Режим на Пиер Дюкан - 14 част

  • 27 667
  • 562
  •   1
Отговори
# 510
  • В.Търново
  • Мнения: 444
baci, шпионке Simple Smile


Натали е дъщеря ми-вече на 13г., а русата майка съм аз ( мисля че имаш правописна грешка) Laughing. Снимките са от миналото лято.

# 511
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Roisin, много е приятно това чувство. Есента когато имах несериозен опит да си хапвам по този начин. Имах свалени около 4, максимум 5кг. Двама колеги не ме бяха виждали 2 седмици и двамата реагираха по един и същи начин.Какво съм била правила за 2 седмици да сваля 10 кг. Joy Беше много готино усещането Simple Smile)) Обиколките явно се бяха смалили повече Simple Smile

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 245
при нас обяда е направо ресторантски, а трябва да обядвам в стола, което е жестоко изкушение. невероятно и докато аз кълцам доматки около мен е пир.

пепи и от мен комплименти за визията

# 513
  • Мнения: 3 202
Нямам грешка в този случай Simple Smile)) А за напред съвсем ще биеш по точки  newsm10

# 514
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Момичета забележете, че на снимките се виждам само до някъде Simple Smile Не и там където са ми натрупани килограмите Simple Smile И заслугата е на фотографа - моя приятелка Simple Smile

Все пак много благодаря.

baci newsm51 , ninkis   smile3525

# 515
  • Мнения: 3 202
Не се притеснявай. Гледай на тези снимки като на нещо, което ще бъде минало и заместено с фина русокоска:))
Сега пробвам и аз да направя албемче.

# 516
  • В.Търново
  • Мнения: 444
baci , Дюкан ли ти свали тези 10 кг?  Ще чакам да видя албумчето Simple Smile

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 245
взех си едно душче да отмия кг които свалих днес хахахах
важното е да си вярвам, нали
и да взема да полегна

много ми е готино във форума, но утре пак ме 4ака тежък ден

пепи а лицето е много важно, защото на мен много красиво ми се лепи всичко на бузките - сладките ми те и ставам една топчица чудно!

# 518
  • Мнения: 3 202
 Grinning
Аз от 5-6 години не съм пазила диети. С Дюкан стана изведнъж. Незнам, как го намерих и на часа го започнах. Една приятелка каза, че се е намесил ангела ми хранител. Та само с тази диета ги свалих тези до сега. Снимките нещо стават бавно. Май ще ги поместя в следващите дни, че и на Вещи обещах-ах... Flutter

# 519
  • В.Търново
  • Мнения: 444
ninkis, честита баня и ти забраняваме да сваляш от бузките, хубаво е да си имаш сладки бузки  Joy Сваляй от друго място. Ако ще спинкаш сладки сънища и лек ден утре. Simple Smile
baci , ние ще чакаме, бърза работа нямаме. А този Дюкан как само те е свалил не е истина Simple Smile))))))))))))))  bouquet

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Здрасти, аз избягах от Пловдив и съм на гости, но съм твърдо режимна, дори и протеинова. Мяркам се, наглеждам ви, така че да не се отпускате Wink

# 521
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Добро утро на всички, май никой не се е събудил още или пък вече работите много усилено Simple Smile Ако Вещи се жерва да ми каже как да сложа картинка бих ви почерпила с кафенце-без захар, без сметана, без канела Naughty

Моето кантарче се движи надолу, но ако знаете с каква скорост - убийствено ниска - по 100, 200 гр всеки ден. Не ме обича то мен и това е Simple Smile

Лек ден ви желая, дано се задържи по-хладничко както беше тази сутрин поне при мен Simple Smile

# 522
  • Мнения: 911
Добро утро,

Peppi, по 100-200 гр. на ден пак е добре, а моя тиквеник като се е заковал на едни килограми и не мърда. Ядосвах му се преди, но вече не се впрягам, защото има хиляди обстоятелства, които могат да водят до по-високите показания, я жегата, я водата, терзанията на организма и пр.

Прохладен ден!

# 523
  • В.Търново
  • Мнения: 444
masha24,

Вярно, че е по-добре от нищо, но мнооого мъничко ми се вижда Sad
А и май се сещам за 1 причина и тя е  smile3550 Уж си ям млякото с трици, но .... Sad

# 524
  • Мнения: 465
Peppi,и мен ме е хванало яко  smile3550 ,а пия и зелен чай ,сега  трябва да измисля и друг начин за оправяне на положението ,а сега съм и само на протеини -давайте идеи  Mr. Green .Браво на отличниците за свалените килограми и продължавайте все така !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт