Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 724
Марсиди, аз съм същия тип, не мога да си стоя в къщи, това ме побърква. Решила съм да работя, докато мога. Гледах баткото до 1 година и това направо ме влуди, не баткото, а еднообразието на задълженията... Посел взех жена и мисля, че от това контакта ми с детето стана по-добър, тръгнах на 4 часа на работа и през останалото време истинскипълноценно му се отдавах..Сега си останах миналата седмица по големите жеги 3 дни и на третия вече бях изкрейзила...Тази седмица домочадието е на море, аз съм си в офиса на климатик и си ми е добре...Ако можеше хем дасе  гледа беба, хем да се работи... Simple Smile

# 286
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен!  Grinning

Аз съм станала от доста време, по-точно от 5.30 наше време  Crazy Хубавото е, че цяла нощ спах без проблеми, като се има предвид, че и вчера следобяд пак спах! Така от вчера наобяд съм имала 5-6 контракции! Наистина важно е да си почива човек, ама пусто като не ме свърта!  Rolling Eyes Поне още 3 седмици е важно да удържа положението, нали така? После и да се родим няма да е толкова опасно, мисля си аз. Искам да питам, ако вземем недай боже да родим преди 35-та много ли е опасно за бебо? .... май наи-вече за белите дробчета ...

Тук снощи имаше силен вятър и днес е ясно и слънчево, доста хладно, а през нощта си беше направо студено  Rolling Eyes Ще ме побърка това време тук! Свеки пък искала да ме води на море в Лигурия, към Генуа и 5 Терре! Но тя не знае за моите контракции- не съм й казала засега, че да не се шашка, каквато е италианска мамина и голяма паника  Laughing

Аз отивам да плащам такса смет! А също и таксата за пре-наталния курс и после съм на курс, да видим дали ще е интересно днес! Дано нямам контракции, после да мина през Бенетон или  някой друг център наблизо да си взема нещо за обличане, че направо нямам какво да облека!

Хайде цунки на всички и да пазите тумбачетата  Hug

... а започна ли залагането за това коя ще е първата, станала мама?  Crazy

# 287
  • Мнения: 1 216
Добро утро!
Днес ще продължаваме обиколкоте в търсене на легло за мама и татко. Според вас каква е нормалната сума за едно легло? Виждам, че има за 200 и за 2000 ,но все пак...
Ще минем и през Пигис и разни други бебешорски магази и и току виж сме напазарували нещо.
 Чантата за болницата ще я спретна точно за 5 мин. От толкова пътувания съм тренирана безотказно. Сигурна съм, че ако я приготвя и реша, че имам всичко необходимо пак ще забравя нещо така че няма да се преастраховам.

Манчева - ЧЕСТИТО/ГОРЧИВО!
 
Весел ден

# 288
  • Мнения: 941
добро утро

манчева, честито, пожелавам ви дълък и щастлив семеен живот, много хубави снимки, а тортата,ммммммммммм, нямам думи
аз не знам коя ще е първата мама, но си мисле че след седмица ще се почва и при нас да валят бебоци, то мисля че е хубаво да устискате още поне седмица, това за тези с по ранен термин през август, аз мисля да си чакам термина,
до 26ти трябва да си изповядаме сделката и апартамента ще е наш, и почваме ремонт и обзавеждане, туко виж и се преместим преди да родя

# 289
  • Мнения: 47
Ний сме мами дебеланки, АВГУСТОВСКИ сладуранки

Поправки и всичко останало в новата тема - по-късно!

# 290
  • Мнения: 1 380
Привет от мен Hug
Как сме? Мързелуваме си и си дебелеем Whistling. Та като заговорих за дебелеене вие как сте с кг.? Аз съм вече +15  #Crazy Sick #Cussing out
Нали още нямаме бебета?
Е май това е от мен за сега   bouquet
Аз съм +16 ама мисля, че кантара ме мрази.

# 291
  • Мнения: 400
Забравих, че за да се запиша трябва да дам още малко данни. Термин 8ми август, първа бременност, 27 години, благодаря момичета:)

Общи условия

Активация на акаунт