Месец юли вече си тече и доста бебета ще донесе!!! (02.07 - 08.07)

  • 14 471
  • 356
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 369
Успех в бебеправенето,Пепи!

Вили, неприятно е,че ти се гади. Аз съм чела някъде,че ако си държиш солетки или бисквитки до леглото и сутрин изгризкаш 1-2, ще понамалиш гаденето. Гледай да не прегладняваш. И още нещо си мисля. Обади се на д-рката ти и и кажи,че имаш положителен тест. Тя може да прецени и да ти изпише нещо. Миналата година аз бях на ски,когато теста се позитивира. Беше 8 Март и аз се обадих на мойта д-рка и тя ми каза да започвам да пия Дуфастон. Без особена причина,аз проблеми нямах. Пих го до 14та седмица. Било хубаво за оформянето на плацентата. На мен от него ми ставаше малко зле,но всъщност единственото ми оплакване беше,че прегладнявах и тогава започваше леко да ми се гади,но като хапнех нещо и се оправях. Имах...вълчи апетит през първото тримесечие...както и през цялото време:))

На булката желая много слънчев и щастлив ден утре, безоблачно бъдеще с любимия човек и пълна къща с дечурлига! И искам снимки!

Приятен уикенд на всички!

# 286
  • Мнения: 1 446
Току-що се прибирам и право у форумо, че туй Вили три дена го мисля!


ВИЛИ    bouquet

Знаех си, че ще си бременеем заедно. Те звездите още няколко имена нашепват, ама ще ги изчакам каките сами да се похвалят!

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте и от мен!Аз малко се позагубих,но който не си плаща нета му го изключват. Mr. Green
Честито на Вили.  bouquet
На булката желая много слънчев и щастлив ден утре, безоблачно бъдеще с любимия човек и пълна къща с дечурлига! И искам снимки!  loveuuu
Добре дошла на Пепи 15 и скоро в отчетни. welcome

# 288
  • Мнения: 1 369
Славундерче,добре завърнала се:) Нищо не казваш за моренцето:) Как се държа бебчо? Защо имам странното чувство,че термина ти е 29.02??? Ако позная,ще черпиш:))) Кога си на д-р?

# 289
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Добре дошла на Пепи 15 и да не се задържа тук.
Вили, с всеки е различно. Аз с първото въобще не съм почувствала. Нито ми се е гадело, нито съм повръщала.
Veniti ,мъжете са такива. Аз колко зор видях докато го навия да почнем с опитите за второ, а после да направи спермограма, като че ли ,не знам колко е сложно...

Момичета чувствам се малко гадно, днес разбрах в службата че още една колежка е бременна, преди 3 месеца друга забременя. И двете с второ, а първите  деца, колкото моето. Много се радвам за тях, ама ми е гадно щото днеска преди да разбера, колежките се смеят и коментират и ми викат айде ти си наред, а аз още не знаех за какво говорят и понеже тази, която е бременна е една година по-голяма от мен викат по-ред на номерата, тя била свършила вече тая работа ,та сега съм била аз наред, а и с първите деца сме горе-долу заедно - един месец само разлика. 
 
 

# 290
  • Мнения: 1 446
Славундерче,добре завърнала се:) Нищо не казваш за моренцето:) Как се държа бебчо? Защо имам странното чувство,че термина ти е 29.02??? Ако позная,ще черпиш:))) Кога си на д-р?

Какво да кажа за морето? То, Дуди, човек на баща си: в 20:00ч. започва да ми се гади, в 22:00ч. ми се спи. Не топнах гъза, не пекох корема, не плувах в басейна. Ако не сте ходили на море, дето не се пуши, не се пие и не се пече - не ходете! Много е гадно Sad Ама устисках на всички изкушения, дори и на палачинките с шоколад. Извън изброените неудобства се чувствам супер свежарка и си починах добре.

Целувам ви и отивам да ям, че имам половин час до гаденето! На Док съм в понеделник

# 291
  • София
  • Мнения: 974
Вили честито мила. Аз ти казах,че си съмнителна още преди няколко дни.
Много се радвам.
Съветвам те да провериш как стоят нещата с ренгена, който си правила. Аз миналата година бях с бронхит и се оказах непредвидено бременна. Детето беше желано, но гинеколога ми препоръча да направя аборт. Било опасно. Четох много и реших да не рискувам, но бях пила и 17 дни антибиотик, който не става за бременни. От тогава много страдам по изгубеното бебче. Не искам да те плаша мила, просто те съветвам да се консултираш със специалисти. Има много мами със здрави дечица правили ренгенови снимки, но аз не посмях да рискувам. Стискам ти палци и ти желая само положителни емоции и здраво и пухкаво бебче.
Дай боже да си бременеем заедно, а и още да идват в отчетни.
 Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 1 436
Вили, вече официално честито  newsm51

Славундер, защо се дърпаш от палачинките с шоколад?  Mr. Green

Пепи welcome

Марти, то не се знае знае ли се  Thinking. Последната дето се записа за месец напред (изабела), вече е в отчетни  Grinning

Честито на патерици на рожденничките  newsm51  и честито на булката утре newsm51. Аз отивам да работя, че май и утре ще кисна в офиса  Confused

# 293
  • София
  • Мнения: 3 789
Току-що се прибирам и право у форумо, че туй Вили три дена го мисля!
ВИЛИ    bouquet
Знаех си, че ще си бременеем заедно. Те звездите още няколко имена нашепват, ама ще ги изчакам каките сами да се похвалят!

Еееее, Славундер! Благодаря ти, миличка, за хубавите думички! Аз като те питах онзи ден за звездите, ти първоначално си трайкаш, после изплю, че трябвало тест да препикая! Маймуно такава! Hug Ще си бременеем сега заедно и заедно ще надуваме тумбаците!
От сърце благодаря и на останалите момичета, няма да ви цитирам, че сте толкова много, ще взема да пропусна някоя! Hug
Аз бях решила другият петък да ходя на док, но като видях, че се пада Петък 13 и се отказах! ooooh! Затова го оставих за по-следващия понеделник, хем да се вижда по-ясно! Praynig Peace
Милички, хубава вечер ви пожелавам!

# 294
  • Мнения: 1 446
Добър вечер!

Положението при мен май е най-лошото възможно.

Славундерче, благодаря ти за подкрепата, но май трябва да се пренасочиш към по-благонадеждна сватя. Приятен гъзопек. А за изпита - аз съм родена на 13ти в петък, но не съди по моя лош късмет - сигурна съм, че аз ще съм ти на късмет на теб и изпита е вързан в кърпа, пък и нали знаеш, че аз имам кристално кълбо...  Crazy С нетърпение чакам да кажеш как е Дуди Hug


Виж какво, свате, да се разберем -- думата ми на две не става, щом съм казала, че ще си ми сватя точка по въпроса, ти си ми достатъчно благонадеждна. Те тогава звездите твоите щерки не ги видяха, защото учеха в чужбина през 2033г., а аз все пак имам някакви локални ограничения. /Щерките са две - Дуди има право на бълдъза!/ Раждането в петък, 13-ти не е лош късмет, ти имаш добър късмет, трябва само да повярваш в него!  Hug Усмихни се. Стойностите са ти завишени, но са в нормата, проблемът е малък. Ще отидеш на лекар, ще има някакво кратко лечение и скоро ще се наредиш в челната част на списъка на Вери4. Повярвай в себе си, защото всички ние вярваме в теб!

На изпита ще ходим двамата с Дуди, като пишат по една тройка на всеки, пак ще завършим с отличие  Wink



Славундер, защо се дърпаш от палачинките с шоколад?  Mr. Green


Защото в най-скоро време ще ми става само полата от булчинската рокля и то ако й отпусна талията и сложа ластик!

щото днеска преди да разбера, колежките се смеят и коментират и ми викат айде ти си наред, а аз още не знаех за какво говорят и понеже тази, която е бременна е една година по-голяма от мен викат по-ред на номерата, тя била свършила вече тая работа ,та сега съм била аз наред, а и с първите деца сме горе-долу заедно - един месец само разлика. 

Виждаш ли, Силве. До 1 месец ще си бременна, на теб криво ти става. Я марш вкъщи и си оноди мъжа не за бебе, а за КЕФ!

# 295
  • близо до София
  • Мнения: 1 988

Виждаш ли, Силве. До 1 месец ще си бременна, на теб криво ти става. Я марш вкъщи и си оноди мъжа не за бебе, а за КЕФ!

А чул те Господ!
Славундер, аз тъкмо се канех да те питам какво виждат звездите за мен и чета после това, само да не ме излъжеш! Naughty
И да пазиш бебчо, че може и аз да се кандидатирам за статосване...

# 296
  • София
  • Мнения: 3 524
 newsm59 newsm59 newsm59
Честит рожден ден Франси!

Роши пиленце златно, писах ти на ЛС  Hug

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 08:19 от elpet

# 297
  • Мнения: 370
Francy Честит Рожден Ден!Бъди много здрава,щастлива и винаги обичана жена!Нека всичките ти мечти станат реалност!

# 298
  • Мнения: 1 247
Francy Честит Рожден Ден!Бъди много здрава,щастлива и винаги обичана жена!Нека всичките ти мечти станат реалност!

честито и от мен

# 299
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро, сладурани златни!
Как сте в тоз прекрасен ден?
Гледам- рожденничка си имаме! Hug  Франси, Да си ни е жива и здрава, много обичана и само хубави неща да ти се случват!
А и днес е сватбата на Нелката- миличка, Честит Вълшебен Сватбен Ден! Нека пътят ви отсега нататък е осеян само с рози (без бодли), а щастието все с вас да върви!

Момичета, аз днес пак препиках един тест- ей-така, за по-сигурно и втората чертичка се появи още в съдчето с урината, докато чаках да мине 1 минутка.....после ставаше все по-ярка и по-ярка, почти колкото контролната! Peace Вече започвам да вярвам! Още ми е трудно да свикна с тази мисъл, но лека-полека започвам! Peace А и гаденето ми го напомня във всеки един момент.....
Хубав ден на всички ви желая!
Хубав уикенд, много положителни емоции и .....та коя е следващата? Да не търся списъка, но кой НЕ чака тези дни? newsm78
Целувки на всички ви!
аз продължавам да пиша тук, надявам се да нямате против, защото съм една от вас и аз го ИСКАМ ТОВА БЕБЕ!!!!
В другите форуми още не съм се разписала, като отида на док- тогава! Само надникнах там да видя как стоят нещата....но честно да ви кажа- малко скучно ми се вижда там!  Тук е весело, забавно, емоционално! Затова ще съм навсякъде! Пък може и да съм ви на късмет, кой знае! newsm78 Peace Praynig
  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт