мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 283 579
  • 943
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 53
Дойде ми мислех че може да ми закъснее от това хапче ама не ми закъсня за сега нямам никакви проблеми върви си ми нормално както преди.

# 766
Здравейте! Аз съм съвсем начинаеща във всичко това, беше първия ми път и реших, че съм готова да се превърна в жена, ако мога така да се изкажа.
Първия път болеше, но е така при всекиго. Втория път обаче стана следното: когато той свърши се забави при изваждането и когато го изкара от мен имаше семенна течност по достойнството му. Не знам какво е станало, защото аз не усетих нищо нередно. Накрая и двамата се шашнахме и не бяха минали и 24 часа, когато пих Ескапеле.
Сега си стоя вкъщи и умирам от страх, защото не ми е дошло (днес е третия ден) и не знам какво да правя.
Някой има ли някакви съвети към безразсъден човек като мен?  Sad

# 767
  • Мнения: 2 241
А къде беше презерватива, мила?
Сексът не е само удоволствие, но и отговорности.
От Ескапела е възможно да ти закъснее, но е хубаво да посетиш гинеколог.  Peace

# 768
на мястото си. Имам предвид, че само леко се беше смъкнал иначе всичко си беше ок.
един приятел каза, че нямало смисъл за притеснения, но честно, недай си Боже нещо да е станало, нали той няма да е в проблема?!
таа...идеи дали нещо е станало? ръцете ми треперят само от мисълта...абе на 16 съм. за кво бебе да бързам?!

# 769
  • Мнения: 2 241
Щом веднага си пила хапчето няма проблем.
Пак ти казвам, нормално е да има разлика в менструацията. Все пак това хапче е на хормонална основа.
И отиди на гинеколог.

# 770
  • Мнения: 1 820
на мястото си. Имам предвид, че само леко се беше смъкнал иначе всичко си беше ок.
един приятел каза, че нямало смисъл за притеснения, но честно, недай си Боже нещо да е станало, нали той няма да е в проблема?!
таа...идеи дали нещо е станало? ръцете ми треперят само от мисълта...абе на 16 съм. за кво бебе да бързам?!

Идей,какви?Ние не сме генеколози по нета, ама то и такива дето да ти кажат дали си бременна от км ,няма.
Айде няма да се впускам в подробности че щом си на 16 и не бързаш за бебе,защо не сте внимавали.Струва ми се че искаш да чуеш, че не си бременна. WinkАко презерватива си е бил на мястото,а после се е смъкнал,макар че не ми е много ясно как ще смъкне  ooooh!няма как да си бременна.Трятия ден от какво,от акта,или от забавянето на менструацията ти?Може да си ти дойде на датата,не е задължително 5-6 дно след приема на хапчето
И другия път внимавай повече за да не ти се разтреперват краката  Wink

# 771
  • Мнения: 4
 Sick Sick Sick
Момичета, вече 1 ден от както съм глътнала този отвратителен хап. 15 часа след "белятаю'".
Лошо ми е, гади ми се и изпитвам страшен дискомфорт. Дано всичко мине ок, но като гледам какво сте писали ме отчаяхте.
До скоро-стискам палци и за вас и за себе си.

# 772
  • Мнения: 646
Sick Sick Sick
Момичета, вече 1 ден от както съм глътнала този отвратителен хап. 15 часа след "белятаю'".
Лошо ми е, гади ми се и изпитвам страшен дискомфорт. Дано всичко мине ок, но като гледам какво сте писали ме отчаяхте.
До скоро-стискам палци и за вас и за себе си.

така е за съжаление при някой има тези сиптоми,до следващия цикъл ще се оправиш,поне при мен се нормализираха тогава нещата

Успех  Peace

# 773
  • Мнения: 121
Точно това исках да питам и аз-един- два часа след като го пих ме заля прилошаване и не си отива ,зле ми е.За е ефект е рано, но не очаквах такъв странечен ефект.При вас така ли беше?

# 774
  • Мнения: 33
Здравейте!
Търся мнение, то е ясно че трябва да е с гинеколог, но може би на някой може и да се е случвало. Пих хапчето и след една седмица ми дойде. Това се случи точно посредата между двата цикъла. Всичко нормално, докато не дойде времето, в което всъщност ми беше редовната дата. В момента имам всички признаци че ще ми дойде,от 5 дни ме боли корема по цял ден, болят ме ужасно много гърдите, минах и през ПМС ( раздразнителност, нерви, ревове и т.н. ), само дето цикъл няма. Случвало ли се е на някоя от вас и може ли да ме посъветвате нещо?

# 775
  • Мнения: 646
Здравейте!
Търся мнение, то е ясно че трябва да е с гинеколог, но може би на някой може и да се е случвало. Пих хапчето и след една седмица ми дойде. Това се случи точно посредата между двата цикъла. Всичко нормално, докато не дойде времето, в което всъщност ми беше редовната дата. В момента имам всички признаци че ще ми дойде,от 5 дни ме боли корема по цял ден, болят ме ужасно много гърдите, минах и през ПМС ( раздразнителност, нерви, ревове и т.н. ), само дето цикъл няма. Случвало ли се е на някоя от вас и може ли да ме посъветвате нещо?

При мен протече точно така  Peace,знам че е неприятно,но......това е положението.
Доиде ми след приема на хапа и после на "официалната"дата и имах всички страааанични ефекти за съжаление.
Слава Богу после всичко си дойде на мястото Simple Smile
Успех  Hug

# 776
  • Мнения: 33
Здравейте!
Търся мнение, то е ясно че трябва да е с гинеколог, но може би на някой може и да се е случвало. Пих хапчето и след една седмица ми дойде. Това се случи точно посредата между двата цикъла. Всичко нормално, докато не дойде времето, в което всъщност ми беше редовната дата. В момента имам всички признаци че ще ми дойде,от 5 дни ме боли корема по цял ден, болят ме ужасно много гърдите, минах и през ПМС ( раздразнителност, нерви, ревове и т.н. ), само дето цикъл няма. Случвало ли се е на някоя от вас и може ли да ме посъветвате нещо?

При мен протече точно така  Peace,знам че е неприятно,но......това е положението.
Доиде ми след приема на хапа и после на "официалната"дата и имах всички страааанични ефекти за съжаление.
Слава Богу после всичко си дойде на мястото Simple Smile
Успех  Hug
Много благодаря за успокоението  newsm51!Реших че нещо ми е станало newsm12

# 777
  • Мнения: 4
Само да съобщя, 4е ве4е съм в цикъл. Дали е подействало или не хап4ето- не се знае, но се успокоих. Беше ми много зле 2 дена, а и плюс, 4е имам много 4увствителен стомах . Спокойствие и сили на вси4ки.4ао

# 778
  • Мнения: 2
Здравейте пише ви момче моят въпрос е.Моето момиче беше във менструация на следващият ден спря менструацията и ние правихме секс не бях на 100% сигорен дали свърших във нея но имах чувството че малко остана вътре а останалото на вън и решихме да сме на 100% сигорни 4е няма да има някака проблем взехме Ескапеле и тя днес го изпи прочетох всички коментари и ме е страх да и кажа какви са последиците болки и т.н.т но според вас възможно ли е да забременее??? Надявам се бързо да обсъждате моят въпрос!!!Мерси предварително....... Sad  Sad Sad

# 779
  • Мнения: 4 435
Всичко е възможно на този свят, включително и това.

Общи условия

Активация на акаунт