Дневникът 21" - режимче и движение за лятно настроение

  • 17 977
  • 393
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 453
Момичета добро утро и от мен. Пишете ме и мен в отбора на прагрешилите от вчера. Изложих се с 1 сандвич и 2 крем сладоледа, от които после ми стана лошо. Но то яж, пък после нека те боли. hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

абирена мила  Hug не се притеснявай. Както казват момичетата живота си е ваш и вие решавате. Тези, които се мръщят изглежда са тесногръди и ограничени, защото  дали ще бъдат поканени или не , не зависи от тях. Каквото и да сте решили, те просто трябва да го приемат.

Miss caprice, rali82 днес да устискаме момичета, нали??? Peace

# 331
  • Мнения: 1 254
такааа оставих бебчето на майка и преди да се заема серизно със задачики само да си допълня снощното меню- 100 гр чочосан и сладолед за десет.. голям. след толкова ядене нищо чудно че ме болеше стомаха и кантарчето днес отчете кило и половина нагоре...днес мисля да съм само на диня ако издържа Simple Smile
за мидите не знам дали е диетично ама е толкова тежко ястие че не ми се говори.
Хриси надявам се да сме диетични
Абирена как са първите дни семеен живот? Има ли разлика от преди?

# 332
  • Мнения: 453
Miss Caprice това със динята ще бъде нещо като пречиствателен ден. Хубаво е да се прави именно след обилно хапване. Затова си мисля, че ако издържиш, кантарчето утре или в другиден ще те зарадва. Hug

# 333
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil здравейте диетични  мацки
и аз  вчера се наядох -ама като запоследно - много ризото изядах и две кофички кисело мляко и салата - абе ужас -днеска ще ходя пеша до центъра за да поразходя малко  ориза

MissCaprice ти  на кой стадион бягате - ако е някъде на близо да се  пръсиединя лекинко - Embarassed искам дружка която да ме ръчка да се движа  Flutter Flutter
Ангелина мацка вие сте имали  мой стил сватба - и аз искам такава - Praynig дано да убедя "слънцето" -ама като  ги  знам мъжете лесно  ще го  навия  ао стигнем до там  да няма шум и превземки  Twisted Evil
abirena нали знаеш, че роднините си  не можеш да избираш - хубави,  лоши  ще ти се  наложи да ги търпиш -  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ние нали сме с теб , вие нали се обичате - какво  му трябва на човек  Hug Hug Hug Hug
rali82 сега едно прегрешение не го слагай  на сърце , днеска ще го изразходваш и  готово
hristinaN какви са тези  крем-сладоледи  Embarassed
Scorpi  hahaha Joy толкова искрено се забавлявам четейки  твоите постове   Hug Hug Hug Hug

# 334
  • Мнения: 453
Цитат
Публикувана от: ANGYA
hristinaN какви са тези  крем-сладоледи 


angya това е сладолед, но не твърд, а точно като крем. Правят ти го ог машина и е много вкусен. Затова и трудно се въздържам  Embarassed .

# 335
  • София
  • Мнения: 2 613
днеска ще ходя пеша до центъра за да поразходя малко  ориза


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy


# 336
  • Мнения: 890
Здравейте Simple Smile
Аз последните дни не бях диетична. След разочарованието от кантара в неделя малко пооплесках нещата и върнах доста. От днес пак съм стриктна и няма да се меря, за да не се разочаровам. Решила съм чак следващия четвъртък да се премеря, а до тогава строг режим. Тогава ще заминавам малко на море и за това поне да знам колко кг отивам и после да видя колко ще се върна  hahaha Въпреки, че аз като съм с другите, а и на море ме избива само на течности и обикновено не качвам!

# 337
  • Мнения: 352
Здравейте мили ми сладурки!Аз отново не съм на диета !Нещо се улисвам напоследък с яденето и в тия жеги не ми се занимава с нищо.Хапвам си обилно и сигурно съм качила кило-две! EmbarassedЩе ги свалям ,но не се знае кога!

# 338
  • Мнения: 3 647
днеска ще ходя пеша до центъра за да поразходя малко  ориза
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
мда  разходих го вече цял час под това гадно слънце  Flutter Flutter
до сега съм на вчерашното ядене - за довечера яйца или диня може и двете
 Twisted Evil Twisted Evil
hristinaN сладоледът ми  голяма слабост  и зиме и лете - даже това, че има куп боклуци  в него  не ме спира да го ям  Embarassed Embarassed
Далал мила да не се повредиш нещо ти почти  не ядеш и я караш на фотосинтеза
Силваната аз от  3 месеца все се дъня  Shocked Rolling Eyes ама има надежда  някъде там

Днес като се оглеждах колко сле изглеждам  Confused Cry направо  ми се отяде

 до тук съм диетична - един резен диня  дано да устискам и да не  нагъна нещо  докато  чета
 Hug Hug

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 20:39 от ANGYA

# 339
  • Мнения: 669
Момичета, не е работа да правя диета, докато мъжа ми е отпуска и по цял ден е вкъщи. То са глезотии, то е чудо Embarassed Днес хапнах домати с моцарела( дотук добре) и после отидохме във Виенския салон на Лучано..Там си поръчах палачинка "Стълба към небето" и я изядох цялата( те са 2 пълни с течен шоколад, отгоре гарнирани със сметана и ягоди, а гарнитурата им е банан и 2 топки сладолед). Embarassed Embarassed Embarassed Ужас! На вечеря си поръчах салата, но , слава Богу , не успях да я изям.. Така че, пак провал. А скоро сме на море. И ще лъсна на плажа с цялата си прелест.

Далал, много глад изгладува и организма ти май се стресира. Сега ще се нормализира и после кантара пак ще тръгне надолу. Peace Защо не се опиташ последните кг да ги сваляш по-бавно. Така тялото ще отслабва по-плавно и няма да си съхранява за после. Поне аз така мисля, ти си знаеш най-добре, какво е правилното за теб! Hug Hug

Силвана, скоро те очакваме пак! Hug

Ангуа, как върви учението? Резултатите добри ли са? Те са по-важни от диетата, тя може да почака. Peace

Момичета, май всички прегрешаваме тези дни. Вместо от жегата апетита ни да намалява, той е в апогея си! Grinning

# 340
  • Мнения: 1 254
само да се похваля ВЗЕХА МЕ НА РАБОТА!!! Най-после след 2 седици изпити и тестове! 
newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

# 341
  • Мнения: 669
МИС КАПРИС, ЧЕСТИТА НОВА РАБОТА! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ВЪРВИШ НАГОРЕ В ЙЕРАРХИЯТА И ДА ИЗПИТВАШ УДОВОЛСТВИЕ ОТ УСПЕХИТЕ СИ!! bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 342
  • Мнения: 603
Момичета, не е работа да правя диета, докато мъжа ми е отпуска и по цял ден е вкъщи. То са глезотии, то е чудо Embarassed Днес хапнах домати с моцарела( дотук добре) и после отидохме във Виенския салон на Лучано..Там си поръчах палачинка "Стълба към небето" и я изядох цялата( те са 2 пълни с течен шоколад, отгоре гарнирани със сметана и ягоди, а гарнитурата им е банан и 2 топки сладолед). Embarassed Embarassed Embarassed Ужас! На вечеря си поръчах салата, но , слава Богу , не успях да я изям.. Така че, пак провал. А скоро сме на море. И ще лъсна на плажа с цялата си прелест.
hahaha hahaha hahaha hahaha
По-добре да беше изяла едно кило соленки smile3534
Мис Каприс - честита ти нова работа! Само успехи ти желая и добър колектив!  bouquet

# 343
  • Мнения: 1 975
Честита нова работа Мис Каприс, много успехи и попътен вятър Heart Eyes. Ако не е много любопитно каква е newsm78

# 344
  • Мнения: 1 416
МИСС КАПРИЗ ЧЕСТИТО МИЛИЧКА ТИ ТОЛКОВА Я ИСКАШЕ СУПЕР МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ

Общи условия

Активация на акаунт