ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-3

  • 20 372
  • 564
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
Здравейте, мили отслабващи и вече отслабнали ! wavey Приемате ли нови членове във вашите редици? От едно известно време ви чета (още не съм изчела всичко) и страшно много ви се радвам, амбицирахте ме и мен да се взема в ръце и да почна за пореден път борбата с килограмите smile3540 Досега отлагах  да ви пиша и да почна диета, понеже бях в сесия  smile3529 и се оправдавах с липсата на време, единственото , което ме спаси от още  усвинване е кростренажорът. Но вече съм се зарекла край на отпускането  Naughty И ето ме сега при вас - на старта...надявам се искрено на вашата подкрепа  newsm56

# 16
  • Мнения: 2 099
Добре дошла ELEANOR, пожелавам ти успех с диетките. Много хубаво е че тренираш.

Аз от утре пак минавам на пил.месо, зеленчуци и млеко и се надявам тази седмица да съм стриктна. Преди малко се запасих с месце, даже за утре си купих направо печено пиле, че да не готвя.
За тази вечер хапнах едно парче баница и сигурно по-късно ще хапна малко диня, като се поизстуди.
Отстъпвам компа на мъжа ми, че иска пак да играе, така че ще се включа пак по-късно.

# 17
  • Мнения: 4 111
 ELEANOR, добре дошла  Hug   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 453
Момичета благодаря за хубавите думи Hug

ELEANOR, добре дошла и успех Peace  bouquetКажи повече за теб..на колко години си ,колко кг си и колко искаш да свалиш и колко си висока?На какъв режим си се спряла?

Мими и аз хапнах 1/2 парче дом.баница и китайско месо със зеленчуци и за вечеря едно кюфте на скара и 3 вилички шопска. ooooh!Преди това пих и фрапе и съм изута като балон днес.Водата ми е малко,но не можах д апия повече..толкова съм надута че ще се пръсна ooooh!

 Мами, направо не мога да повярвам #CrazyСтига си гладувала,ето виж ефект няма.Хапвай си здравословно и по мъничко,но често Hug

Далал
, за другата таблица те чакаме с мерките Peace

Виви
, аз по същата причина с потенето спирам тренировката най-много на 30-тата мин Hug

# 19
  • Мнения: 81
Благодаря за радушното посрещане  reverance Ами аз съм на 22- студентка 4 курс, 162 см 65 кг.  newsm43 след като разгледах диетите и режимите тук, най много ми допаднаха НВД и режима на Дюкан и тъй като килограмите ми за сваляне са поне 10 смятам, че Дюканстването ще ми помогне повече, макар и той да е на основата на НВД , пък времето ще покаже. Освен това ще си продължа тренировките  вкъщи, вече по-сериозно. Моят най-голям проблем са сладкото и тестото, надявам се със здравословно хранене и тренировки без глад да достига желаните кг  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 416
Здравеите пак милички,Крисси права си не е за вярване няма никакво обяснение  Crazy сигорно организма ми е свикнал с малкото храна която хапвах и само вода да пия пак ще е същотото хубавото е че поне и не качвам  rotfImbo rotfImbo rotfImbo ще те послушам Криско минавам на разумно хапване  HugМими твоето меню ми харесва и мисля да си открадна от теб мила -пил. зеленчуци и мляко супер  Heart EyesВиви застоя си е повече от сериозен 3-та седмица взимам си поука от вас сладурчета и от утре приоритет номер 1-зеленчуци и месце   bouquet  bouquetЕлеанор довре дошла в нашите редички  welcome welcome welcome

# 21
  • Мнения: 3 453
Здравеите пак милички,Крисси права си не е за вярване няма никакво обяснение  Crazy сигорно организма ми е свикнал с малкото храна която хапвах и само вода да пия пак ще е същотото хубавото е че поне и не качвам  rotfImbo rotfImbo rotfImbo ще те послушам Криско минавам на разумно хапване  HugМими твоето меню ми харесва и мисля да си открадна от теб мила -пил. зеленчуци и мляко супер  Heart EyesВиви застоя си е повече от сериозен 3-та седмица взимам си поука от вас сладурчета и от утре приоритет номер 1-зеленчуци и месце   bouquet  bouquetЕлеанор довре дошла в нашите редички  welcome welcome welcome

Мами аз съм същата работа като теб вече толкова време...хайде от утре да ядем здравословно HugС този глад след време като се храним нормално всичко ще се връща и то двойно Peace

Кате
, стига само си ни чела NaughtyПиши как си сладуранке Laughing?

Мими
и ти си на линия,до къде докара нещата хапна ли диничка?

# 22
  • Мнения: 2 099
ELEANOR  като гледам мерките ти и целта ти са почти същите като моите. Много хубаво си решила да Дюканстваш, чувала съм много добри отзиви за тази диета и определено включва много здравословен начин на хранене. Аз също преди да започна диетата много обичах тестени работи и направо не можех да повярвам, че ще успея да се откажа от тях. В началото ми беше супер трудно, но вече 2 мес. след ограничаването им почти не се сещам за тях, а и хляба изобщо не ми се услажда както едно време. Пожелавам ти успех с диетата и скоро да постигнеш целта си.
Крисси, още не съм стигнала до динята, но допредеди малко с Вики си хапвахме пиленце, че и тя много го обича и сега ми е доста тежко, така че май утре ще ям диня.
Кате, наистина къде се изгуби цял ден?

# 23
  • Мнения: 81
мимивал , благодаря за окуражаващите думи   bouquet , надявам се да имам и аз твоята воля и да постигна успех . Приемам всякакви съвети и препоръки

# 24
  • Мнения: 1 416
Момичета ей ме на ходя къде ходя и хоп тук при вас ама като сте ми слабост .Опитах да ви покажа снимки единствените които що годе се виждат.От всички които направи моята приятелка сори за качеството  Embarassed Embarassed Embarassed[javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137982');/b]

# 25
  • Мнения: 890
Здравейте,
сега се прибирам. Малко е късно, но да ви покажа малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149436 Simple Smile Между другото се почерпих за здравето на младоженците, така че днес не съм никак диетична  hahaha . Празникът отмина, така че се засилвам към цел 49 за неделя  bowuu  bowuu  bowuu

# 26
  • Мнения: 552
Здравейте, сладурки,
Аз по никое време се включвам, но важното е, че съм тук. Уикендите все съм в разход и в почивка от диетите, но от понеделник пак започвам.
Крисси, поздравления за темичката. С Мими сте се справили отлично. Аз ще ги пропускам онези готини мадами от челната страничка, че като ги видя и ми се приисква изобщо да спра да хапвам, за да ги догоня бързичко  Blush.
Далал, последната снимка ми харесва най-много  Heart Eyes
Мами, кажи на приятелката си да тренира повече с фотоапарата  Wink. Слабичка си, слабичка и хубавка мама  Hug
Елеанор, добре дошла, мила. С повече постоянство се постигат добри резултати. Най-важно от всичко е да отслабваш здравословно.
Мими, чудя се дали да не почна и аз с пиленце  newsm78. Гледам се в огледалото и вече започвам да се харесвам, а като я докарам до 65 дори ще изглеждам прилично, та не ми се иска да гладувам повече. Ще взема да разнообразя зеленчуково-плодовия си режим с малко месце  Peace.
Вчера изгорях порядъчно на един язовир и сега малко ме сърби кожата, а като се почеша и боли  Sad, ама аз съм си виновна, че не стоях под чадъра. Като се гледам как съм почерняла, се чудя след морето как ли ще изглеждам - сигурно като цигане  hahaha
Хайде да полегна за още 2 часа, а после разчитам на Крисси и Мими да приготвят по едно кафе   bouquet

# 27
  • Мнения: 890
Добро утро и от мен,
аз ставам, че задачи трябва да се вършат. Малко съм недоспала, но няма начин. Пращам ви много целувки и ще се включа по-късно по-активно  Hug

Andjy , ама ти си много ранобудна бе. Или по-скоро късно си лягаш щом казваш от понеделник  hahaha Айде чакам те и аз от днес съм сериозна. Гоня 49 за неделя . А както видя от толкова сулариум и аз съм станала цигане. Но това солариума е голяма мания и нямам спирка. Искам още по-черна

Успешен ден мили ми Красавици   bouquet

# 28
  • Мнения: 81
Добро утро и от мен  kaffeetrmker_2  bouquet Навън все още е хладничко, но после пак ще стане жегичка  sweating , но не  ми пука,ваканция е , излизам и цял ден навън  newsm68 . Не съм закусвала от години, но днес ще се насиля с едно малко кисело млекце, после ще видим- пиленце, рибка, нещо такова ще да е обедът... Е, пожелавам ви диетичен и ползотворен ден   newsm51

# 29
  • Мнения: 149
добро утро момичета!
приемате ли нови членове във вашите редици?
отслабнах с 12 кг но имам още 4-5 с който се боря от 1м.
бях известно време на млечна диета. спазвах 2 пъти луната.
основно консумирам салати. кис.мляко, плодове и пия много вода. освен това пия и чай инхуа.
е това е от мен.
успешна и диетична седмица!  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт