МНОГОДЕТНИ МАМИ 20

  • 19 582
  • 389
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 639
cvyrche , Hug Hug миличка,направо нямам думи,според мен най-важно в момента е твоето здраве.Непременно нова консултация с няколко лекари и тогава вземете решение.Каквото и да решиш ние сме с теб. Hug HugВ коя седмица е бременността в момента?Ако е съвсем в началото имаш още малко време да помислите.Кураж и стискам палци всичко да е наред!

# 301
  • Мнения: 1 818
cvyrche,миличка,какво да ти кажа.Новината за бременността е чудесна,но твоето здраве е по-важно.Консултирай се с най-добрите лекари  bouquet

# 302
  • Мнения: 1 470
    Цвърче и аз много съжалявам,че живота те поставя в такава дилема!!!Не мога да сие представя как се чувстваш...Но без да давам съвет,смятам че в момента ти си по важната,за хората които те обичат,и имат нужда от теб...А ако имаш възможност,и искате има и други начини да оштасливите едно детенце...Така го чувствам аз,но ти си друго...Желая ви късмет и много щастие каквото и да решите!!!

# 303
  • Мнения: 3 591
cvyrche,  аз съвет няма да ти давам. За решението  - Ако нямаше други деца може и да си струва да рискуваш живота си, но при положение,че имаш други 3, които имат нужда от теб....  Това би трябвалода е разумния избор, но кой може да го избере толквоа лесно....

Аз самата не го спазих това мое правилно решение... аз със всичките си бременности имах проблеми - доктора ми викаше - едно да родиш себе си ще убиеш и децата си без майка ще оставиш...обаче аз пак и пак забременявах.

И 4то дете искам. Ама не ми стиска. Немога да мина през още няколко спонтанни аборта, немога и да изкарам 9 месеца събуждайки се всяка сутрин в локва кръв да се питам дали още е живо. И ДЕЦАТА МИ ИМАТ НУЖДА ОТ МЕН. Имам и специално дете за което аз съм целия свят. Ако забременея отново няма да мога да ги гледам.... Пък и съм сигурна, че пак ще е момче  Crazy

Така,че ако забременея аз самата ще съм в твоята ситуация и се моля на Господ да не ме кара да избирам какво да правя.... Но почти съм сигурна, че не бих  оставила бебето.  Само и само за да мога да отгледам останалите си деца.  Но сигурно бих си осиновила едно момиченце да запълня празнотата и болката от преживяното Simple Smile

# 304
  • Мнения: 2 022
cvyrche,  аз съвет няма да ти давам. За решението  - Ако нямаше други деца може и да си струва да рискуваш живота си, но при положение,че имаш други 3, които имат нужда от теб....  Това би трябвалода е разумния избор, но кой може да го избере толкова лесно....

Присъединявам се към мнението на Деси. Много е страшно да вземеш съзнателно решение за аборт. Но все пак в твоя случай бих поела този кръст. Защото другите три родени вече деца и мъжа ти имат нужда от теб. Защото нищо не може да се сравни с това да можеш да прегърнаш майка си "на живо". Аз изгубих своята, когато бях на 30 г., т.е. вече бях отгледана и нямах жизнена необходимост от грижите й. Но ако знаеш колко ми липсва и как се чувствам без нея.... Не поемай и най-малкия риск да причиниш такова нещо на дечицата си.
Знам, че в момента си страшно раздвоена и болката в сърцето ти е голяма. Не мога да я облекча с нищо, освен с  Hug  Hug  Hug
Събери цялата сила, на която си способна и направи трудната стъпка.
Всички ние ще те подкрепим.

# 305
  • Мнения: 1 035
Момичета, благодарим за поздравите и пожеланията.И аз да ви почерпя за рождения ден на Софи. Преди 6 години на същия фатален ден се появи моето вече пораснало детенце.То ме накара да преосмисля живота си. Фаталната дата ми донесе много радост и пробуди у мен непознати чувства .И аз и пожелавам да е жива и здрава. Дано имам сили и успея да я възпитам ,да бъде истински ЧОВЕК ! newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  bigdance2  ura newsm18 Tada  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ДРУГИТЕ РОЖДЕНИЦИ! bdbaloni baloni happy bd                                                                                                           Сега видях ,че тортата не е излязла .Хич ме няма с фотото Ще чакам мъжо да я пусне... Тя стана съвсем виртуална. А излязла е но много мъничка, но пък е от сърце

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 16:12 от mama3

# 306
  • Мнения: 3 479
cvyrche,  аз съвет няма да ти давам. За решението  - Ако нямаше други деца може и да си струва да рискуваш живота си, но при положение,че имаш други 3, които имат нужда от теб....  Това би трябвалода е разумния избор, но кой може да го избере толкова лесно....

Присъединявам се към мнението на Деси. Много е страшно да вземеш съзнателно решение за аборт. Но все пак в твоя случай бих поела този кръст. Защото другите три родени вече деца и мъжа ти имат нужда от теб. Защото нищо не може да се сравни с това да можеш да прегърнаш майка си "на живо". Аз изгубих своята, когато бях на 30 г., т.е. вече бях отгледана и нямах жизнена необходимост от грижите й. Но ако знаеш колко ми липсва и как се чувствам без нея.... Не поемай и най-малкия риск да причиниш такова нещо на дечицата си.
Знам, че в момента си страшно раздвоена и болката в сърцето ти е голяма. Не мога да я облекча с нищо, освен с  Hug  Hug  Hug
Събери цялата сила, на която си способна и направи трудната стъпка.
Всички ние ще те подкрепим.


Цвърче, много съжалявам, че си поставена пред такъв избор  action032 Подкрепям Деси и Феята. Трябва да мислиш за децата си, те имат нужда от теб. Не е лесно нещо животът, обаче никой не ни е обещавал да е лесно. Всеки от нас си има своите битки и трябва да мине през тях, за да продължи напред. Кураж миличка, ще се справиш Two Hearts

# 307
  • Мнения: 2 270
cvyrche,  аз съвет няма да ти давам. За решението  - Ако нямаше други деца може и да си струва да рискуваш живота си, но при положение,че имаш други 3, които имат нужда от теб....  Това би трябвалода е разумния избор, но кой може да го избере толкова лесно....

Присъединявам се към мнението на Деси. Много е страшно да вземеш съзнателно решение за аборт. Но все пак в твоя случай бих поела този кръст. Защото другите три родени вече деца и мъжа ти имат нужда от теб. Защото нищо не може да се сравни с това да можеш да прегърнаш майка си "на живо". Аз изгубих своята, когато бях на 30 г., т.е. вече бях отгледана и нямах жизнена необходимост от грижите й. Но ако знаеш колко ми липсва и как се чувствам без нея.... Не поемай и най-малкия риск да причиниш такова нещо на дечицата си.
Знам, че в момента си страшно раздвоена и болката в сърцето ти е голяма. Не мога да я облекча с нищо, освен с  Hug  Hug  Hug
Събери цялата сила, на която си способна и направи трудната стъпка.
Всички ние ще те подкрепим.


Цвърче, много съжалявам, че си поставена пред такъв избор  action032 Подкрепям Деси и Феята. Трябва да мислиш за децата си, те имат нужда от теб. Не е лесно нещо животът, обаче никой не ни е обещавал да е лесно. Всеки от нас си има своите битки и трябва да мине през тях, за да продължи напред. Кураж миличка, ще се справиш Two Hearts



Само преди 3 месеца имах подобна дилема.След 10 бременности.2 аборта преди първото дете -една извънматочна-2 кухи яйца ,една бременност със спирала и 3 раждания,забременях отново/.матката ми от толкова стъргания е като парцал./доста се чудих тогава-хем исках -хем не.Е накрая реших ,но пък съдбата реши друго.
Така,че и аз те съветвам ,че в случая по добре е здравето ти.

# 308
  • Мнения: 487
cvyrche,мила,не е лек избора ти,но все пак и аз съм на мнение,че имаш други деца,които имат нужда от майка до себе си.И аз съм си мислила през третата си бременност,как бих постъпила в рискова ситуация - не мога и не искам да си представя,че няма да мога да видя децата си във важните за тях мигове в живота им...,че няма да видя децата си пораснали...Успех,каквото и да решиш! Hug Heart Eyes
Сега да се похваля - ВЕЧЕ СЪМ ШОФЬОРКА!Дадоха ми книжката!Казвам дадоха,а не взех,защото не съм удовлетворена на 100% от изпита - смилиха се над мен и не ме мъчиха много,а аз исках да си я заслужа...Както и да е,то и без това книжката не прави шофьора - сега ще имам време да си я заслужа! Grinning
Бих сложила нещо за черпня,ама като нямам такива картинки...  bouquet
Хайде хубав ден от мен!  bouquet

# 309
  • Мнения: 1 744
Честит празник на малките рожденници! Много здраве, щастливи мигове и подаръци!

Цвърче, аз също подкрепям мнението, че твоето здраве и това да си до децата си пълноценно са най-важни. Никога не съм правила аборт, но винаги съм си мислела дали мога да взема такова решение, каквито и да са обстоятелствата. Успех, каквото и да решите!
Ивата, честита книжка! Леко и безаварийно каране!

# 310
  • Мнения: 487
Олееее,как забравих:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ!МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И СПОЛУКИ В ЖИВОТА! newsm59 newsm59 newsm59

# 311
  • Мнения: 11 607
Хайде и аз да се присъединя към всички изказани мнения...Да не повтарям вече така добре написаното.....

cvyrche,мила, с теб сме!  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug

# 312
  • Мнения: 710
И аз да честитя на рожденници.
Цвърче ,много е труден избор,моите убеждения че аборта е равен на убийство,но ако лекарите казват че е застрашен живота ти,то в този случай мисля,че е оправдан.
 Hug Hug Hug

# 313
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Весел празник на всички рожденници днес!Много здраве,щастие и късмет.  bouquet

Мила cvyrche,наистина е много трудно да се даде  съвет.Но все пак си мисля ,че трябва да предпочетеш здравето си и трите си прекрасни дечица. Hug

 

# 314
  • Мнения: 293
цвърче мила трудно е, но не и невъзможно- наистина потърси още няколко мнения и чак тогава решавай.Господ да ти дава сили и най- вече мъдрост за правилно решение. newsm17  каквото и да е -с теб сме  Hug   кураж.     честит празник на рожденниците   nbirthday .  Браво Ивата motor вече сме с една повече - браво  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт