На каква възраст беше детето ви, когато се върнахте на работа?

  • 1 810
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 439
Пресметнах на пръсти и  се получи резултат от 6 дни.

# 16
  • Мнения: 307
Ти самата какво мислиш по въпроса за себе си- налага ли ти се да тръгнеш на работа, иска ли ти се?

В началото много исках да се върна, изнервях се от това стоене вкъщи, но сега май не искам  Mr. Green Обаче само със заплатата на мъжа ми, и смешните пари за майчинството, не се издържа  ooooh! Та бих се върнала, обаче няма кой да гледа сина ми.  newsm12
Някоя мама има ли идея дали може да се прехвърли майчинството /имам предвид парите за отглеждане на дете/ на човек, който не е роднина, а детегледач, например?

# 17
  • Мнения: 24 467
Виж програмата за детегледачките /"В подкрепа на майчинството"/, която стартира от месец март, тази година. Попитай в Социални грижи и Бюрото по заетостта- работят по съвместна програма. От Социални грижи ще ти дадат формуляри и разяснения, а в Бюрото по труда ще трябва да е регистрирана безработната гледачка, която можеш да наемеш до навършване 2 годишна възраст на детето ти.

# 18
  • Мнения: 4 965
Виж програмата за детегледачките /"В подкрепа на майчинството"/, която стартира от месец март, тази година. Попитай в Социални грижи и Бюрото по заетостта- работят по съвместна програма. От Социални грижи ще ти дадат формуляри и разяснения, а в Бюрото по труда ще трябва да е регистрирана безработната гледачка, която можеш да наемеш до навършване 2 годишна възраст на детето ти.


Много точно!

# 19
  • Мнения: 1 234
На 2 години и 2 месеца. По финансови причини. Иначе поне до 3 щяхме да се гледкаме.

# 20
  • Мнения: 1 930
Преско беше на почти година , когато започнах работа от вкъщи, на година и шест вече бях в офиса.
Мъжа ми издържа семейството ни, но аз лично се побърквам без да допринасям за това.Работи ми се, искам да помагам  и да съм достоен родител. Професията Домакиня ме побърква.

# 21
  • Мнения: 441
Малкият навърши 2 години юни месец,записала съм го на градина,но ще го пусна септември месец.Сега групите са сборни и не мисля ,че ще се чувства добре с по-големите деца.За сега това е решението на семейният съвет  Mr. Green

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
На 5 месец с каката и на 6 месец с малката.
А като причина мога да посоча комбинацията от двете.

# 23
  • Мнения: 5 362
На 1г.и 9мес.

# 24
  • Мнения: 2 051
Първата беше на 2 год и нещо, а баткото на 11 месеца, когато се върнах за първи път по чисто финансови причини, но малкия боледуваше като за световно, издържахме една година и напуснах за да го гледам
С третото дете работех от вкъщи след навършването му на 1 година, а започнах на пълен работен ден когато беше на 2 и 9 месеца, когато го записах на градина.
След последното раждане - не ми се започваше пак някаква офисна работа и си организирах бизнеса сама, когато малките бяха около 2 годишни, така сега мога да работя през удобни часове и откъдето си поискам - и по чехли и пижама и да излизам когато ми дотрябва.

# 25
  • Мнения: 5 393
На 1 година и 4месеца някъде-плюс минус седмица-две.

# 26
  • Мнения: 5 790
Върнах се на работа, когато беше на 3 месеца. Трябваше да се върна, не само по финансови причини.

# 27
  • Мнения: 193
мисля да се върна, когота Борис стане на 10 месеца. Мога и да не работя, но харесвам работата си и мисля, че е важно не само за мен, но и за него.  Laughing

# 28
  • Мнения: 8 769
Първият път-когато детето бе на година и 3 м.
По емоционални причини. Реших, че това е шанс, който не трябва да бъде изтърван. Бях твърде ентусиазирана.
Вторият път-на 11 м. Трябваше да изляза от къщи. И от финансовата дупка, също.

# 29
  • Мнения: 2
с дъщеря ми се върнах на работа когато тя беше на 2месеца а със сина ми когато беше на 1месец поради финасови причини. 

Общи условия

Активация на акаунт