МНОГОДЕТНИ МАМИ 20

  • 19 443
  • 389
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 470
       АААА сега с рецептите за сладкото-НЕ!!! PraynigМоля...Аз имам тайната надежда че ще стигна доморето...А  с тези вкусотиики които обикновенно пускате инфо.....няма да ме качат до там в никакво превозно средство Sick!

# 376
  • Мнения: 1 818
Цоцоланче,що не си направим готварска тема на многодетните . Hug

Ани,чудни снимки Heart EyesЕх,Дунава,Дунава...Ще кажа на момчетата да отидат до този плаж...а къде по-точно се намира

# 377
  • Мнения: 11 607
Цоцоланче,що не си направим готварска тема на многодетните . Hug

щото, щото не сме подфорум - многодетни..... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Мисля си нещо друго...да си направим един общ ник,който да е за готвяркият форум и всяка една от нас,която иска да даде своя рецепта - влиза с този ник и пише в любими рецепти...(там където има тема и нашата Габи...)При желание, ще направя такъв потребител - напр. многодетна и ще пращам ника и паролата на ЛС.....

# 378
  • Мнения: 293
в момента хит са скаличките.лесно и бързо-вземате си блатове или си правите/лесни са / и после ги натрошавате. леко ги сиропирате-може и с компот.прибавяте малко какао,разбита сметана или по-добре разбит със захар маргарин, ако имате шоколад може да настържите или разтопите малко. плюс орехи става   newsm74 .ако нямате блат или не ви се прави ,бисквити "закуска" вършат чудесна работа.   бъркате всичко това и го оформяте както си искате-топки, скалички...... избора е ваш. и ако никой не ви е видял докато ги правите може да постоят малко в хладилника. бон апетиииииии  chefшапчице не се притеснявай - все ще стигнеш до морето особено като разберат, че можеш да осигуриш сладко по всяко време  Joy

# 379
  • Мнения: 1 035
Здравейте  supermama supermama supermama supermama supermama supermama supermama supermama supermama supermama supermama supermama supermama( дано не съм пропуснала някоя...) Много четох, половината го забравих  rotfImao(шегичка) но не забравих рождениците , първо вчерашните- Демира- Мария. Алекс и мама Диди- newsm59Да сте живи и здрави. И днешния ИЛИАН- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! nbirthday   Честито и на Ива за книжката. newsm01  Желая и безаварийно каране.  Новата мама Маграт Чеснова Stop Stop Stop Сега за нас - Софинка този Р Д намаза с три торти.- РД в детската градина , в къщи - с роднини и в Мак Доналдс. smile3509малко по-късно ,че и аз не съм ги гледала още. Детето беше много щастливо и ние покрай него , а и с гостите които имахме и масите всяка вечер рожденият ден стана 5 дни Беше ми трудничко но мисля че се справих- бях добра домакиня.( е, рецепти няма да пращам) JoyЛека нощ , до утре!

# 380
  • Мнения: 1 470
     Искате ли да ви кажа за моята мечта...Седя си привечер на шезлонг до басейна,тамън станало леко прохладно,и в ръцете си държа голяма купа пълна със парченца ароматен и много сладък пъпеш,покрити с четири топки сладолед,заляти с мед,ром и поръсени със орехи,тук таме боднато по някое котешко езиче,или нещо производно,и за капак естественно неизменното чадърче...ММММ,утре май ще го пробвам това...Само шезлонга дето ми липсва,но...Ял ли е някой от някогашните мелби в "Магурата"?!Аз понеже живеех наблизо, и като деца доста често ходехме там да си похапнем...А и от вън във едно павилионче продаваха производните сладоледи от вътре,но в пластмасова чашка и без плодове...До скоро се чудех,защо до сега никъде на друго място не успях да се насладя на друга мелба след това?!Знаете ли къде е тайната на "Магурата"според мен,във ликьорите с които поливаха сладоледа...

# 381
  • Мнения: 1 035
 ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151118');Ето албумчето от рождения ден на Софи

# 382
  • Мнения: 293
имаше една реклама"  еееехххх мечти"- басейнче, шезлонг..... МЕЛБИЧКА newsm53 хлад...  е това е то почивка...

# 383
  • Мнения: 1 818
mama3,личи си,страшен купон сте имали.Много сладки сте всички на снимките!

Шапчице,шапчице ,от днес имам още една мечта...

... голяма купа пълна със парченца ароматен и много сладък пъпеш,покрити с четири топки сладолед,заляти с мед,ром и поръсени със орехи,тук таме боднато по някое котешко езиче,или нещо производно,и за капак естественно неизменното чадърче...
 

Цоцоланче,аз ти говоря за тема готварска на многодетните.Защо да не може.Както испанските мами си имаме,както и мамите от Италия си имат ....защо и ние да си нямаме.Ако искаш аз ще я направя,да не те ангажираме и с това.

# 384
  • Мнения: 334
Здравейте, момичета!
Не, че съм клюкарка, но не обичам  хората, които чувствам близки да тънат в информационно неведение... и затова съм длъжна да споделя с вас това  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206751.0  Нашата поетеса Карил се изявява според мен повече от прекрасно  smile3501 smile3501 smile3501
Честито на рожденика Илиян!  newsm51
Честито на Ива! Безаварийно шофиране!   bouquet
mama3, малеее колко много красавици на едно място - блазе му на вашия дядо, сигурно е кандидат за титлата "най-щастлив дядо"
kaishka, Червена Шапчице, аз не съм сладкар, а голяяям ценител на това изкуство - то ми и личи  Embarassed , но какво да направя като обичам да си хапвам вкусотийки  Rolling Eyes Придържам се към "мъдрата" си мисъл: Хубавите хора трябва да са повече - ако не от бройка, то поне от обем да го докарваме! Моля, стройните мами да не ми се сърдят  Praynig
Желая ви спокойна нощ и сладки сънища!  Hug

# 385
  • Мнения: 2 433
Юле, аз на селска даскалица ли приличам!? ....

Въй ма Самке Embarassed аз ли криво съм се изразила...ти ли криво ме разбра??? Joy Имах в предвид не визията изобщо, а понеже за първи път ще тУргам  Mr. Green такова нещо на носа си...ще има да се блещя и да надничам ту над тях ту под тях - също като даскалица на класна работа!!! Mr. Green Joy Нали даскалиците така правят - пишат си там нещо ... и току надничат над рамките...
Сори ако съм те обидила Mr. Green Embarassed HugАма как можЕ да си го помислиш та нали и у нас половинката ми с очила - нЕмам предразсъдъци! Crossing Arms

# 386
  • Мнения: 524
Много, много тъжна вест! Защо ли я споделям с вас ? Простете ми, но много ми е лично...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182148.msg4465561#msg4465561

# 387
  • Мнения: 370
Боже, колко мъка има по този свят, Боже!

# 388
  • Мнения: 1 818
Златоперчице,добре е ,че сподели с нас!Бог да пази мъничката Вяра и всички деца,които не са сред нас!

# 389

Общи условия

Активация на акаунт