Кой се жени днес???

  • 2 604
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Тази година никой още не ми е предложил. Започвам да се депресирам.  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 9 865
Уважавам брака и мисля,че е редно ако двама души се обичат,да се оженят.Не ми се изброяват плюсовете на законното обвързване,само ще цитирам една агенция,според която двойките,живеещи без брак се раздерят с 75% по-често,отколкото двойките с брак.
Stefani6, моля те изброй плюсовете ще ми бъдат от полза за една кауза.
Може и на лични.
Кой се жени днес? - Който може да си го позволи Wink!

# 17
  • Мнения: 15 619
Тази година никой още не ми е предложил. Започвам да се депресирам.  Crossing Arms
Действай, не чакай!!!
Губиш ценно време. Laughing

# 18
  • Мнения: 6 417
Е, имам половин година все пак  Whistling

# 19
  • Мнения: 3 034
прибавяш още един повод за купон в колекцията си.
поне ние заради това го направихме.
а да, и заради халките - нашите са много специални. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 453
Всеки си има причини.... Много ми се иска да е по любов!
Ама като гледам колко разводи има напоследък малко се сдухвам...

# 21
  • Мнения: 2 495
Аз съм забелязала че всички от моето обкръжение се изпожениха, защото чакат бебе...Незнам нормално ли е, ама не ми се иска да съм като тях Rolling Eyes

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ние бяхме е и още сме де влюбени и чакахме бебе.Предложението за брак беше няколко месеца преди да забременея но все отлагахме.И то като си дойде бебчо вече нямаше за кога де се отлага  Laughing

# 23
  • Мнения: 15 619
Добавих и бебето.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами който си иска Simple Smile Мотивите са без значение, важно е желание да има Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 070
Za raznoobrazie.

Az drugo se chudq, ivinete za latinicata. Takiva kto Soprano zashto se jenqt - s deca po na dve godini i nagore. Se edno az da resha da se ojenq sega. jiveqt s polvinkata si ot godini, imat si otdelno domakinstvo, biudjet i prochie. I v edin slunchev den reshavat da se podpishat i da vdignat djungur. Interesno.

# 26
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Жалко, че няма два опции... щях да избера първата и последната причина Simple Smile За мен само те съществуват като вариант Laughing

# 27
# 28
  • Мнения: 4 195
ами имайки в предвид , че на днешния ден, преди 3 години съм се омъжила  Rolling Eyes - избрах опция 1

# 29
  • Мнения: 4 371
Za raznoobrazie.

Az drugo se chudq, ivinete za latinicata. Takiva kto Soprano zashto se jenqt - s deca po na dve godini i nagore. Se edno az da resha da se ojenq sega. jiveqt s polvinkata si ot godini, imat si otdelno domakinstvo, biudjet i prochie. I v edin slunchev den reshavat da se podpishat i da vdignat djungur. Interesno.
И ние така, Пепи беше на 1 година. Много държах да съм булка Blush И беше страхотно.
Някак романтично ми е. Искам пак(пак с този ми мъж Laughing), след някоя и друга година ще направим подобие на сватба, но само за приятели. Нещо такова:

Общи условия

Активация на акаунт