ох,първите три месеца

  • 4 891
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 102
И аз бях така до края на 3-тия месец но всичко отминава не съм повръщала много  Peace
Peace

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз бях така, но и четвъртия включително - спокойно скоро ще ти мине  Peace

# 17
  • до канала
  • Мнения: 518
на мен не ми е било лошо въобще .само мога да ти кажа че ще отмине

# 18
  • Мнения: 199
zdravei:) i az sam v momenta v obsolutno sa6toto sastoqnie... Sad tzql mesetz ne se 4uvstvam dobre i se 4udq dali 6te e taka prez tzelite 9 mesetza Simple Smile znam 4e trqbva da tarpq ... no na momenti se 4uvstvam zle :)a tiq jegi vaob6te ne me ulesnqvat Sad

# 19
  • Мнения: 536
Да ти кажа и аз не се чувствах особено комфортно ,но приемах нещата с усмивка и си казвах ,че няма по какъв друг начин да усещам ,че съм бременна и така по лесно ми минаха тези месеци. Успех !!!

# 20
  • Мнения: 7 914
не се трови излишно с лекарства Peace
 всичко ще отмине Hug

# 21
  • Мнения: 2 051
Момичета, лошо ли ви беше първите три месеца от бременността....толкова зле не съм се чувствала никога....все едно че всичко ми е наобратно Shocked...постоянно ми се гади, вие свят, нямам настроение и не мога да свърша нищо...толкова безпомощно състояние...вече се питам дали ще отмине....имам още 3 седмици до 4-тия месец #Crazy
Биха ми Прегнил и пия Папаверин...незнам дали има връзка....само бебенцето да е наред!

Съвсем нормално състояние, бебенцето ти не усеща нищо от това, през което минаваш ти. Спокойно, всичко е наред, недей прекалява с медикаменти, освен ако няма нещо друго, за което не пишеш.
Ще отмине по-рано или по-късно, но най-късно в периода на термина Laughing
Наистина, в 4тия месец олеква доста, човек като че ли се събужда от дълъг тежък сън и започва да се опознава наново.
Още малко и ще влезеш в нов етап.

# 22
  • Мнения: 674
 По заглавието помислих, че става въпрос за тримесечните колики! Mr. Green
 Дано скоро премине неразположението ти! #Puppy dog Живи и здрави, бебчо като се появи, пак ще те тормози 3 месеца! Grinning Mr. Green Grinning
 

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
познато ми е....  Sad
първите 3 месеца бяха ад!
Много ми беше лошо, каквото хапнех- веднага го повръщах..., ужас!
Изкарах 2 седмици на инжекции Деган по 2 пъти дневно....
Но мина този период и сега си имам най-голямото богатство на света  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 677
Имах период, в който се събуждах всяка сутрин с "махмурлук", но не беше нещо непоносимо.
Горе главата! Ще мине.
Wink

# 25
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Дааа, ужасно е. Някъде към средата на 4я забравих за неразположенията. Стисках зъби и това е. После все едно не бях бременна. Обаче сега, почти със същата сила мога да кажа "Ох, последните 2 месеца". Пак взе да ми се гади, дори повръщам (за разлика от началото), безсъние, жеги...
Но нали има една приказка "И това ще мине". Laughing

# 26
  • Мнения: 4 621
Аз съм една от щастливките, които не са усетили началните неразположения.
Това, което мога да ти кажа е търпение, ще отмине  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 081
Всички са така, едни по-малко, други повече. Като влезеш в четвъртия ще ти стане по-добре, просто тялото ти трябва да се адаптира, че не е само. Приятно бременеене!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз с втората бременност бях така - първите 3 месеца бяха ужасни - гадене, повръщане, вие на свят, умора...Обаче вече всичко това отшумя и се радвам на растящият ми тумбак  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 58
О да....добре ми е познато, защото и аз минавам през такъв период.... Sick При мен гаденето не е постоянно, а само сутрин след ставане и много рядко следобед.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт