Открих страхотно изпипан сайт за детски дрехи!

  • 5 087
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да, за различните размери и цените са различни.
Публикуван е линк към сайта в тема за дрехи с марка COCCODRILLO. Peace
Ето и темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158990.0
Аз купувам тази марка дрешки и съм много доволна от качеството им.

# 16
  • Мнения: 2 936
Люсил,видях че си от Плевен,там има ли ги някъде?

# 17
  • Мнения: 795
Много ми харесаха дрешките, но като не мога да ги "пипна" на живо не бих поръчала! Ще се поразходя до магазина им при първа възможност!

# 18
  • Мнения: 6 164
Най- отдолу на всяка "страница" пише какво са точки 1. , 2. и пр.

1 - 92, 98
2 - 104, 110, 116

Никой не се е постарал да разгледа като хората, а я гледай какви коментари... Да му се отще на човек да сподели и пусне тема.

# 19
  • Мнения: 6 164
На мен ми харесва много това, че са подредени тематично. Голямо улеснение.

# 20
  • Мнения: 208
Най- отдолу на всяка "страница" пише какво са точки 1. , 2. и пр.
1 - 92, 98
2 - 104, 110, 116
Никой не се е постарал да разгледа като хората, а я гледай какви коментари... Да му се отще на човек да сподели и пусне тема.


1 - Идеята не е ние да се "стараем"  ooooh! Особено, когато ти се представят хубави и скъпи дрехи!
2 - ето първото нещо, което отварям: http://crazykidsbg.com/c3.html - няма пояснения! Трябва да отворя всичко поред (и то в различни прозорци  #Crazy ), за да намеря това, което търся! Ето следващото : http://crazykidsbg.com/c2.html
Определенно няма на всяка страница. Wink Някой не се е постарал да разгледа като хората... Wink
3-В никакъв случай не искам да обиждам Шани.  Благодаря й за темата! Тук сме да си обсъждаме  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 750
Ето тук може би ще ви е по-приятно за разглеждане на моделите и сериите: http://www.coccodrillo.pl/?i=kat Поне за мен е по-удобно и подредено. Предимството на българския вариант пък е в написаните цени - така човек може да си прецени дали е "кисело гроздето" или не Wink

# 22
  • Burgas
  • Мнения: 35
не сам съгласна,че цените в Кокодрило в Бургас са по-високи от тези в Бенетон!Яке зимно гледах преди 2 дена 75лв силиконова вата,в Бенетон минала година купих за 120...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
На този сайт има ли модели за ръст 80? Нещо не мога да намеря.

# 24
  • Мнения: 183
може и да съм прозт, ама това са нахвърляни части от печатния каталог
даже не са оформени в html, а прости jpg. Поне да бяха нарязали по артикули
отгоре си личат страниците на каталога
Осталата част е от сайта е пална боза, някои е решил да свърши набързо работа и да забрави за това
Това влиза в личната ми класация "Детето на шефа знае как", след което цялата фирма си е отдъхнала
А търсене няма - няма търсене в картинки  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 724
имат магазин и на Бенковска, пазарувах около година за малкия, цени като на Бенетон, в края на годинат с около 800 лв сметка поисках карта за камаление и ми кацаха... трябва да имате 300 лв покупка едноктратно, тогава ще ползвате 5% #Cussing out От тогава не купувам от там, дрехите са полски.

# 26
  • Мнения: 2 936
На този сайт има ли модели за ръст 80? Нещо не мога да намеря.

има  Peace в сериите pasific boy,hippo,rabbit garden,future,saylor boy  Peace

# 27
  • Burgas
  • Мнения: 35
veleva в Бенетон ползваш ли отстъпка?

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Сайта определено не е направен професионално. Явно хората са решили да спестят от този вид реклама. Но пък е добре че са публикували цените а и картинките са свежи и хващат око. Според мен основната цел е постигната - като отворим сайта и видим дрешката да разберем колко струва и да си я купим.
Това че всяка страница се отваря в нов прозорец е добър вариант. Така човек лесно се връща в началото. Освен това може да си запази дадена страница отворена и да разгледа останалите. Такъв е и принципа на повечето професионални сайтове.

# 29
  • around the world
  • Мнения: 651
може и да съм прозт, ама това са нахвърляни части от печатния каталог
даже не са оформени в html, а прости jpg. Поне да бяха нарязали по артикули
отгоре си личат страниците на каталога
Осталата част е от сайта е пална боза, някои е решил да свърши набързо работа и да забрави за това
Това влиза в личната ми класация "Детето на шефа знае как", след което цялата фирма си е отдъхнала
А търсене няма - няма търсене в картинки  Joy

И на мен сайта им никак не ми допадна, а още по-малко мога да кажа,че е добре направен, но магазинчето им на Солунска не е лошо.

Общи условия

Активация на акаунт