Изпитите наближават, майки пак ще истерясват! - 2

  • 23 150
  • 405
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 17 546
Успях да вляза! Спокойна съм! И леко приятно изненадана от единия близнак, дето "милите" му учителки не възлагаха никакви надежди на него! Да дойдат сега да му видят симпатичните оценки!  bouquet Ами сега успех на всички с много амбиции! И късмет на нас, да ни вземат в тази Професионална гимназия, в която искаме.

# 91
Благодаря ви момичета  newsm51 Проверихме си оценките, 5,125 по БЕЛ и 4,571 по математика. Успех на всички!   bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 348
Да се отчета и аз :БЕЛ- 5.25 и М- 4. 786 . За Немската няма да стигне, но 1 АЕГ или 73-то може да ни огрее.

# 93
  • Мнения: 901
Да се отчета и аз :БЕЛ- 5.25 и М- 4. 786 . За Немската няма да стигне, но 1 АЕГ или 73-то може да ни огрее.
Момче или момиче?

# 94
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
Как'Сийке, споко! В гнездата дават списък с училищата,и всяка паралелка си има код,който попълваш според желанието си.Обмислете хубаво подреждането.Единият вариант на подреждане е по училище ( изброяваш всички паралелки в дадено училище като ги подреждаш според желанието си и преминаваш на следващото предпочитано училище), а другият - по език ( напр. паралелка с англ. език в ...и изброяваш училищата ,в които има такива паралелки ) дано ме разбра...поне преди 2 години беше така. И накрая като тръгнахме да се записваме ни изненадаха, че ни трабвало и медицинско ( а уж беше само за техникумските паралелки  Shocked)

Успех и търпение на всички Peace   

# 95
  • Мнения: 25 891
Благодаря, bilqna_69 !   bouquet

То, да стигнем до медицинското...  Laughing

# 96
  • Мнения: 2 716
Браво на вас момичета! Устискахте! Отлично са се справили децата! На есен ще се хвалите  Wink
Ние след 2 години ще сме на ваше място.

# 97
  • Мнения: 446
Моят младеж има 5.179 по БЕЛ и 5.429 по математика. Аз съм доволна, но той - не. Ядосва се заради българския, че не е успял да препише преразказа и са го отрязали жестоко.
Обаче се изненадах, че пишете за класация отделно момчета и момичета. Във Варна класират заедно.

# 98
  • Мнения: 25 891
Ами при нас в някои училища няма квоти за момчета и момичета, но в някои има. По-принцип девойките са по-ученолюбиви и доста по-напред с материала относно хормоналния пубертетски дисбаланс, та затова...
Както каза една от учителките му: "И аз имам дъщеря, но съм с 2 ръце за отделните квоти, защото иначе момчетата нямат никакъв шанс. Най-бурните пуберски вълнения момичетата ги изживяват 5-6 клас и в 7-ми вече улягат и се амбицират, докато момчетата тепърва започват да ги тресат хормоните и са много разсеяни."
Поне така твърдят преподаватели с опит. Гимназиалните учители го потвърждават - момичетата вече са улегнали възрастни, с които може да се общува нормално, докато момчетата тепърва побесняват.  newsm78
Както и да е, факт е, че в училищата, в които няма квоти, съставът е предимно дамски.

# 99
  • София
  • Мнения: 348
Да се отчета и аз :БЕЛ- 5.25 и М- 4. 786 . За Немската няма да стигне, но 1 АЕГ или 73-то може да ни огрее.
Момче или момиче?
Момче. С бал 32 , за съжаление, девойките нямат голям шанс за тия две училища.

# 100
  • Мнения: 565
На сайта на РИО-Пловдив има статистика,но освен броят оценки в даден интервал,има и оценки с "натрупване".Някой може ли да светне такава невежа майка като мен,какво означава това?! Embarassed
Лулу, моля те, дай линк към това или ми го прати на ЛС. Аз нещо нищо не намирам на сайта на П-вското РИО. Даже и оценките. Не съм пила много коктейли Mr. Green
Браво на форумските умни чада  bouquet  bouquet  bouquet
За да няма жадни, заповядайте

Дано имаме повод и за по-сериозна почерпка след класирането.
На вас да са ви казали, че няма да дават бележки с резултатите от изпитите newsm78

# 101
  • Мнения: 276
Айде и ние разбрахме оценките ни! 4.52 по БЕЛ   3.28 математика и 5 по рисуване! помогнете ми моля да изчисля бала!
Честито на всички справили се успешно при тия гадни тестове!

# 102
  • Мнения: 20
Здравейте!Някой може ли да помогне с повече инфо за някои училища(изключвам езиковите гимназии) в Пловдив?

# 103
  • Мнения: 144
"Натрупванията"се отнасят за броя на децата явили се на изпити и нямат пряка връзка с оценките.Специално за РИО-Пловдив,доколкото си спомням общия брой на явилите се деца е близо 2700 по БЕЛ и 2600 по математика./поне аз  така го разбирам! Shocked/.Инфо за броя на паралелките след 7 клас има единствено в справочниците,където са изнесени училищата с прием след 7 клас-паралелки и брой ученици/най-често 26/.

# 104
  • Мнения: 901
Ива, натрупванията са броят на децата с оценка по-висока от съответния интервал. Пример, детето попада в интервала 10.50 - 10.99 (според сбора на двете оценки), в него са 149 деца, натрупването е 73 - т.е. 73 деца са в по-предните два интервала (11-11.49 и 11.50-12).

Общи условия

Активация на акаунт