На плажа

  • 4 282
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Не се мажа с нищо и не обичам чадъри.
Владея изкуството на нищо-правенето, мога 12 часа да седя, заслушана в обичайните плажни шумове и взряна в хоризонта. Последните две-три години обаче вместо да "медитирам" се налага да следя с поглед тичащото насам-натам човече и да строя замъци и тунели  Grinning
В морето обичам да се къпя, когато е празно - късно вечер. И през деня влизам, за да се разхладя, но истинското ми общение с него е ... по-скоро интимно, и предпочитам да става само под погледа на луната.

А да живея на морето ми е мечта, която със сигурност някой ден ще осъществя.

# 16
  • Мнения: 4 734
Отивам в 8, опъвам хавлията, омазвам се с олио и си тръгвам в 17. Във водата не влизам, чадър не ползвам. Кутия цигари, натурален сок, нещо шоколадово и съм готова.

 Понеже ходя сама е най-гадно да си опъна хавлията, да си разопаковам багажа, да се разплуя и да установя, че съм си забравила запалката  ooooh!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Когато има възможност, задължително вземам шезлонг, че ми е неудобно да лежа на пясъка. Чета списание или книга, пия бира, пуша...Като ми стане топло се навирам под чадъра или влизам в морето. Ако ми се плува, плувам, ако не - само се намокрям и излизам, мразя просто да си седя във водата. Не обичам да скачам на вълните. Понякога, ако има подходяща компания, играя волейбол или на фризби/така ли се пише? newsm78/.

Това, ако сме без детето, иначе положението е мнооого различно.

# 18
  • Мнения: 990
Последните 2-3 години съм се вманиачила на тема тен. Пека се като гущер  Crazy ,влизам във водата докато усетя ,че ще се разпадна вече и айде пак на припек  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 202
Под чадъра, намазана с най-високия фактор и чета книга.
Последните 2 дни книгата свършва и ми доскучава ужасно на плажа.
Във водата рядко влизам, а в София се връщам  по-бяла от преди да замина Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
истинското ми общение с него е ... по-скоро интимно, и предпочитам да става само под погледа на луната.

Бреййй, заинтригува ме... Mr. Green

А да живея на морето ми е мечта, която със сигурност някой ден ще осъществя.

 Peace
Аз даже съм си поставила срок /всъщност го поставих на мъжО  Mr. Green - в рамките на следващата петилетка  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Във водата рядко влизам, а в София се връщам  по-бяла от преди да замина Mr. Green

Какви хора сте... Thinking Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 4 841
истинското ми общение с него е ... по-скоро интимно, и предпочитам да става само под погледа на луната.

Бреййй, заинтригува ме... Mr. Green


 Laughing Да, така както съм го написала придобива малко особен контекст. Имам предвид, че през деня влизам, за да се разхладя, а вечер влизам за удоволствие - плувам, лежа си отпусната на водата, подскачам си, правя "звезди" - пълен релакс, все едно си у дома. И никой не ти гледа банския, д-то, целулита, не се съобразяваш дали от вълните ще ти падне горнището... Ей такива неща.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
вечер влизам за удоволствие - плувам, лежа си отпусната на водата, подскачам си, правя "звезди" - пълен релакс, все едно си у дома.

Мен пък вечер ме е шубе да приближа морето, камо ли да вляза вътре  Rolling Eyes
Изкушавала съм се, само когато сме били с компания. То даже не е било изкушение, а някой ме е понесъл натам...

# 24
  • Мнения: 4 371
Ако съм без детето - се мажа с олио за почерняване през половин час и лежа почти цял ден, като почна да слънчасвам влизам във водата. После излизам и продължавам да се мажа и да се пека Crazy Винаги лицето ми е на сянка, я под шапка, я под чадър, а може и двете, за да не се сбръчквам Mr. Green
Ако съм с Пепи, който не излиза от морето/басейна се редуваме с мъжа ми кой да седи с него или заедно тримата се плацикаме  smile3549
Ех, искам вече да съм отпуска...

# 25
  • Мнения: 368
Най обичам във водичката - много ми е добре Плувам си - СУПЕР. После се пека.
На чадърите хич не съм фен. А пък за капанчетата -  не са лоши НИКАК ДАЖЕ newsm53
Само лошото е че не остава много време за плажове ама............

# 26
  • Мнения: 677
На плаж ходя за да се наливам с джинтоник или мохито и за да почернявам. Не ме притеснява ако няма слънце, барчетата пак си бачкат.

П.П. И ше ви замоля - стига с тия горнища на плажа!

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сопранов, част от тези горнища крият инвестиции, които не са за чужди очи Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 819
Как запълвате времето си на плажа - печете се до прималяване - все пак очакват от вас да се върнете с тен...  sweating
Или пък доволно намазани с разни мазила полагате тяло под чадъра и съзерцавате гларусите...  grinning039
А може би предпочитате да порите вълните   sport027  help
Или пък кротко и напоително си седите в някое капанче... Crazy

Правя ей това болднатото, не е задължително да е в тоя ред Hug
И горнище не ползвам - няма на какво да се задържи, крайно ощетена съм Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 15 619
К`во пък беше туй - плаж??? ooooh! ooooh! ooooh!
Забравих какво се прави там.

Общи условия

Активация на акаунт