МНОГОДЕТНИ МАМИ 20

  • 19 476
  • 389
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 710
Честито на рождениците,малки и големи   bigdance2
Тедивас ще поразпитам за квартира.По принцип има обяви покрай училищата.Аз живея много далеч от езиковата гимназия,в онзи район ли търси?
Маграт Чеснова добре дошла,срещала съм те по други места,много ми е приятно.
Щях да пиша още,но вече незнам какво  Mr. Green Бях на разходка в Кайлъка,отне 5 часа и съм  smile3507
Лека нощ милички  Heart Eyes

# 346
  • Мнения: 3 323
Юле, аз на селска даскалица ли приличам!?
Чеснова, добре дошла - радваме се че се присъединяваш към нашия отбор(на луди, безотговорни и прочее родителки)!
Ивата, трябваше да е на 17-ти, но отказах заради операцията... ще видим кога ще се наканя!
Теденце, аз се изложих - не ги засадих  Embarassed, исках на вилата - като довършим оградата, обаче майсторите не бяха свършили като отидохме... и така си остана!
Шапчице, нали знаеш преди война се раждат момчета - природата е решила, че ви трябва бригада!
Дивна почти се успокои, спи си през нощта... Но, аз пак няма да спя -. нашия батко е на купон с преспиване....Ох, кога порснаха тия магарета!
На рожденниците - ЧЕСТИТО! От здраве и щастие да не се отървете!

# 347
  • Мнения: 524
Благодаря, мили момичета , за топлите поздрави!

На Александър и на мама Диляна- от сърце, здраве, усмивки и любов!
smile3525 newsm59  ura newsm59 smile3525

Направихме хубав за децата празник-оставихме ги на воля да се накрещят и налудуват.
Утре още!

# 348
  • Мнения: 1 818
Тази вечер изпратихме слънцето на плажа.Беше приятноПочинахме си добре,а Давид заспа щастлив и уморен от игри !Лека нощ!
Обичам ви!

# 349
  • Мнения: 2 673
ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ празнуващи днес! ДА са живи и здрави!!!


аз нещо все не сколасвам да вляза тук!! нито да ви изчета... Embarassedа такова желание имам, но похвално е поне че съм нахъсана да се запозная с всички вас!!!

# 350
  • Варна
  • Мнения: 2 305
червена шапчице, мерси за съвета1 добър е.

габи, радвам се за вас, че сте изкарали добре. ах морето1...

маминка, страшен юнак си1

# 351
  • Мнения: 1 818
Lilibon, HugНацелувай малкия сладурко!

# 352
  • Мнения: 1 818
  Честит Рожден Ден на Илиан!Весел празник и много подаръци!

                       Неви,миличка,да ти е живо и здраво порасналото момче!

                                 

# 353
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Неви, честит рожден ден на Илиян! Да е здрав и щастлив, енергичен и разумен, и много обичан!
 newsm59

Честито и на вчерашните рожденици! Една прекрасна година им желая!

Момичета, тъй като много ми хареса разказът на маминка, какво ще кажете всяка да опише един свой ден - мисля, че само така ще усетим на коя какво й е на главата, а пък и ще подготвим бъдещите многодетни мами какво да очакват.  Simple Smile

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 07:58 от Lilibon

# 354
  • Мнения: 293
честит рожден ден на Илиян  bdbaloni много щастие....    Моите цветя ги посадих- излезнаха трички -едното също е телефонче , но само зелено без цвят  newsm78 , второто  го чакам всеки момент да цъфне-подобно е на гербер ама по- малко- незнам как се казва. А третото изсъхна  Embarassed Ели ако всяка разкаже по един свой ден по-скоро можем да уплашим бъдещите мами и ..... newsm49 да не додът при нази  Laughing

# 355
  • Мнения: 2 673
Здравейте мамета!

Приемам да опишем деня си, както е предложила ЛИЛИБОН!

ХУБАВ И ЛЕК ДЕН!!!  bouquet
Незнам дали се похвалих, но каките ни вече са с брекети, сега с нетърпение чакаме да им се подредят зъбките. От 20-ти са на море на първия си ученически лагер.

# 356
  • Мнения: 1 470
    Добро утро майчета!!!Огрявайте,огрявайте,огрявайте...  bouquet  bouquet  bouquet
     Днес се очертава страхотен ден,а моите сънчовци още спят зад мен...В такива моменти ми идва да им извикам-Хайде ставайте да не пропуснем нито миг от това съвършенство!!!-но ще чуя само сумтене,и ще се развали мига...
     Пожелавам ви на всички наистина страхотна неделя!!!И истинска отмора,преди новата седмица...Да се заредите само с поаложителни емоции...

# 357
  • Мнения: 1 818
Hug Добро утро,момичета!Направих ви кафенце!   Hug



И аз като Карил приемам предложението за разкази на Лилибон...би се получила интересна тема дори за книга Grinning

Да знаете батковците ни колко са щастливи в България.Не могат да се нагледат на Зеленото.Казват и че като българските момичета няма никъде по света...Сега са в Русе при баба Мими...и тя да им се порадва.

Шапчице,хубави думи,ставам с усмивка да правя закуска на най-малкия и най-големия,а кафето ще го пием на плажа,гледайки Морето,така обичаме ние  Heart Eyes

Приятна неделя и весело настроение!

# 358
  • Мнения: 524
Габи, навреме се включваш с кафето! Както ми е недоспало и морно от вчера... Благодаря, мила!
Следващото ми кафе дано да е заедно!  Hug

Ето и от празника малко снимки. Четете отдолу надписите, за да не се повтарям. Има и малка загадка. Който я разгадае- печели!   bouquet

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153509



Неви, да ти е живо и здраво момчето! Майчина радост, бащина гордост!
newsm51

# 359
  • Мнения: 487
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИЛИАН!  bouquetМНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И БЕЗГРИЖНИ ИГРИ!  bouquet
Габи,все красоти слагаш ти в постовете си! HugТвоите момчетии да не се чудят,ами да си вземат по една българска мома за натам,за какво са им испанките?! Laughing
ЗлатоПерка ,големи са сладурани  щерките ти (знам,че се повтарям,ама....)  bouquetА загадката не я разбрах,чакам отговорите по-нататък! Mr. Green
Хубав ден желая на всички ви!  bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт