Бебешкото олио

  • 2 872
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Първите месеци използвах чист зехтин (преварен, студенопресован, първа преса).

Дъщеря ми е родена юли и първите месеци (по съвет на педиатърката, тъй като беше много топло) я мажех със зехтин. След това Мустела.

Каква е възката между топлото и зехтина... newsm78 КАкто някой по- горе писа, олиото попива перфектно, не оставя мазни следи и според мен е по- подходящо за новородено( в темата не се става въпрос за по- голямо бебе). И в болниците ги мажат с олио Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
Първите месеци използвах чист зехтин (преварен, студенопресован, първа преса).

Зехтинът не се преварява!  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 802
За млякото на Мустела съм  Peace Аз мазах в този ред - преварен зехтин - Нивеа, Мустела - сега Бюбхен.

И според мен в топлото време е по-добре мляко вместо олио, но най-добре да се прецени според кожата на бебето.

# 18
Аз ползвах на Джонсън,но после преминах на кремчетата на Нивея с Пантенол,по-добри са от олиото.

# 19
  • Мнения: 1 064
Лосион или мляко на Бюбхен Peace
Леко раждане! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
в тези жеги по-добре се насочи къмкрем, мляко или лосион за тяло, олиото е много тежко за това време...

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Мляко на Мустела или Чико използвам аз и съм много доволна!

# 22
  • Мнения: 3 069
Мазала съм го не повече от 10 пъти и то с Нивеа.

# 23
  • Мнения: 743
Ползвала съм на Джонсън олио и мляко на Бюбхен и двете са много добри и нямаме оплаквания  Peace

# 24
  • до канала
  • Мнения: 518
аз езползвах само бюбхен Peace сега сме с мляко на хип

# 25
# 26
  • Мнения: 125
Ние почнахме с Бюбхен по препоръка на педито, и после минахме на Мустела защото имахме малко проблеми с кожата, но и двете са добри. Според мен пробвай с Бюбхен и ако детето се чувства добре с него - ОК, ако не веднага сменяш.

# 27
  • Мнения: 536
Аз мажа и с олио и с лосионче ,значи олиото го нанасям само по гънките под мишничките и на слабините ,а лосиона върху останалата част на телцето ,така няма опастност в жегите да запушиш поричките на детето и да се напъпчи от олиото,затова само на местата където има вероятност най-много да се олющи. Peace

# 28
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ние се мажем със Зехтин, само това ни оправи лющещата се кожичка.

# 29
  • Мнения: 2 677
Използвам само продуктите на Бюбхен и съм много доволна.
Сама си реши дали да е олио или мляко.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт