ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-3

  • 20 415
  • 564
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 416
МИМИ СТРАХОТНА ПРИЧЕСКА МИЛИЧКА-може ли да питам каква ти е боята че отдавна се замислям за кичури ама първо трябва да се исветля малко.ТВОЯ ЦВЯТ Е СТРАХОТЕН А КИЧУРИТЕ СЯКАШ СИ СЪБРАЛА ВСИЧКИ СЛЪНЧЕВИ НЮАНСИ  Hug Hug Hug HugдАИСИЧКА ТИ СИ ВЪРХА ВСЯКА ОТ НАС МЕЧТАЕ ЗА ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ А ТИ ГО ПОСТИГНА БРАВО АМА ГОЛЯМО БРАВО  smile3501 smile3501 smile3501Кате пиши по често липсваш ни  Praynig Praynig PraynigХАЙДЕ МОМИЧЕТА ДА ИЗЛУНУВАМЕ УСПЕШНО ЗАЕДНО БЕЗ ИЗКУШЕНИЯ

# 526
  • Мнения: 1 454
Momicheta...
ne sum sigurna za kilogramite...mnogo gadno se chustvam,che taka vi podvedoh i mislq,che i sebe si podvedoh i izobshto...ne e vuzmojno tolkova svaleni kilogrami za tolkova malko vreme...kato ni6to po-razlichno kato dieta ne sum pravila..ot zimata nasam...
mnogo sujelqvam... Embarassed Embarassed Embarassed ujasno vinovna se chustvam osobeno kato gledam kakva podkrepa imam ot vas!
Utre otivam i 6te se izmerq na edin medicinski  kantar i togava shte razberem istinata
molq vi da mi prostite i utre 6te pisha...i shte se borim zaedno
 lovekiss lovekiss lovekiss
smihesorry

# 527
  • Мнения: 453
момичета аз утре ще пиша. сега ви напускам и отивам в страната на сънищата. утре е големия ден за  луннуващите.ще удържим

# 528
  • Мнения: 890
Добро утро момичета  Hug Hug Hug
Черпя ви рано, рано с първи петли по съботачно (не съм сигурна как е за събота като петъчно) с много кафе





Нещо много лош сън имам. От както писах, че лягам и два пъти ставах и няма да ви говори колко пъти се будих и въртях в леглото... не знам от какво не мога да спя. Има два варианта - или от започващата фаза на луната или от това, че не съм яла и според народната поговорка "Гладни очи не заспиват". Но пък иначе изобщо не изпитвам глад. Трети вариант - не знам.

Иначе съм много доволна от себе си. Много се надявам в неделя да видя 48, ако е така в понеделник мисля да се възнаградя и да ходя на моето любимо суши или да хапна някаква друга салата или нещо вкусно, но не много калорично. Дори и да върна малко след това ще се опитам да направя отново няколко ударни дни!

Ох, на вън вече става светло...
Очаквам ви да се включите
До скоро   bouquet  bouquet  bouquet

# 529
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Аз спах добре, но и тази сутрин съм много ранобудна и с болки в корема от преяждане.
Далал, мерси за кафенцето и стискам палци катарчето да те зарадва в неделя 48кг..
Мами, боята е Крамър, а основата ми е 6.21+ малко сива боя. Не е необходимо да си изсветляваш косата, моята преди боядисването беше доста тъмно кестенява.
Успех на всички лунатички и ви чакам в неделя с много минуси за отчитане.  bouquet

# 530
  • Мнения: 1 416
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА ХАИДЕ НА ЛУНАТА Мими благодаря за инфото  и моита боя е доста тъмна в момента ще пробвам .Далалче съжалявам за гадните сънища желая ти да видиш мечтаните кг утре  HugВСЪЩНОСТ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ДА ВИДЯТ ЖЕЛАНИТЕ КГ НА КАНТАРЧЕТО УТРЕ И ДА НАПЪЛНИМ ТАБЛИЧКАТА НА МИМИ И КРИССИ С МНОГОООООООООО МИНУСЧЕТА  smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506
Мими аз да давам ли нови мерки и теглилки утре или тук да кажа само килцата са ми 59  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 10:34 от мами 73

# 531
  • Мнения: 552
Добро утро   bouquet
Дайсичка, не се извинявай мила, представи си, че и медицинския кантар те изкара същите кг. Няма значение, че не си прилагала друг режим за отслабване - логично е при смяна на климата да има и промяна в килограмите. Освен това е толкова топло, че сигурно количествата на храната са били по-малко. Радвай се на загубените кг и продължавай да упорстваш до постигане на целта.
Мими - супер ти е косата и цвета ти стои страхотно. По мое мнение, ако е една идея по-светла ще е още по-добре, но това ще го свърши слънцето през следващите месеци. Видя ли, че промяната е хубаво нещо - повдига самочувствието и те кара да се чувстваш още по-красива  Heart Eyes.
Мами, пак ли ще лунуваш? Направо си страшна - ще се стопиш бе, човек. С тия темпове, с които вървиш надолу, скоро мъжа ти няма да те познае  Party. Стимул си ми за луничката - с теб съм.
Далал, ранобуднице такава, мерси за кафенцето. Снощи и аз бях капнала, а през нощта ставах 3-4 пъти. Явно от луната ще да е лошия сън  newsm78. Предлагам ти още един вариант за безсънието - превъзбуда от деня. При мен поне е така - ако денят ми е бил много натоварен, колкото и да съм изморена след това, спя на пресекулки и тревожно. Почивка му е майката  Whistling.
За себе си какво да кажа, момичетата с мъжа ми са при свеки, а момчетата - при мен. Иначе по цял ден сме заедно и вече се чудим какви забавления да измислим, за да ги уплътним  Crazy. Вече разногледа ставам и се моля да удържа на напъна и следващата седмица.
Тази сутрин се претеглих, за да видя какво съм сътворила с тялото си, при положение, че изобщо не диетувам, даже напротив. От изписаните в лентичката 68,3 кг съм 1 кг разлика нагоре. Днес обаче ще лунувам и надявам се отново да съм в изходна позиция.
Целувки на всички и ако довечера децата заспят преди мен ще пиша отново.  Hug

Криси, добро утро, миличка! Видях те, че си станала. Хайде най-накрая покажи някаква сватбена рокля! Докога ще те чакам - то не остана време до съдбовния ден!

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 10:48 от Andjy

# 532
  • Мнения: 3 453
Здравейте и от мен Hug  bouquet До сега бях на кафе с Мими и както винаги изкарахме супер Laughing

Дайсичка
, мила стискам палци и на краката даже и другия кантар да те покаже толкова HugСтрахотен резултат  smile3501 smile3501 smile3501

Мами и аз съм в играта с лунната  Hug


Анджи, стискам палци и на теб днес да си върнеш сваленото Praynig Мами е права пиши ни по-често много ни липсваш Hug/b]

Ами рокля не мога да покажа понеже ще е комбинация от два модела/от единия бюстието и то не съвсем защото за моето съм замислила да е с камъни Сваровски,а от другия полата/...така че направо готова булка ще ме видите LaughingЗа роклята съм много доволначе я избрах защото само това ме притесняваше понеже нищо не харесвах.Приказна е..ох...много се отплеснах пак. Embarassed



Хубавден момичета и след лунната чакаме много минуси за таблицата
Hug  bouquet

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 11:04 от Kpuccu

# 533
  • Мнения: 1 416
Леле АНДЖИ така се радвам да те видя ,много ни липсваше малко ни беше изоставила   bouquet  bouquet  bouquetУжасно се радвам че ще лунуваме заедно ,няма да се стопя мила .А мъжа ако мисли да не ме познае сменяме го  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Криска мила супер мисля че сега като излунуваме и ще падне голямо черпене щото много искам да се похвалиш че с в групата на 5-ките  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 534
  • Мнения: 890

Сега се връщам от фитнеса. Доволна съм от себе си и съм изключително тонизирана. Днес голям спорт му ударих:
42 минути тичане на сменящ се наклон на пътеката с 10 км/ч
65 минути ходене с 7,2 км/ч
15 минути велоергометър
ОБЩО 2 часа и 2 минутки спорт без спирка. МНОГО СЪМ доволна  newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47

Andjy , радвам се, че сте измислила как да се комбинирате при толкова народ Simple Smile Може и от превъзбуда да е, но нищо по-специално не се е случвало. Нали ми минаха изпитите и сега си ми е спокойно!

Сега трябва да подредя малко в нас, че съм разхвърлила много. А пък днес и кафе дори не съм пила. Само водичка за сега  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 535
  • Мнения: 453
добро Two Hearts утро момичета smile3525
                Two Hearts                                      Two Hearts
 Two Hearts                  Two Hearts Two Hearts                     Two Hearts
                     Two Hearts                             Two Hearts

далал мерси за кафенцето  love001
крисси    с нетърпение очаквам да те видя с роклята. Със сигурност ще обереш точките за най-красива булка. Peace
                   txtloves Two Hearts           
andjy не се притеснявай за този кг.,  Two Hearts
след луннуването и той ще изчезне[smilie=smile3521.gif]
        txtloves                                                         Two Hearts
Цитат
Публикувана от: мами 73
ВСЪЩНОСТ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ДА ВИДЯТ ЖЕЛАНИТЕ КГ НА КАНТАРЧЕТО УТРЕ И ДА НАПЪЛНИМ ТАБЛИЧКАТА НА МИМИ И КРИССИ С МНОГОООООООООО МИНУСЧЕТА 
           
              Two Hearts Two Hearts                                                         Two Hearts
мами аз ти пожелавам същото Hug smile3525
                   Two Hearts                                      Two Hearts Two Hearts
мимивал на мен също много ми хареса с този цвят и прическа.но както беше казал някой по отгоре "на хубав човек всичко му отива".

 Two Hearts                     Two Hearts     Two Hearts               Two Hearts Two Hearts                 
   
Аз и днес имам с какво да ви се похваля. Днес кантарчето показа 53.200. Много се радвам, защото сигурно до неделя ще се наложи да си местя линийката.   newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm51

# 536
  • Мнения: 552
Хриси, поздравления  newsm51
За килограма си изобщо не съм се притеснила - напротив даже. След като съм само 1 отгоре при това плюскане последните 2 седмици, значи като започна да спазвам режим (дано успея тази седмица), ще смъкна доста. Направо съм обнадеждена  Flutter. Пък да видите до моренцето как ще се стопя  Mr. Green - дано не ми излязат криви сметките. Но пък имам доста време до 25-ти август да се повталя.
Мисля след лунуването да започна отново млечната, че ми писна от мръвки. Млекото успешно съм го комбинирала с краставичка, ама си ги хапвам поотделно. Мами, видях те, че и ти си там  Simple Smile.
Далалче, ясна си ми вече - хванала те е "пост-изпитна" треска. Сега те отпуска напрежението и следва адаптация към почивка.  Crazy

# 537
  • Мнения: 1 685
Зсравейте ЛУНИЧКИ и от мен  newsm03На всички пожелавам отново успех,а за себе си не знам-засега удържам на кафе вода и сок от моркови,но те луната още не е започнала,а е още 12 часа.Добре че съм на работа та да се разсейвам.
Мими страхотна прическа-много готин цвят smile3501
Далаче ти направо ме изумяваш-направила си си един малък спортен празник-направо ти завиждам.А за шоколада-не ми се коментира-когато го ям-роднини нямам-ни дете ни мъж.С тестото проблема е горе доло същия-като ми замирише на топла баничка-и започвям да се чудя за какво живея-но да не се отплесвам Naughty Stopче направо смених темата-нали си даваме кураж за луната
Дайсичка чудеса се случват с теб!!!
Сега ако не работех изкам да заспя и да се събудя в понеделник на обяд с -3/поне кг Oha! baaa newsm74 smile3532

# 538
  • Мнения: 1 975
Привет красавици  bouquet

Много сте изписали вчера, голямо четене му дръпнах Shocked

hristinaN  smile3501 браво момиче, много важна информация си ни предоставила, мерси за положения труд  Heart Eyes

Мими перфектна си, страхотно ти отива новият цвят, но честно да ти кажа малко много ми се виждат паричките, но явно има разлика Бургас - Пловдив и в крайна сметка важен е крайният резултат  Peace

Дайсичка сигурна съм, че ще е вярно показанието на кантара  Peace

Анджи на тоя напън няма как да не започнеш да сваляш  Hug

Далалче откъде тая енергия като не си спала newsm78, внимавай миличка, че и не ядеш  Rolling Eyes Hug

Крисси нямам търпение да видим най-красивата булка, то доста време има още май newsm78

Успех на всички лунатички и дано много минуси да отчетем в понеделник Peace

# 539
  • Мнения: 890

Сега си направих фреш от грейпфрут 300мл. Днес няма да пия мляко, така че може малко по-голямо количество фреш. Ще се опитам и дъвки да не дъвча, но не знам дали ще успея!
Спокойно момичета, не се притеснявайте за мен. Утре ако видя хубав резултат за табличката вечерта ще вечерям салатка  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Само моля ви дайте ми сили да издържа и днес. Три дни течности ако направя няма как да не даде резултат диетката ми.

hristinaN , браво на кантарчето, но най-вече на ТЕБ   smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Andjy , аз след изпитите няколко дни разпусках с манджоре  hahaha hahaha hahaha

Тео, с теб сме. Ще издържиш мила. Няма да се отказваш, чуваш ли??? Hug Hug Hug Hug Hug

Сега ме е хванала амбицията, но започвам малко да се притеснявам за утре, че няма да видя желания резултат, защото нашите се върнаха от море и не им се виждам отслабнала... а ги нямаше 2 седмици

galiq_82 , успех и на теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт