препоръчват ми аборт

  • 5 069
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Честито бебче!Радвам се че всичко е наред!

# 16
  • Мнения: 1 335
Честита да ти е малката принцеса Габи! Да е жива, здрава и много щастлива!!!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 376
много ви благодаря за пожеланията. ако засечете някъде по форумите коментар за роакутан моля ви казвайте на всички, че е опасно това лекарство и не бива да се пие от жени, които имат намерение да забременяват. нека изчакат поне една година след като са го пили.

# 18
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честито бебче!
Радвам се,че така са се развили нещата при вас.

# 19
  • Мнения: 4 700
Честито бебче. Нека да расте zдрава и да ви радва с неzабравимми усмивки.  Grinning

# 20
  • Мнения: 403
Ако сперматозоида беше дефектен или увреден,нямаше да се стигне до оплождане.Според мене изчакайте още малко и направете повече изследвания.
Аз също мисля така, но гледай да не отлагате нещата.Успех.

# 21
  • Мнения: 403
Ако сперматозоида беше дефектен или увреден,нямаше да се стигне до оплождане.Според мене изчакайте още малко и направете повече изследвания.
Аз също мисля така, но гледай да не отлагате нещата.Успех.
Ей че хубава новина.
Честита радост.

# 22
  • Мнения: 45
Честито бебче!  ylinfant
Пожелавам ти само хубави моменти с малката принцеса.Да ви е жева и здрава и много да ви радва!

# 23
zarvaeite!
piq Roaccutan ot blizo dva meseca i skoro mi nablijava rojdeniq den.4udeh se da dali alkoholat 6te mi navredi na le4enieto??????

# 24
  • Мнения: 49
 О мила толкова се радвам,че си била силна и не си направила аборто.Това ти е награда от Господ,малката принцеска.Сигурна съм че всичко ще бъде наред

# 25
  • Мнения: 1 820
Честито бебенце!Забрави за всичко от миналото и се наслаждавай на всичко настояще което е неповторимо и незабравимо!Пожелавам ви много,много здраве,да ви радва и обича,и да ви ядосва много! smile3503Няма нищо по хубаво,красиво,и истинско от една чиста,истинска детска усмивка! newsm30

# 26
  • Мнения: 117
Честито бебче!  Simple Smile Радвам се, че всичко се е развило добре и че си имала смелостта да запазиш бебо! Радвай се на щастието си!!! Успех!  Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честито   ylinfant Радвам се за вас  Hug Бъдете много щастливи!

# 28
zarvaeite!
piq Roaccutan ot blizo dva meseca i skoro mi nablijava rojdeniq den.4udeh se da dali alkoholat 6te mi navredi na le4enieto??????

Ами аз пия вече 6ти месец това лекарство и ми е забранено да пия алкохол...от половин година не съм пила нищо твърдо-от време на време си позволявам само бира.МИсля че си заслужава да се откажеш от алкохола в името на това да се излекуваш... Очудва ме,че твоят лекра не ти е казал нищо за алкохола...

# 29
  • Мнения: 58
Честито бебче!Много усмивки ви пожелавам! Hug Grinning 

Общи условия

Активация на акаунт