Кухнята - в детайл

  • 62 832
  • 323
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 758
Аз знам Twisted Evil

# 76
# 77
  • Мнения: 4 371
Маймуни такива Twisted Evil
Я кажете тези с малките миялни добре ли е или ви се иска да сте си купили големи?

# 78
  • Мнения: 2 196
Дуци,аз много държах моята да е голяма.
Оказа се обаче,че ми е много трудно да я напълня.
През седмицата се прибираме само за вечеря и посудата е много малко,за да пускам съдомиялната.
Но пък е незаменима когато имаме гости. Laughing

# 79
  • Мнения: 4 371
Аз също имам голяма, решила съм за новия ни дом да вземем малка, точно защото я пълня трудно. Но се чудя дали няма да напрвя грешка Thinking

# 80
  • Мнения: 2 196
Аз преди два дни открих,че има опция да се пълни и само едната кошница. newsm53

# 81
  • София
  • Мнения: 11 791
Дуци,аз съм от тези с големите миялни и ще те посъветвам,ако имаш място да си сложиш голяма,ако нямаш да си намериш.
Първите години нямах миялна.Една приятелка ме убеждаваше колко е удобна,но нямах място.Тя ме убеждаваше каква прекрасна работа ще ми върши малката/тя имаше такава/.
В крайна сметка се реших...лиших се от фризера.Обаче реших,че ще е голяма,макар тогава да бях с едно дете на 4 години и за второ да не мислех.Още тогава се оказа,че е бил правилен избора ми,а сега вече с две деца да не говорим.Щях да си бия главата,че съм с малка.Моята е с опция половин зареждане,но винаги съм я пълнила.
Но въпрос на избор все пак.
Сори за лиричното отклонение и успех!

# 82
  • Мнения: 4 371
От вас разбирам, че има опция за половин пълнене Crazy

# 83
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Дуци,не допускай моята грешка.Не си купувай малка. Naughty
Поради липса на място си взехме сигурно най-малката на света. #Cussing out Мъжът ми се наложи при този избор и всеки ден го "споменавам".Марката е Бош и цената и беше като за голяма миална.Тя се води за 4 комплекта чинии и чаши.Да ама в домакинството къде остават разните ми купи и купичета.Та всички останали най-омразни съдове като тенджери и тигани пак си мия на ръка.По-късно разбрах,че имало и по-среден размер,по-добре такава си вземи.

# 84
  • Мнения: 204
аз вече пусках тема, че съм разочарована от моята, защото няма 1/2 зареждане и изплакване, когато я купувах обаче, продавачката ми обясни, че при 1/2 се пълни само едната кошница, но разходът на вода, ток, време е един и същ

# 85
  • София
  • Мнения: 11 791
Дрън-дрън.Тази продавачка в ред ли е?Тогава за какво е въобще функцията 1/2 зареждане?Пълниш само едната кошница пускаш и готово.
Това означава,че си имаш миялна с 1/2 зареждане,ако се вярва на думите и.

# 86
  • на село
  • Мнения: 80
Здравейте на всички,аз съм съвсем нова в този форум,и ми е много интересно и поучително да чета Вашите мнения. Скоро ще се местя в нов дом и най-вече съжалявам,но е късно вече,става въпрос за съдомиялна машина в кухнята ми,която аз не исках,т.е. за да имам повече шкафове за посуда я пренебрегнах.
И сега като чета мненията Ви направо ме хваща яд на мене си,защо не послушах моя близка,че ще ми е доста нужна.
Това е засега от мен-исках да се оплача за грешката си!

# 87
  • Мнения: 1 341
Дуци, сложи си голяма. Голямата може да се напълни и с малко и с много съдове. Аз не знам какво правя но без проблем си пълня една миална всяка вечер. Едно готвене и една вечеря и е готова. А през деня детегледачката си мие на ръка въпреки, че съм й обяснила да ги събира.

# 88
  • Мнения: 4 371
Направо ме накарахате да се замисля ooooh! Така и така не сме я купили, а и ценовата разлика май е много малка. Добре че е тоя форум, ей Grinning

# 89
  • Мнения: 6 167
а къде се отцежда - от шкафа? не капе ли някъде по плота? къде отива водата?

- едното нещо, което ми е незаменимо е, че сушилника е замаскиран в шкаф над мивката. той няма под, а тавичка ( като обикновен сушилник).

- другото е това, че имам ъглов шкаф за тенджери и тигани, отваря се като ъгъл ( не знам как да обясня) и така се използва и това място.

- и последното е, че имам шкаф, на който вътрешността му се върти ( като в аптека). е тва е страшно.


ужасният пропуск на моята кухня е, че няма място за миялна машина. което е голяма драма.

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 22:34 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт