Отговори
# 240
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 379
Здравейте!
Най-накрая днес успях да се докопам до комп. Бях на ехо-беб е застанал/а перфектно за раждане, но.....срамежлива работа, надупена и не се показа отпред. Иначе няма намерение да излиза засега.  Sad  Crazy След това отидох до педиатърката на Танти да се разберем за новия брой какво, къде, кога.

# 241
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Моми4ета, най- после си снимах дисагите. Ето да видите.
http://images18.snimka.bg/003353047.jpg
http://images18.snimka.bg/003353048.jpg

# 242
  • София
  • Мнения: 5 759
Гита радвам се че сте добре Simple Smile  Hug
Бобченка имаш напредък  Simple Smile мога да кажа че пупата ти е пораснала  Peaceпо така е вече!  bowuu

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Бобченка много сладко коремче,но изобщо не можеш да се мериш с мойто коремище Mr. Green
Гита днес нее е писла... newsm78

# 244
  • София
  • Мнения: 5 759
Меги Гита писа Simple Smile
А за кореми само да не си ги мерим  Mr. Green мойто вече е огромно и такааа..... тежи оле...... и с тея болки не знам до къде ще стигна май до болницата пак Confused Мисля и днес да изчакам да видя как ще е положението и ако продължава утре ще отида с багажа в ТК! Confused

# 245
  • Мнения: 2 663
Здравейте, милички! Hug
Снощи се прибрахме от Варна за няколко дни и дай Боже в неделя или понеделник се връщаме пак за още 5-6 , само че без детето , за да си починем.Само от няколко часа съм си в София,наложи ми се да сляза да града за малко и вече Варна ми липсва- е няма такива дебили по пътищата ни.Смея да твърдя, че карането на кола е едно от нещата, които наистина умея много добре(занимавала съм се доста време не само с возене по улиците) и просто не мога да повярвам какви хора взимат книжки-огледала използват за бръснене или за слагане на червило, иначе са там за красота-не е нужно да се гледат...а бе ядосана съм , но няма да ви натоварвам повече с моите терзания....и така искам пак във Варна Crossing Arms

Сега съм решила да действам по списъка за бебе и да обикалям по магазините.Трябва да да отида до Премама задължително, че по телефона си запазих разни дрешки и да си ги прибера.Днеска вече няма да е, но утре тръгвам на пазар.Искам да отида и до магазина на прасето и до още 100 места, ама ако пак ми е толкова топло като днес бързо-бързо ще се прибера.
Иначе ето това са ми покупките за бебка до сега, всичко взех на куп пак от Премама  преди време
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130130&photo=158

Имам едно питане към варненките-я ми кажете дали някоя от вас не се е разхождала в петък сутринта, може и към обяд да беше по главната и да е била със шапка и една приятелка?Видях едно симпатично майче с корем горе-долу колкото моя с капа на главата, хапваше нещо и беше с още едно момиче, завиха от главната по една малка уличка(която е затворена, стига до пешеходната) и тръгва от едно малко кръгово , което пък е точно зад Черно море-ама и аз как обясних нЕма що...е дано сте ме разбрали!Принципно може и да е съвпадение просто, ама аз съм си наумила, че е някоя от вас! Crazy Peace

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 18:41 от konstans

# 246
  • Мнения: 1 380
Дими, не знам как точно те боли и къде. Но аз установих, че контракциите се усилват, когато по-дълго време не съм ходила до тоалетна. Тогава и червата ми започват да свистят и става голяма каша. Стискам палци да е фалшива тревога. Айде да не ги оправяш тези гардероби докато си сама, а?
За лекцията - на мен ми е близо, но не съм сигурна, че ще ми е интересна и не ми се тръска по тролеите
И аз съм така.Мислех, че си въобразявам, ама щом и ти го потвърждаваш.
Хайде не се чудете, а утре на лекция идете. даже има рима.Димиани, хайде бе мила, утре може да си по-добре.
Срам ме е да питам, ама Тиги-Мигъл ние виждали ли сме се на лекциите?

# 247
  • София
  • Мнения: 5 759
Констанс радвам се че си добре! Покупките ти са много сладки!   bouquet
Ти с тази Варна добре я караш Simple Smile но хайде идвай си тук вече време не остана Simple Smile нали?
Хехеее..... ще се почна теиз дни и при нас май обебването като гледам колко бебчета има в юлската темичка Heart Eyes Party
Сладкишче сигурно няма да дойда на лекцията просто ми е много далече от другия  край на София и това друсане не ми се отразява добре Sad и сега съм с леки болки така,че по верочтно е че няма да дойда!
Другия вторник също нямя да стане че съм пък на консултация но за четвъртак живи и здрави може и да се довлека ,не знам!

# 248
  • Мнения: 1 380
O.K Димяни почивай. И аз имам болки, ама сутрин отшумяват и смятам утре да отида. А момичета ходихте ли до фотографа на Кодак да си поръчате снимките от вторника с коремите. Аз ходих и са станали супер.
А да питам още нещо:
Приготвихте ли си вече багажите за болницата, защото аз НИЩИЧКО не съм си приготвила, все едно ще раждам през май другата година а не август месец. Все си мисля, че ще ми се размине раждането, в смисъл, че не ми се влиза в болница и само се ослушвам. Утре като отида на консултация, ще питам докторката какво да си приготвям.

# 249
  • Мнения: 361
Абе мами, какво сте се разраждали толкова-стига, че ме плашите.Стискайте по още 2 седмици.Аз утре влизам в 34, а като ви слушам как само ви боли и само раждате и ме хваща шубето дали ще изкарам до 37.

За промоцията във Фемина, някой знае ли повече.Колко време ще е и за какво изобщо иде реч newsm78На мен ми се ще да ида, че бебка отдавна не съм я виждала.Ако е до  петък мога да завлека да видя какво става. newsm78

# 250
  • Мнения: 2 663
Димяни, благодаря........  bouquet  bouquet
Сладкишче, и аз съм като теб нищичко не съм приготвила, но мисля до петъка всичко е готово и да чака беб.

Аз също имам някакви болки,- като се протегна ме пробожда ниско долу от ляво или дясно и ребрата ме болят все едно някой ме е пребил от бой-не се притеснявам и с Константин беше по същия начин.

# 251
  • Мнения: 711
Сега се връщам от личния. Даде ми направление за очен, но по физиономията му разбрах, че може би е нещо сериозно. Попринцип е добре да ми се направи снимка, но сега неможе докато съм бременна. Ако очния нищо не установи ще ме прати на невролог.  Cry Мери ми кръвното - беше си екстра, но и каза, че от симптомите, които му описвам не е възможно да е от кръвното. Още повече щом продълждава толкова дълго (1 час), а и като легна не ми минава.

Каза ми, че талон за хоспитализация попринцип не е нужен. Обменната карта трябва да ми я издаде акушера 14 дни преди термина.

Ох,много съм се притеснила. Дано утре като отида на очен всичко да е наред, но и при невролог, ако се наложи и там всичко да е ок. Какво ми стана така изведнъж незнам.

Чантата за болницата и аз не съм приготвила, а и незнам кога ще я приготвям. Нещо не ми се занимава.

# 252
  • Мнения: 515
Юлските мами казаха ,че промоцията в Фемина е свършила

# 253
  • Мнения: 117
 Здравейте, върнах се от лекаря, ама не ме разтовари много. Бебето е много добре(тоновете му са идеални) порастнало е също в норма и се е настанило както трябва в матката и плацентата е добре, само дето тая информация я получих в рамките на има няма две минути и айде чао, после на акушерката трябваше да и крънкам всичко и болничен и направление за хоспитализация, а тя мрънка, че не съм и ги казала на веднъж. Пуснаха ми изследвания за кръв и урина, но доктора каза да ги правя средата на месеца, че да е по-близо до термина и като ги занеса ще ми даде обменна карта, за микробиология и дума не стана другата седмица ще трябва да питам и да си искам.
 Още ми е много криво и като се сетя, че идиоти като тези в Разград има и в София и на всякъде още по-бясна ставам, аз както нямам късмет с случайните лекари #2gunfire.
От всичко най-забавно беше като търсеха сърцето на бебка а тя така се местеше и риташе че луда ги направи 15 минути не можаха да застопорят апарата и тя продължи да рита и сечуваха някакви зверски шумове,акушерката намали звука, че се чувал чак в чакалнята, та борбена мадама чакам.Хайде чао, че се улях.

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 19:27 от Rebeka Sch.

# 254
  • Мнения: 3 388
Привет мами   bouquet
Ние снощи ходихме до бърза помощ  Sad От няколко дни имам много контракции и на моменти болки като предменструални. Слушаха ми тоновете, преглеждахаме вътрешно, външно, контракциите ми тогава бяха на около 6 минути, матката е отпусната, затворена съм, но шийката като че ли е започнала да се подготвя и скъсява, засега е все още 3см. Бебо е добре! Казаха ми нон-стоп да внимавам дали го усещам.
Препоръчаха ми максимална почивка и суперхидратация! Явно многото вода успокоява мускулатурата.
Казаха ми да отида на преглед при моя док тези дни, аз имам час за 12-ти, сега пак му звънях каза да го държа в течение и ако нямам толкова контракции тези дни, ще се видим направо следващия четвъртък. Никакви хапчета не иска да вземам! Само да си почивам, а мъжо щял да ме върже, че аз  не съм бил аразбирала от дума и все нещо правя. Днес се побърках да пера дрешките на бебо, чаршафчетата, хавлийките, нещата ми за болницата- поне да подготвя тази прословута чанта! Тези дни поне да си подготвя и изгладя повечето неща, че са адски много! А аз все си мисля, че нищо не съм взела. В събота ще ходим да вземаме още лиспващи неща- повивалник, още 2 нощници / аз си взех една много хубава от Пренатал/, чаршафчета за зимната количка и обиколници пак за там, искам и да си взема разни дрехи от Бенетон или Зара, че нямам вече нищо свястно, което да ми става, а и с тези намаления сега, ще мога да си пазарувам както само аз си знам;-)

Общи условия

Активация на акаунт