МНОГОДЕТНИ МАМИ 20

  • 19 402
  • 389
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 035
 newsm44 Здравейте!!! Прекрасно е да ти започне денят с такива хубави новини.Дано и седмицата продължи така. И другата..И другата ..И другата..........Браво на Криско  - Истински мъж .Някой ,някъде беше писал ,че нашите дечица-(на многодетните) са най- хубави.Добавям -и най -умни.И накрая ,но не на последно място -добре си се завърнала Пешеходке.Скорошно везстановяване

# 31
  • Мнения: 69
Добро утро, момичета!! Hug
какви хубави новини - много се радвам  за всички (най-много за Криси ). Лекарите грешат, една майка слуша сърцето си - ако то й казва че детето ще оздравее - със сигурност е така...
Пешеходке - какви си ги свършила? (надявам се с добър край...)
Цоци - и аз се колебая дали да пускам Акага на училище наесен - знам че е малка и дребничка, но изкара предучилищна (в училището на големите - няма кой да я води на градина) и  е свикнала с децата, а и те я приемат като тяхна връстница (а и момичетата по принцип се развиват по-бързо от момчетата - та възрастова разлика дори при един набор винаги има ).. незнам ще изчакам още малко

# 32
  • Мнения: 11 607
Момичета правило ли ви е впечатление ,че многодетните мами си личат по разсъжденията в различните теми от форума.Особено от мамите с едно малко дете.Почти винаги когато видя нещо което все едно аз съм го писала то има намесена мама с 3 деца

Нали, и особено тези с 1 дете...Ах, как хубаво си го казала,Ани....Подкрепям с 2 ръце!

Маня и ЗлатоПерка - ако обичате да влезете в релси.....Още една година предучилищна и това е!Какви са тези мераци за 1 клас, какво е това чудо.......Не съжалявам, за миг не съжалявам,че Вили тръгна на 7г. 7м и 13 дена в 1 клас!Е и Ани не съжалява! Защо да им отнемаме от детството???А и те са момичета...да се впуснат в живота след време 1 година по-рано...Защо си усложнявате живота...Още една година спокойствие - кой ви я дава! А и проблема не винаги е само до учене и писане......Ани много добре го е казала,че почти винаги гледат календарната година,а не кой клас е. Аз имах подобен проблем като записвах Вили на английски...Казаха ми,че записват деца навършили 9 години...А той бе на 8 и 6м. тогава....Казаха елате след 1 година. А и после като започнат да са ученици....Ехе, живи и здрави поне до 23-24г. ще са ученици......

# 33
  • Мнения: 1 818
Добро утро,мамчета!Няма как да не е хубаво след чудесните новини на Лилибон.Много,много се радвам,Ели,че имате положителен отговор от Англия.Аз лично мисля,че е по-добре да тръгнете веднага,а парите ще ги съберем,не се тревожи.Браво и на дъщеричката за чудесните резултати!  bouquet

Е,умни деца имат многодетните мами,съмнение няма!

Сега видях мненията на mama3 и на Цоцоланка...ами наистина мислим по един начин.Вярно е това ani69,ежедневието ни,дните ни,проблемите и радостите ни са едни и същи,затова ни е хубаво тук,затова и пишем подобни неща  Heart Eyes

Пешеходке,пази се сега и не се преуморявай.Остави реда за по-късно.Чудесни са мерките на Дивна Hug

Да ви кажа,че и на мен като на Цоцоланка ще ми е криво без големите.Първо много ми помагат,особено Стоян.Било в пазаруване,било в чистене...Честно да ви кажа понякога ми е трудно до банята да отида,Давид не мога да го оставя без надзор за повече от минута.И тати като тръгне за Барселона...как ще се гоним по парковете с кучето

Ние почти сме готови с багажа на момчетата.Вчера си взеха допълнителна външна памет за компютъра,за да прехвърлят снимки,данни и програми за България.Ще купуват PC на баба си в Габрово hahaha за да има SKYPE  жената и да се виждаме.Ех,тези баби...

Обичам ви!

# 34
  • Мнения: 191
  bouquet
Браво на Криси  Heart Eyes Heart Eyes.
И аз мисля като Мама Цоцоланка - децата трябва да си изживеят детството напълно. После отговорностите като ги налегнат ......
И ние сме болни (отново  #Cussing out) Аман от тези летни, пролетни и не знам какви си вируси  #Cussing out а утре е рожденния ден на племенничките ми и направо не знам как ще бъде. На всичкото отгоре едната не иска кукли  Thinking и направо ме хвърли в ужас.
Искала госпожицата червило, лак, пет парфюма и огърлица  Joy Joy (става на 4)
Тук пак се очертава една жега  ooooh!
  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 818
Lilibon,виж ТОВАТОВА и ТОВА

До колкото разбрах,положителния или отрицателния отговор се дава от Здравната каса в едномесечен срок,което потвърждава думите ми,че трябва лечението да е платено


мами3,и вие ли!Ох,тези летни вируси!Да оздравявате бързо!

# 36
  • Мнения: 11 607
Ще купуват PC на баба си в Габрово hahaha

Габи,...ставам и аз баба в такъв случай...Ама имайте предвид,че съм модерна баба, а и  скромна...един МАС напр. би ме устроил..... hahaha hahaha hahaha

 mami3 хайде да се оправяте бързо, да минава неразположението по-леко и по-бързо!  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 818
Честит Рожден Ден на Марио! Да е умно ,послушно и здраво порасналото момче!

за мама mim99

# 38
  • Мнения: 3 322
Благодаря ви милички!
Не се доверявайте на медицината - няма невъзможни неща! Аз съм доказателството! Но, все пак оживях....
За училище по рано - аз съм против! Син ми - Кардам, е роден на края на годината... Много му беше трудно в първи клас, децата бяха с почти година по големи - съответно по зрели, по едри, по сръчни и т.н. А той все пак си тръгна с набора, де. Много е важно и психическото израстване на детето, а това си идва с възрастта... това си е мое мнение - всеки си преценява....
Ели, хубави новини, много се радвам! Ще има и добри и лоши моменти - подгответе се, важното е че Криско расте и радва дните ви! Всичко друго е преодолимо. Да, ще ви е по трудно, по тежко, но го ИМА, нали! Ще се пребориш, ти си много силен и позитивен човек!
Габи, разсмя ме -  bouquet! И нашата баба е IT! Няма да ви казвам какви комични ситуации произвежда, но се справя ... някак си!

# 39
  • Мнения: 487
Здравейте момичета!
Това се казва новина - Ели,много се радвам за Вас с Криско!Дано така да ви тръгне само на хубаво и късмет!!! Hug  bouquet
Аз ставам,че моите диванета обърнаха къщата днес и имам да чистя,преди да ходя пак да се правя ,че шофирам.
Целувки на всички ви и много хубав ден ви желая!  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 022
Браво, Ели! Това е най-хубавата новина днес. Дано по-бързо заздравеят и другите рани на сладурко. Не е важно дали е от лекарствата или от добрите пожелания - важен е резултатът. Всички тук сме готови да помогнем с каквото можем.  Heart Eyes   Браво и на каката - при целия стрес, тя е устояла психически и се е справила чудесно!   Hug 

Пролетна фея, много умни дечица, бе! Ама едното е тръгнало по-рано на у-ще май  newsm78
Това за мое успокоение, че си пускам средната на у-ще тази есен, а Мама Цоцоланка се опитва да върне здравия разум в главата ми...

Златоперке, не е тръгнало по-рано на училище детето. Двамата са родени в една и съща година, само че Ади е в началото, а Гого - в края. Затова тя вече има навършени 14 г., а той още не. И моят съвет е да не "ограбваш" детството на детето си. Така ги юркат още от началото, горките, че според мен е по-добре да започват училище колкото е възможно по-късно.

На всички болни (дечица, мами и Пешеходки  Wink ) - бързо оздравяване!   bouquet

Цоци, още ли не са "готови" близнаците? На какво прилича това? Колко време ти трябва, за да нападнеш Лъчо? По-бързо, че ще се върнат децата и ще започнат да ви развиват темата за контрацептивите.  Joy


Честит Рожден Ден на Марио! Да е здрав, послушен и да има много приятели за лудориите.


 bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni 

# 41
  • Мнения: 3 322
Във всичко лошо има и нещо хубаво! Ще правя напълно БЕЗОПАСЕН секс! Ураааааа! Ако ми дойде мерак някога, де! Joy

# 42
  • Мнения: 1 035
Имаме рожденик? Честит Рожден ден на Марио! hbdtuБъди здрав и много трудолюбив.Желая ти един страхотен купон днес, а защо не и в живота ти от тук нататък.На мама mim 99само поводи за гордост да носи момчето supermama                                                                                                                                                                                               А за училището( от шест год.) и аз да си призная имах такава идея преди около година и половина.Обаче се вразумих навреме.Сега познати учители ме съветват да дам Софи на предучилищна в училище( а не в детска градина както е сега), защото подготовката била по-добра Аз обаче се отказах Нека дечко си лодува още една година, защото с днешните програми в училище, постъпи ли в първи клас само размерите и ще са на дете.Отговорностите и ангажиментите - като на голям човек Човечето на адашката(mami 3) да оздравява бързо

# 43
  • Мнения: 524
Здравейте, милушки! Ходих да плащам сметки и да напазарувам. Нямам кола и се сдухах, защото влачих и трите ремаркета...
Отмарям пред компютъра и да питам кулинарките ни:   chef
Вчера се опитах да направя курабийки с овесени ядки, по идея на една позната, която обаче не сподели пропорциите на продуктите. Оформих прилични топчици, но като започна печенето настъпи фиаското- ни една компактна курабийка. Както Демира справедливо отбеляза: "Това не са кубии, това звалени кубии". Резултата беше едни омаргарени, озахарени и ояйчени печени овесени ядки. В интерес на истината страаашно вкусни- сладички, хрупкавки... Всичко се изяде  Mr. Green
Та питанката ми е -знаете ли някаква по точна рецепта за овесени курабийки.
Ще притичам и до готварския форум да погледна...

# 44
  • София
  • Мнения: 676
newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИО!!!newsm59
Ели, много се радвам за добрите новини! Все повече такива да се чуват! Ако имаш нужда от повече вътрешна информация от касата, мога да помогна, аз работя в РЗОК - София област. Не зная дали мога да помогна реално тъй като най-вероятно ще зависи от вашата РЗОК, но мога да попитам за процедури или вратички...
Браво на кандидатстващите!!! Поздрави и за мамите им!   bouquet
Пешеходке, бързо да се възстановяваш, пък после ще въвеждаш ред...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт