ВМ-НВХ Ръфам пържоли-ще показвам снимки голи -19 част

  • 17 587
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Ще пробвам Росата на всяка цена Peace Останалите съвети също PeaceМай си права че съм само на НВД, но от утре ще е ВМ НВД Laughing Храненията толкова 4есто като 5 пъти са ми проблем като съм на работа ooooh! Кажи ми моля те каква беше промяната след като се отприщи Praynig

# 16
  • Мнения: 2 897
Aми спрях да се подувам.
Като изключим вчера и онзи ден, когато вината си беше моя, не се бях подула нито веднъж от края на май месец.
Не задържах вода или храна.
Съответно малко падна цифрата на кантара, че нали знаеш със задържането на боклуци в стомаха как хвърчи на горе.

А за храненето в офиса - носи си сандвичи - 2 филии филе и между тях филия кашкавал и лист зелена салата, опаковани в малка торбичка, дори се продават едни специални вакумиращи торбички, които стават и за сандвичи и за прибиране във фризер.

Eй такава.

# 17
  • Мнения: 360
Kpuccu, не се отчайвай и при мен нещата се отпушиха почти двадесет дни след като започнах режима, а виж сега. Grinning
При мен се получи така, че високата консумация на вода изглежда стимулира нещата, както и повечето движение, което си наложих Wink, с повечко воля естествено.
Аз също имам поне пет хранения дневно, това си е закон божйй.

# 18
  • Мнения: 3 453
Много ви благодаря от утре ще опитам Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 897
Днес успях да ям 5 пъти по малко, може и едно малко 6то ядене да си спретна.
Постижимо е определено, но трябва малко усилие за плануване в началото.

Редакция

Нека споделя и какви бяха 5те хранения:
- лен (20 гр), трици (14 гр), какао (5 гр) + кафе с мляко (100 мл)
- бонус (1 ф)с масло (15 гр)
- яйца (2 бр), патладжан (около 200 гр) със зехтин (10 гр)
- бонус (1 ф) с масло (15гр)
- варена сьомга (около 200 гр).

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 18:14 от Denichkata

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз пък за днес имах меню-приказка, обаче развалих хубавата работа Confused. Изкъпах се и от топлото ми стана много кофти, едно такова задушаващо и взех,че си нарязах студена диня-хапнах я и сега не ми се вечеря, по-късно сигурно пак няма да ми се яде.Ето до момента какво погълнах

Закуска -50гр сметана, 50гр кис.мляко, 1,5л лен
Обяд-зелунчуковата мусака-тиквичка,домат, пиперка,1/2гл лук, 1яйце,25гр Дунавия
Следобедна закуска-35гр кашкавал, 50гр сметана
Сега-диня 500гр

Ако не вечерям-което е почти сигурно след това подуване, цифрите са много зле

982/69%мазнини/17%въглехидрат(47гр)/14%белтък/5гр фибри

# 21
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
защоо да са зле цифрите ?  newsm78 като проценти ок ми се виждат, може би искаш повече калории ?
при мен напоследък става така, че за да отслабвам трябва да намаля калориите на около 1000, дори и по-малко, което ми се струва невъзможно Sad май изпадам в депресионна дупка ..  #2gunfire

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абсе не е възможно туй дето го говориш-няма такова намаляване под 1000, как се смяташ-я дай да те сметнем по формулата на спайдърите
Малко ми е калорията, с вечерята щеше да е 1400, почти както вчера и щях да имам 2ри стабилен ВМ-НВХ ден, но сега стана пак един ден много, един ден малко-това не е хубаво, щото почти цялата седмица я изкарах така

# 23
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
ох, извинявай, объркала съм нещо  newsm78. по принцип тук http://healthyfood.info.bg/Calculators.html гледам, че е по-бързо,ама явно нещо съм недовидяла  Blush 1500 ми трябват. 60 кг при 160 см, спокойна активност.
значи в такъв случай 1300 калории ще трябва да ми са достатъчни за сваляне.

# 24
  • Мнения: 3 453
Аз днес съм много зле относно режима и много подута.Не съм се смятала още понеже не мога да сметна пилето със зеленчуци по китайски..преди него имаше 4-5 гризки дом.баница,след тов афрапе/което ще спирам,че много ме надува това кондензирано мляко/ и сега вечерях едно кюфтенце  с пресен лук на скара и 3-4 вилички шопска салата.ОТ утре ще спазя съвета на Дени!Калориите ще гледам да са около 100 най-много,защото в тия жеги доста ме мързи и спортувам рядко,но покрай климатика се надявам пак да се надъхам за спорт на кростренажора Praynig

Тони, на мен ми се струва чудесно менюто ти,но ти си знаеш най-добре колко калории са ти нужни Дано от утре успяваш да си спазваш нещата както ти харесва на теб:hug:

Аз от утре започвам да се отчитам активно с менюто и сметките за деня и приемам всякакви забележки за да се поправям, защото изглежда че правя доста грешки.Благодаря ви че ми помагате Hug Heart Eyes

abs, според този сайт за поддържане са ми необходими 1536, но аз ще ям по 1000 а понякога 1300 както ме беше посъветвала Дени да не са ми различни калориите всеки ден за да не свиква организма Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абсе сметнах те малко на око щото не ти знам годините, но те писах 20 годишен Wink, ако си по-малък -извинете
Та 1710кал са ти поддържащите, а 1368 са ти слабеещите, това е при положение,че не се мърдаш изобщо, само се хабиш да съществуваш. Тъй че под 1200 кал да падаш си е лоша работа и не ми се ще да се храниш тъй
Криси-малко са ми тия калории, знаеш ли че като спортувам-а днес имах силова тренировка ,трябва да ям не по-малко от 1860-а днес съм на половината. И ти недей пада под 1000 кал Peace, много лесно се влиза в застой с малко ядене, мен ме спасява спорта-т.е. дори и малко да ям, щом имам някаква тренировка все върши работа тялото ми да не заспи

# 26
  • Мнения: 2 897
Ето ми го 6тото хранене - тивичка на тиган със зехтин.
Утре се надявам също на 6 хранения.
Може би ще хапна малко сирене, и малко домат, но ако ям тях няма да ям плодове.
Ще видим.

Kрисси,

не падай под 1000. Вземи 1100 за минимум, а понякога хапвай 1200 и 1300 (най-рядко).

# 27
  • Мнения: 3 453
Добреееееее слушкам и изпълнявам HugАко мама влезе да ви пита какво ми правите че съм так апослушна мислете какво ще и кажете Joy

Уффффф не мога да се стърпя и да не ви кажа,че благодарение на Роси/с мотора/,която ми прати едни нейни таблици за смятане...които аз обогатих с продукти и от утре ще се смятам на тях, че Фитдей не е за мен..много храни и не им знам именат ана английски.Таааа исках да ви покажа как ми изглежда сметалото благодарение на Роси  bouquet
 Може да е полезна и на други, които несе оправят с Фитдея, но незнам къде да я кача че е 280 реда мойто сметало.Много исках да ви ея покажа, но незнам как newsm78 Нищо де някой ако я иска ще му я пратя да си я ползва.

Роси, добавила съм още продукти мила,ако искаш кажи да ти я пратя както ти ми я прати преди време Hug

# 28
  • Мнения: 5 873
копвам ,щот не ми се пише пак,шъ мъ *звинИтИ Sunglasses

кафе,горчиво
варено яйце+домат
шопска салата-домат,краставица,малка главичка лук,50 гр сирене,лъжица олио
4 кайсии
кафе
шопска салата+варено яйце
водаааа,много
чаша-две  пепси лайт Blush

Тонче,Деничке-кажете си мнението...май калорията нещо ми куца.... ooooh!

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
мерси   bouquet. на 22 съм  Blush .
ще гледам да хапвам значи около 1300 кал ииии ши видим какво ще да става.от утре ще слагам и менютата ми с калориите.

Общи условия

Активация на акаунт