Кога се жени човек...

  • 3 493
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 125
И аз взех да си го задавам този въпрос. Ние сме сгодени (уф, хич не я харесвам тая дума), но хич не мислим за сватба, а и живеем заедно от доста време. Но някакси не ми се иска да се женим, изглежда ми много категорично. В същото време мислим да си имаме дете вече....  newsm78 Аз, за себе си, не виждам смисъл в брака, поне засега.

# 32
  • Мнения: 6 713
Заедно сме точно от 7 години и 1 месец! Но сме женени от няколко месеца само.

И то не че не е бил сигурен дали съм аз жената (бил е сигурен от първия месец, когато тръгнахме), а защото нямаше къде да се отделим.
Аз дори исках да ходя да си живеем дружно с техните  smile3532, но той така и не позволи  Naughty, защото майка му като нищо щеше да ни изпокара...  Thinking Thinking

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще взема и аз да се замисля по този въпрос... Тъкмо сме на фаза (за който се сеща какво имам предвид) Laughing

# 34
  • У дома
  • Мнения: 96
Като дойде сляпата неделя - няма мърдане  Naughty !

# 35
  • Мнения: 2 270
Заедно сме от 6 години и не сме женени, но се чувстваме такива.
Ако въпроса ти е за самия подпис - не мога да отговоря, но ако и нашия случай се приема - то човек се жени, когато срещне човека с който иска да изкара по-дълъг период от време (да остарее - ми звучи баналничко)

# 36
  • София
  • Мнения: 1 732
Когато му се прище и му е минало шубето, че ще се прекара, или поне е доволно замъглен от либоф, та не регистрира опасТността.

# 37
  • Мнения: 1 172
Xм, дори и за себе си нямам точна представа. Познавам двойка, станала семейство след 3 месечна връзка и навъртели вече 50 години щастлив семеен живот (празнуваха златна сватба). Познавам и друга двойка, които бяха гаджета 8-9 години и се разведоха 1 година след като сключиха брак.

# 38
  • Мнения: 163
От 1 година съм омъжена, а преди това с мъжа ми бяхме заедно 10 години. Бракът не беше най-важното нещо за нас, но в крайна сметка решихме да си направим тържеството.

# 39
  • София
  • Мнения: 8 348
всякакви варианти има, но обикновенно е след някое напиване. Или поединично или съвместно. До фаза на разнежване и включване на предложението /след обичам те, бебчо/ Айде да се оженим....

# 40
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
когато реши Peace

# 41
  • Мнения: 456
Когато му се прави купон и иска да е център на внимание. Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 1 230
Ами повечето се женят днес  Grinning То такава дата не е за изпускане  Mr. Green

# 43
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Когато му се прави купон и иска да е център на внимание. Laughing Laughing Laughing
то купон ,купон ама само един ден а от купона нататък Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 12:56 от Чародейка

# 44
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
всякакви варианти има, но обикновенно е след някое напиване. Или поединично или съвместно. До фаза на разнежване и включване на предложението /след обичам те, бебчо/ Айде да се оженим....
Ама ти сериозно ли  #Crazy
По темата - ние ще се оженим като съберем пари за купона  Joy

Общи условия

Активация на акаунт