загубен колет

  • 2 021
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Няма такава поща, Мариелка. Винаги се удостоверява самоличността с ЛК. В коя поща си, че не ми отговори на горезададения въпросителен?

# 16
  • Мнения: 1 299
Дядо ти да не е упълномощил някой? И този някой да не му е дал колета? Иначе без ЛК нищо не дават, аз така съм се разкарвала 2 пъти

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 366
И на мен ми се е губил колет /малка пратка/ от чужбина. Още го търсят вече 2 години. Ходих да се подписвам че не съм го получила. След молба от там за издирването му...

А тук евентуално може да е даден ако става въпрос за малко населено място и да са решили че вътре има нещо ценно или пари най-вече. Така че пощенския служител да си спомня ако иска на кого го е дал или пиши писмо до управата им. Аз съм писала и съм получавала отговори и дори ми върнаха писмото...

# 18
znachi dqdo mi e hodil sledobqd otnovo do poshtata okaza se che paketa ne e pristignal kazali mu che se e zagubil nqkade po poshtite........
neznam az zvanq samo po telefona zashtoto dqdo mi jivee v edno montansko seltse i nqma kak da otida specialno zaradi tozi kolet do tam -v nego imashe dve novi rizi i 50 lv ne e koi znae kakvo no vse pak po princip izprashtam pari samo sas zapis no sega vikam haide da gi sloja v paketa

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Е, щом има Поща, значи не е таквоз малко селце. Койо то?

# 20
  • Мнения: 663
Малкия ти пакет препоръчан ли  е,  защото ако не е никъде не се води и смятай, че са го откраднали- още повече , че има пари в него.

Общи условия

Активация на акаунт