Ако ви заключат?

  • 1 977
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 698
Не повече от ден - ще откача без сина ми, книги и нет....  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 526
Ако няма отворен прозорец или отворена врата към друга стая,след 5 мин.съм гушнала босилека,независимо какво друго има или няма вътре.

# 17
  • Мнения: 4 733
После пък, ще се чудя за какво ми е трябвало да бързам толкова...

Да и аз това си мислех...Обаче с тоя интериор на шпакловка...кофти работа

Има въздух, не мрънкайте. Специална изолация на стените, които пропускат нужното ви количество air
( това сега си го измислих  Mr. Green)

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Е, щом няма прозорец си връщам думите назад.  Crossing Arms
Не повече от 10мин.  Ти за тоалетна и вода не си казала, ама иначе е много нереално. Направо да говорим за килия в затвор.

# 19
  • Мнения: 4 733
Казах, има и тойлет и вода, и сифон Mr. Green. Скотско ама ако такива са условията.... Crossing ArmsКакъв ти затвор? Там живеят направо в лукс в сравнение с нашата стая Peace

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А някакви наркотици ще има ли?
Цигари, кафе...други разни?

# 21
  • Мнения: 4 733
Ако успееш да си изстискаш саморъчно морковите ще имаш каротинов сок Laughing

# 22
  • Мнения: 139
Ако осъществиш замисъла си - пиши ме доброволец, ако:
*няма телефон;
*няма телевизор, комп, БУДИЛНИК;
*няма хора,
*стаята е поне 2ь2м.;
*има много храна и удобно легло

Какво ще правя ли - ще ям и ще спя - мога да изкарам така 1 седмица и ще ми е гот, ама 'де тоз' късмет

# 23
  • Мнения: 526
Има въздух, не мрънкайте. Специална изолация на стените, които пропускат нужното ви количество air [/b] ( това сега си го измислих  Mr. Green)
Да,и мъжо се опитва да ми обясни,че ако вляза с него в подземния паркинг,няма да умра от задушаване,ама клаустрофобията е големо шубе Crossing ArmsТая твоя стая не е за нервноболни хора просто Laughing

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имаш объркана представа на наркотиците... Joy Хич не ми го пробутвай морковения сок за такъв.
Ако няма книги, филми, музика и масажист-  не я ща тази стая.
В случай, че имам избор, де...но ако съм затворена там, ще ми се наложи да издържа колкото трябва така или иначе.

И като излезна, гледай да не ме срещаш  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 733
Казват че от яденето на много моркови пооранжевеняваш Whistling Няма начин да не те видя още от далечината сиреч  Laughing

 Пфууу, сега ме хвана яд, че не ви тикнах в стая с вода, тоалетна, легло и 10 връзки арни моркови  Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 3 099
Мразя да няма мъже! Пък било то и моите собствени  Mr. Green(мъж и син, бе, к'во решихте)!

Мразя ограниченията! Мразя и стаята ти, Кас - садистка такава! Mr. Green

# 27
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ще се наспа едно хубавко, после ще пиина кафенце, ще почна  да пиша дневник.Преди да започна всичко това ще се постарая да "залостя" вратата от вътре че да не ми развали Касиди  спокоиствието Hug Hug Hug
Аз съм много приказлива натура и ще ми е трудно без комуникации- наи много да взема си приказвам сама- нали се сещате да водя конверсеишън  с другата в мен Mr. Green Mr. Green
Вили

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт