобно.

# 143
  • Мнения: 240
Със сигурност не слагам повече, икономично го раздавам  Laughing! Явно не е моят крем. Сега се сетих как една "консултантка" в Бюти зон ми обясняваше, че Супердифенса нямал фактор  Rolling Eyes, аз се правя на луда и я питам за дневен с фактор, препоръча ми сити блок. Аз я питам - е това не е ли само слънцезащита, а тя - Ааа, не! Подхранващ е! Каква е истината относно сити блок-а?

# 144
  • Мнения: 13 512
ISTINATA E ЧЕ Е само  и единствено филтър! Нищо повече!
Диор имат много хубав 30 фактор  с вит. Е и изглаждащия им Би скин комплекс. Много хубав продукт!!!

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
sanyy, ти след 3те стъпки ли го нанасяш? Аз пробвах и след DDML, и след DDMG и без нищо - все същото! Thinking
Да, аз го слагам след трите стъпки /ДДМГ/ 3-ти тип съм. А върху супердефенса слагам или пудра или на Клиник Skin smoother pore minimizind makeup и целия ден си чувствам лицето супер. А преди след трите стъпки слагах хидра комплийт на Ести, Сити блока и пудра, но сякаш усещах лицето си претрупано и леко ми лъскаше към края на деня. Затова сега намерих решението със Супердефенса без сити блока.  Grinning

# 146
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Монда, не си ли ги ползвала тези фдт, за които питах ? Confused

# 147
  • Мнения: 2 241
Да не пропусна да похваля тази пудра на Ланком:

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=47336&goChar=L,

но само за вече почернели от слънцето лица (и не само, слагам и на ръцете и на краката докъдето се виждат Wink), има много дискретен блясък, не лъщя като златната маска на Тутанкамон както с други блестящи пудри, които съм пробвала. Освен това леко заглажда и изсушава като че ли кожата, което за моята мазна кожа е просто супер Simple Smile

Въобще ефектът е добър. За съжаление сега не е много евтина, аз май я купих за около 15 щ.д., беше в специалните оферти при грима. Но мисля, че и така си струва.

# 148
  • Мнения: 13 512
ползвала съм double perfection- цомпактна и фдт. С компактната матирам ФДТ. црем пудрата е по-суха, на мен лично ми харесва повече фдт -  да хидратира, да се нанася много лесно.

# 149
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Estee Lauder Idealist Refinishing Eye Serum
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42792&goChar=E
Какво ще кажете за това,става ли за малки линии около очите,но не против бръчки?Или като превантивна мярка за след 23-25г например?

Общи условия

Активация на акаунт