МНОГОДЕТНИ МАМИ 20

  • 19 584
  • 389
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 470
     Здравейте мами!!!Браво на учениците от фотошопа!!!Жалко че изпуснах началото на курса...
      Златоперке,успех в работата!!!И нали знаеш,това е моята любима темичка,гледай да не попадаш в новините Grinning...
      Кайшке,не знам защо си толкова обидена Grinning...Аз наистина съм си точно това пиян таксиметраджия на мотор Grinning...
       Галче,вие поне нещо като отпуска сте имали,а при наск такова нещо,не се очертава на хоризонта...А иначе,ако успеем да зърнем морето,моичкият е обещал да си забрави телефона в София...

# 286
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте,
Аз съм Пепи.Това са моите произведения от фотошопа.
- това ми е домашното
- това е експеримент
- това е повторение на днешния урок.Исках да видя дали съм запомнил последователността на нещата.
- това е днешния урок

# 287
  • Мнения: 1 470
         Браво Пепи!!!Само на домашното къде си дянал главата,или вратовръзката е смисълът на произведението  Simple Smile Grinning Laughing!!!
         Мами,да ви се оплача,разбрах какво е да прескочиш триисетака... Sad!!!Скоро навършвам триисет и една,но вече почнаха болежките Sad...От месец ме болеше далакът,но аз си кротувам и си викам ще мине,хубаво ама онази нощ,нещо все бях издала багажа,и отивам вчера на доктор...Сега съм болнични,и пия цял плик хапове,и ми е забранено да вдигам тежко,добре че Слави още е към 12кг,САМО...Ама това е,била съм преуморена,та сега почивам Mr. Greenвкъщи...Нали се сещате как почиваме вкъщи,не знам от къде да изкарам чистещите емотиконки,та с нетърпение чакам да се оправя,и да отида на работа,че и аз да си почина Grinning...

# 288
  • Мнения: 2 807
Мили мами, здравейте!  Hug

Домъчня ми за вас, не бях влизала в нета отдавна...
Не успях да прочета всичко, което сте писали - прегледах изписаното от вас по диагонал  Blush

Честито на всички, които са празнували, докато съм отсъствала виртуално Wink  newsm67

Поздравления и на всички дечица, които успешно са взели изпитите newsm51 smile3525

Червена шапчице, дано бързо минат всичките ти болежки и дълго време да се чувстваш като на 20  Hug

Сега нямам време да пиша повече (така, както мама Цоцоланка препоръчва Wink), но обещавам утре или другиден да го направя...

Лека нощ!

# 289
  • Мнения: 3 326
Дил, като се засрами - пиши ние чакаме! Добре дошла пак!
ЧРД на рожденниците, ако вече не съм им честитила!
Перке, полуде ли, или тепърва ще слънчасваш, та ме питаш тез работи? Човек като напише, че отива на море - другите хора разбират, че е отишъл на море! А не че ше ходи след 60 дена!
Дидке, много се радвам за твоето слънце, а най много за теб! Как успя да отгледаш такива слънчеви, добри, умни и талантливи деца!
Каишке, и хубава си и скромна - аз съм те видела! Не се праи! Точно така си те представях!
Пепи, надеждо наша - гордея се , че си едно от нашите деца! Не гледай шапчицата - тя не се сеща да кликне на снимката...
Шапчице, не се излагай - почивай, щот ни требеш здрава, млада и борбена!
Маминке, само толкова ли? Нещо за вас....
За вица - ще ги съдим ! Расистки и сексистки е! Жените са по добрите шофьори!

# 290
  • Мнения: 524
Пепи, бравос бе, младеж!  Peace
Браво и на учителката ви!  Hug
Искам и аз някакъв дженк с домашните ми хора да ми изработите.... Praynig

# 291
  • Мнения: 293
Пепи бравоо smile3501 и аз щях да питам за главата, но ме изпревариха та ще мълча  smile3505 Шапчице вземи се в ръце и наистина почивай . и аз като теб траех до последно и се юрках като невидяла/ама нали освен юбава и скромна съм и работлива...    newsm03/та се борих с болки в кръста цели 5 месеца , ама не се спрях-нееее . и накрая-  дископатия. та и аз пих по половин шепа лекарства, че вече не се седеше от болки.ама мина де- дойде ми акълут у главу,че маже би и аз съм човек и имам нужда от почивка- аз си мислех,че съм   supermama  Joyи решихме/т.е. Велин ме принуди/ да отидем двамата на балнеолечение.Та края на август ще ви оставям за 14 дена. вече чакам с нетърпение  newsm44   само двамата.....процедури...... басейнче......  smile3521айди да не ви дразня повече.    Пешеходке- давай ще съдим . и аз смятам, че повечето/не всички/жени са много добри шофьори.  а има и мъже които карат като......пияни и таксиметрови мотористи  smile3532

# 292
  • Мнения: 1 470
     Лелеее...Пак съм се изложила с тез компютри!Ми което си го не мога,си го немога,поне си признавам...Затова:Браво Пепи!!!Ние лелките ни остави,от друга ера сме,и нищо не разбираме...
    А иначе добро утро на всички!!!Какво стана вчера с тотото?!Щото аз цял следобед в гората настъпвах-------,пък нали това било на много пари?!Да взема да пусна едно фишче,пък да спечеля едно милионче....Ех,мечти,мечтиииии...Хайде,приятен ви петък тринайсти!!!

# 293
  • Мнения: 710
Добро утро момичета,как сте днес?Пожелавам всички да са добре.
И аз като Червена шапчица стигнах до извода че годините си казват думата,от как забременях трети път та и до сега.В началото си мислех че нещо съм станала мързелива  Laughingно просто започнах да се изморявам по-бързо,там боли и тук боли.Как ще карам до пенсия незнам  newsm78
Маминка хайде бе душа,гледам за тебе,питам,нема те  HugКак е малкия сладур?Хайде кажи нещо как е при теб?
Браво на майки отличниците,аз не бих могла да уча на този етап,може би защото съм и майка и баща в семейството,незнам,единственното свободно време,което имам е след 10 вечерта,но тогава вече едвам гледам,щото нали мързела,годинките си казват думата,даже с фотошопа изоставам,та вчера докато следях урока Джозеф беше изкарал обувки,дрехи,та и оцет пи.После докато вкарам всичко вред .
Та искам да кажа браво  newsm10 на всички ученици,малки и големи .

# 294
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ

СОФИЯ на mama3 (5 г.) - Да расте здрава, умна, хубава и весела за радост на всички около нея
.



А също и ГАБРИЕЛА (pomilvana) И ФРЕДЕРИК на wright!

Бъдете здрави, усмихнати и се радвайте на прекрасните си семейства.




А сега по едно кафе за всички останали мами:

# 295
  • Мнения: 11 607

Честит Рожден Ден на София! Да е жива и здрава, много засмяна, с безоблачно детство, много подаръци и хубав празник днес!

за мама:

# 296
  • Мнения: 1 818
Честит Празник на всички рожденици днес!

мама3,да расте здрава и щастлива София и много да те радва!


Феичке,благодаря!По-вкусно кафе скоро не съм пила!

Цоцоланче,Пепи,Браво на вас!Страшни снимки сте направили!

Диде
,поздравления за Ваня!Знаех си аз,че ще е приета.Такъв талант!


# 297
  • Мнения: 2 022
Браво на ВАНЯ!!!! Страхотен талант има това момиче. Честито, Дидке!

А на фотошопците - страхотни сте, шапка ви свалям.


# 298
  • София
  • Мнения: 676
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА, РОДЕНИ ДНЕС!!!
[/size]
Мами, имам много, много голям проблем! Чудих се дали да споделя с вас, но в крайна сметка реших да го направя.
Бременна съм отново. Дотук добре, обаче само дотук. Второто и третото ми раждане бяха със секцио. Третата ми бременност не беше особено лека - имах много силни болки постоянно, бебето не успя да порасне достатъчно, макар че секциото беше направено почти на термин. Втората операция протече много тежко и дълго шиха матката, която много се късаше, защото е била много изтъняла, като пергаментова хартия. Лекарят ми каза, че не бива да допускам забременяване, а камо ли да износвам повече бебе, специално идва при мен да говорим по въпроса няколко дни след раждането. Сега обаче след като това е факт, сме пред голяма дилема какво да правим. Лекарят казва, че има голям риск, казва, че е твърде възможно да се разкъса доста рано, далеч преди термина. Лошото е, че и не винаги се открива навреме такова разкъсване и може да се получи тежък кръвоизлив. Каза също, че отстраняването на матка по време на раждане е доста по-сложно и рисковано от нормално такова. И сега не съм на себе си... От една страна разбирам кое е най-разумното решение, защото имам три деца, които имат нужда от мен, но ми е трудно да си представя, че ще убия детенцето си.... Толкова ми е тежко, не знам дали мога да взема такова решение. На всичкото отгоре ме е страх, ужасно много...  Cry Cry Cry

# 299
  • Мнения: 3 326
Леле - мале! Миличка, няма как да ти дам съвет... По точно не е редно...Дилемата е ужасна. Вие в къщи и най вече ти - трябва да решите. Не искам да изказвам мнение, защото на чужд гръб.... знаеш.... Кураж, миличка, с теб сме каквото и да решиш!

Общи условия

Активация на акаунт