Две години, две седмици и два дни ...

  • 1 161
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Поздравления за лекото отбиване Hug Hug Дано и при нас стане толкова лесно

# 16
  • до канала
  • Мнения: 518
браво

# 17
  • Мнения: 1 321
Браво и от мен.Напоследък много хубави разкази на естествено отбити кърмачета се случиха.... Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 185
 Heart Eyes Hug Поздрави и от нас !!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 1 559
честито и от нас! Hug

# 20
  • Мнения: 3 926
Браво, браво... аз не се реших така от раз Rolling Eyes Все ми е свидно такова... мисля с второ ще ми е още по-свидно... пък ако го докарам и до трето, живот и здраве... цена няма да имам Laughing
Бубанче, Бубанче... не останахме, душа... Ей на - добре, че е Мери, та да отсрамва групата  bouquet И понеже сме несериозни не познаваме новите кърмачки... А ей го на де е НДК-то! Ама то с големи кърмаци не е като с малки Mr. Green Кога беше Яната в синия слинг... Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 959
...Беба е доволна и щастлива, ...
Бубанке, това е важното. След като бебка е доволна, другите нямат значение, а на майчето й желая скоро да се раздели с зелевите придобивки!

# 22
  • Мнения: 6 461
Браво на вас. Hug
Поздравления за натрупания стаж и от мен.  bouquet

# 23
  • Мнения: 35 968
Браво и от мен.Напоследък много хубави разкази на естествено отбити кърмачета се случиха.... Hug Hug Hug

за съжаление не беше толкова естествено отбита, колкото ми се искаше  Embarassed, но поне е безболезнено за нея  Party

Браво, браво... аз не се реших така от раз Rolling Eyes Все ми е свидно такова... мисля с второ ще ми е още по-свидно... пък ако го докарам и до трето, живот и здраве... цена няма да имам Laughing
Бубанче, Бубанче... не останахме, душа... Ей на - добре, че е Мери, та да отсрамва групата  bouquet И понеже сме несериозни не познаваме новите кърмачки... А ей го на де е НДК-то! Ама то с големи кърмаци не е като с малки Mr. Green Кога беше Яната в синия слинг... Heart Eyes

Асе, тя не пожела иначе, освен от раз  Rolling Eyes
вЕрно е, не останахме ... а какви времена бяха, а?  Sunglasses
а за новите кърмачки - по-виновна съм, че рядко се вясвам във форума и се разписвам все в разни 'статистически' теми  Embarassed

зелето още малко ще си го понося в пазвата ... така жадувам за едно предгладняло бебе-кърмаче да захапе стръвно и да освободя малко напрежението  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт