Има извънбрачна връзка и не иска да я прекрати

  • 6 541
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
Абе тя Panther добре го предлага, ама е неосъществимо  Grinning
Не ми се прави секс особено, едва по веднъж седмично се съгласявам и хич не ми се ще да го пробвам този вариант.
Ама и другия не става, дето го предлага pechovska. Той моя мъж хич не е ревнив и няма да му пука, че някой ми звъни непрекъснато и че се виждаме. Но проблема е такъв, че той няма да иска да гледа детето, за да ходя аз по срещи. От тези татковци е дето не се занимава много много с детето. Все аз съм си с нея, колкото и да имам нужда от почивка от време на време. Роднини в София нямаме, така че нама и на кого да я оставя...така че и това не става за съжаление

# 16
  • Мнения: 186
И аз мисля,че ситуацията е такава,че е по-добре да си траеш.Ще мине време и нещата ще се изяснят.Сега единтвено можеш да обърнеш внимание повече на себе си, да се успокоиш, да му покажеш,че не си само детегледачка и домакиня.Излизай по-често сама,като му оставяш през това време детето, иди на фитнес,поглези се.Нека види,че все още си харесвана и от други мъже.Накарай го да те ревнува.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Косата по дрехите сама по себе си не е доказателство за връзка. Казвам го, защото и моят мъж ми носеше коса от колежка в къщи. Мисля, че дори и да говорите "открито" той ще те излъже (ако наистина има нещо). Както и да въртиш няма да признае, докато не го хванеш на място. Защо мъжът ти си трие списъка с повикванията? Видял ли е, че му преглеждаш телефона? Може просто да му е неприятна този род проверка или да не иска да те дразни излишно. Все пак, възможно е да е звънял на колежката по служебни задачи. Тя на него също.
Огледай се за други подробности освен косата-закъснява ли след работа, къпе ли се по-често, иска ли нови дрехи? Също така признак може да бъде и коренна промяна в поведението му, спрямо теб. Имам предвид-станал ли е изведнъж много груб? Или станал ли е изведнъж много мил с теб? Хващаш ли го в лъжи? Често дребни и безпричинни? Разбира се всички тези неща могат да значат нещо съвсем друго, не точно изневяра. Може нещо да го притеснява. Например, че ти си по цял ден в къщи и той да мисли, че през това време ходиш по мъже (нищо, че си с детето). Щото и такова нещо са видяли очите ми. Помисли върху тези неща. Ако си решила да търпиш-търпи, не рови. Майчинството все някога ще свърши, детето ще порасне и ще дойде Видов ден. Звучи грозно, но все някой ден ще тръгнеш и ти на работа и ще имаш колеги, нали?

# 18
  • Мнения: 186
Не  искал да се занимава с детето-оставяш му го и излизаш, така няколко пъти докато свикне.Да не е само твое!Нали и тои е родител.

# 19
Ами да, от 2-3 месеца започна да се къпе и сутрин, не само вечер. Но пък казва, че от топлото се поти нощем и е затова. А може и така да е, не го отричам. За дрехите - да, от есента започна да си купува много дрехи и това ми направи впечатление защото преди това не беше така. Сега си е накупил поне 20 тениски, все маркови. На обучението уикенда, за 3 дни си беше взел 5 тениски и 1 риза.....и сутрин, и следобяд е сменял тоалета явно  Laughing
Към мен се държи много добре. Дори преди да замине ми накупи разни дрешки и на мен.
Но не знам дали се дължи на гузна съвест или просто е станал по-добър Simple Smile)))))))))))

# 20
  • Мнения: X

Не ми се прави секс особено, едва по веднъж седмично се съгласявам и хич не ми се ще да го пробвам този вариант.

Това трябва да го промениш в най-скоро време, защото дори и да няма извънбрачна връзка сега, може да си "завъди" ако му липсва секса.Освен ако не е от желязо.

Той моя мъж хич не е ревнив и няма да му пука, че някой ми звъни непрекъснато и че се виждаме.
Не си мисли, че не е ревнив.Просто не го показва.И аз си мислех, че моят мъж е от тия дето на калъп да ме хване ще ме прескочи и ще каже "Това не е моята жена."Докато една вечер не му отказах секс.Не беше се случвало до тогава.Ела да видиш какво стана!Цяла вечер не спа от притеснение дали нямам връзка с друг.

 Но проблема е такъв, че той няма да иска да гледа детето, за да ходя аз по срещи.
Какво значи няма да иска?Просто му оставяш детето с подробни указания кое, кога и как и излизаш.Като се е празнил да е мислил!Не вярвам да не е знаел, че след еякулация е възможно забременяване.

# 21
  • Мнения: 4 841
Толкова ти е категорично заглавието... А всъщност не си сигурна - нито, че има връзка, нито, че не иска да я прекрати.

Съгласна съм, че един косъм нищо не значи. Като се изрусих така ми падаше косата, че като се возех в служебните коли, целите седалки ставаха в косми - нищо чудно някой колега да си е носил в къщи, и да е хвърлял половинката си в размисъл  Wink

По темата - не притискай мъжа ти, обикновено ревността, съмненията и ежедневния тормоз предизвикват обратен ефект - "Я да го направя, поне да знам защо ме обвиняват!". Ако си убедена, ама НАИСТИНА убедена, че има връзка - постави му въпроса директно - или любовницата, или семейството! Не забравяй обаче, че съществува и вероятността всичко да е само в твоето съзнание - през периода на майчинството чувствителността ти е обострена, така че е напълно възможно да сгъстяваш боите.

# 22
  • Мнения: 1 425
Не ми се прави секс особено, едва по веднъж седмично се съгласявам и хич не ми се ще да го пробвам този вариант.
Това трябва да го промениш в най-скоро време, защото дори и да няма извънбрачна връзка сега, може да си "завъди" ако му липсва секса.Освен ако не е от желязо.
Хора разни, но и на мен един път на седмица ми се струва малко. Помисли си по въпроса.

# 23
  • Мнения: 552
Опитай да го ангажираш максимално със себе си и детето. Подчертавай как то се усмихва като го види - значи има нужда от татко си; излизайте вечер заедно на разходка..... и т.н.
А за секса съм съгласна. Малко мъже разбират, че за скоро раждала жена секса е последната мисъл, а дори и да разбират, имат нужда от него. Аз също мисля, че 1 път в седмицата си е направо все едно нищо не правите. А още по-зле става, ако на него му е ясно, че не ти е приятно. Тогава дори и в момента да няма връзка, ще си намери някое девойче. Пробвай по системата "Апетита идва с яденето".
Колкото до проверките на телефона........ ако го правиш, прави го дискретно, защото наистина е обидно - излиза, че му нямаш доверие.

# 24
  • Мнения: 1 732
Не прави нищо.
Остави го да си изживее авантюрата, ако въобще има такава.

Един господин така, на спокойствие си изживя авантюрата и стигна дотам, че обърка живота на две жени и четири деца  Confused
Не ми харесва идеята... Tired

# 25
  • Мнения: 46 517
Не прави нищо.
Остави го да си изживее авантюрата, ако въобще има такава ...

А ако не я изживе? Ако както тя е финансово зависима от него, един ден се прибере от работа и й поднесе новината, че иска развод?

Аз бих ровила, докато не намеря доказателства за връзка или липсата на такава, а след това да взема решение какво да правя.

# 26
  • Мнения: X

Аз бих ровила, докато не намеря доказателства за връзка или липсата на такава, а след това да взема решение какво да правя.
Вола като рови много, накрая л*ната падат върху главата му. Wink
А ако рови, рови и накрая се окаже, че връзка няма? Тогава какво?



Един господин така, на спокойствие си изживя авантюрата и стигна дотам, че обърка живота на две жени и четири деца  Confused
Не ми харесва идеята... Tired
Спорен е въпроса дали той е объркал живота им без тяхното участие. Wink

# 27
  • Мнения: 1 425
Спорен е въпроса дали той е объркал живота им без тяхното участие. Wink
Изобщо не е спорен. За възрастните е ясно, че са участвали, за децата е ясно че не са участвали.

# 28
  • Мнения: X

Изобщо не е спорен. За възрастните е ясно, че са участвали...
Е, нали това имах предвид и аз. Grinning

# 29
  • Мнения: 459
Как да няма връзка. Има разбира се, ако все още не е станало връзка, то със сигурност скоро ще стане. Подобно на твоя случай бях свидетел, как единия напираше към другия, докато втория не се предаде.

Успех.

Общи условия

Активация на акаунт