Изпитите наближават, майки пак ще истерясват! - 2

  • 23 086
  • 405
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 116
Ще разберем като излезе статистиката - зависи колко момчета са преди нас . Успех , стискам палци !  bouquet

# 76
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Моята дъщеря е с 5.607 по БЕЛ и 4.393 по математика. Балът и е точно 32  Peace

# 77
  • Мнения: 901
Моята Василиса има 5.90 по БЕЛ и 4.50 по математематика.
Черпя всички ви.
Поздравявамвсички предни с високите резултати.
Форумските хлапета явно са от умните.
Успех на всички.   bouquet  bouquet
И ще си говорим за класирането вече.

# 78
  • Мнения: 901
За София как ви се струват оценки 5.357 БЕ и 5.214 М. Дали ще стигнат за Английската?
ЛинаЛ, много се надявам да сте от първите, зощото ние сме малко след вас, та да има място и за нас.

# 79
  • Мнения: 448
На сайта на РИО-Пловдив има статистика,но освен броят оценки в даден интервал,има и оценки с "натрупване".Някой може ли да светне такава невежа майка като мен,какво означава това?! Embarassed

# 80
  • Мнения: 107
Сайтът на МОН проработи...

# 81
Ние сме с 5.093 по БЕЛ  и...3.756 по математика.Направо пощуряхме днес от нетърпение.Резултатите са под очакванията ни , но каквото -такова.
 Поздрави на всички дечица и майчета!
  Предстоят ни още инфарктни дни.Кураж и смело напред!  

# 82
  • Мнения: 126
На сайта на РИО-Пловдив има статистика,но освен броят оценки в даден интервал,има и оценки с "натрупване".Някой може ли да светне такава невежа майка като мен,какво означава това?! Embarassed

Първата графа показва колко деца имат оценка в дадения интервал. Графата натрупване представя тези с по-високи резултати  Hug

# 83
  • Мнения: 448
cindarella ,сърдечно благодаря!  bouquet

# 84
  • Мнения: 25 774
И сега какво?  newsm78
Отиваме в гнездото, за да подадем документите за класирането. Там ще има ли изнесени всички училища и специалности или да си носим списък от къщи?

# 85
  • Мнения: 17 546
Ми при мен не се отваря! Как го правите, не знам  newsm78

# 86
Хора, защо на сайта на мон ми дава,че няма кандидат с такива данни?!  #Crazy

# 87
  • Мнения: 2 022
Защото трябва да търсиш по номер за интернет, а не по входящ номер. ОСвен това там има и резултати от изпитите след 8 клас - не търси в тях.   Wink

# 88
  • Мнения: 25 774
Виж пак внимателно номера. В сайта на МОН не се въвежда входящият номер, а другият, по-краткият, който е за интернет-проверката.

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 20:47 от Как`Сийка

# 89
  • Мнения: 448
И сега какво?  newsm78
Отиваме в гнездото, за да подадем документите за класирането. Там ще има ли изнесени всички училища и специалности или да си носим списък от къщи?
Е това и мен ме интересува силно,защото ние нямаме списък,дори не успяхме да намерим държавния план-прием за Пловдив!Имаме справочник с училищата,но там няма достатъчно информация-брой паралелки,балообразуващи предмети и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт