Режим на Пиер Дюкан - 14 част

  • 27 666
  • 562
  •   1
Отговори
# 525
  • В.Търново
  • Мнения: 444
При мен нищо не действа. Аз и на диета и на нормално ядене, пак съм "ненормална" в това отношение Simple Smile
zen, много ми харесва числотото, на което си в момента на лентичката. Почти виждаш цифрата 6. Simple Smile) Искам и аз Sad

# 526
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Привет!
Моят кантар е на фаза всеки ден да показва едно и също, независимо дали съм с дрехи или не. 
Май ще почакам още докато видя минус. Cry
Снощи писахте нещо за меренето вечер- за мен това си е чист мазохизъм. Теглото варира през деня с 2-3 килограма, независимо дали си на диета  или не.

Вече ми е горещо и черпя с едно студено чайче.  Mr. Green



Вещи къде бягаш на хладно? Искам и аз!!!

# 527
  • Мнения: 504
Здравейте момичета.   bouquet .Как сте? Положението при мен не е добре, кантара реши, че вчерашните 700 гр. да ми ги върне, и аз си ги взех  #2gunfire . Водата ми е много зле.. то и яденето ми е такова де...

Иначе си търся някакъв свестен хотел в София евтин да е ще ходя за 10 дена, а пък няма де да оставам... Ако имате нещо в предвид свирнете...

# 528
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
oops!

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 12:34 от Тиси/

# 529
  • Мнения: 900
Добър ден милички.Сутринта и аз кафе на хлад пих с една приятелка.Днес определено се усеща макар и минимална хладинка.Аз също днес -утре ще затварям цикъла от протеиновите дни /днес ми е 4 ден,утре ще умувам какъв ще го правя... Mr. Green/През тази седмица вчера видях на кантара 64,500 ама сигурно смесените ще развалят този изглед ,та затова няма да местя още лентата Mr. GreenИначе и аз като Тиси  Hugне си падам по това да се тегля по няколко пъти на ден...Трябва да обядвам -една риба,скумрия ме чака ,изпечена ,а нИ ми се яде хич... ooooh!,
Пепи,хубава визия имаш ,детенцето също Peace

# 530
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Ай, вече се чувствам неудобно  Embarassed
Вие да не ме гледате с някакви специални очила и да сте си ги купили от един и същи магазин? Simple Smile
За детенце ясно и аз много си го обичам и харесвам Simple Smile))) Като всяка мама, но момичета засипахте ме с комплименти. Не ги заслужавам.

# 531
  • Мнения: 3 202
Здравейте!
Днес след първи протеинов от втория етап съм минус 800 грамчета:)
Снощи ми спря тока. Така качването на снимките се забави с още...

# 532
# 533
# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Бачи, нищо не си ни показала  Sad

# 535
# 536
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Сладурана! Mr. Green

# 537
  • Мнения: 3 202
Доста опити, но завърших с победа  kyllmg
Така ще е и с Дюкан  newsm10

# 538
# 539
  • Бургас
  • Мнения: 310
много си сладка baci  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт