Препоръчайте ми хубав крем за лице

  • 6 526
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
И аз съм за Daywear Plus Cream на Estee Lauder  - страхотен е.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 22 436
Охх, бях написала едни глупости, но не ми даде да изтрия постинга. )
Бях се объркала и вместо крем за лице, ти препоръчвах за ръце.

# 17
  • Мнения: 732
Моята кожа е суха и чувствителна и сега съм с Nivea за суха и чувствителна кожа. Доволна съм  Mr. Green

Мисля обаче да пробвам и Авен  Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 7 798
vickey , от марката Avene ти препоръчвам да тестваш кремчето Hydrance optimale с 15 фактор, точно за суха и чувствителна кожа, много е добро.  Peace

# 19
  • Мнения: 7 263
Иля - точно с този съм в момента. Наситина много добре ми действа засега.
Интересно че много хора пишат тук да Нивеа - нито един от продуктите им не ми понася. Кожата ми веднага се изрива, а от шампоаните пък получавам пърхот. Дали не попадам на ментета?
vickey пробвай Авен-а няма да сбъркаш, според мен е много добър, особено този Hydrance optimale - благодаря на Иля за снимката  Hug Hug Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
За продуктите на Нивеа - силно зависи откъде са купени - от България или на запад от сръбско.
За Авен - моето впечатление от тази козметична марка също е отлично, но за мен кремовете им са малко по-тежки, по-подходящи за зимата. Сега биха били подходящи за по-суха кожа, каквато моята става през зимата.

# 21
  • Мнения: 1 149
vickey , от марката Avene ти препоръчвам да тестваш кремчето Hydrance optimale с 15 фактор, точно за суха и чувствителна кожа, много е добро.  Peace


Ооо това естрахотен крем.Купувам си го рано напролет,а и за зимата става.Също ти го препоръчвам горещо. Peace

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
на каквото и да се спреш, искай първо ТЕСТЕР! удивявам се как навсякъде, вкл. и в Санита просто нямали тестери. ултра простотия Close

# 23
  • Мнения: 341
на каквото и да се спреш, искай първо ТЕСТЕР! удивявам се как навсякъде, вкл. и в Санита просто нямали тестери. ултра простотия Close

Да, това с тестерите определено е най-добрият вариант  Peace Но, уви, наистина дори и в най-добрите аптеки далеч не на всичко можеш да се сдобиеш с тестер. Може да се пробва в "Ремедиум" - те обикновено имат тестери и при добър късмет, може да имат точно на желаните продукти. А дори и да нямат, дават на други продукти, на други марки.

# 24
  • Мнения: 7 263
на каквото и да се спреш, искай първо ТЕСТЕР! удивявам се как навсякъде, вкл. и в Санита просто нямали тестери. ултра простотия Close

Да, това с тестерите определено е най-добрият вариант  Peace Но, уви, наистина дори и в най-добрите аптеки далеч не на всичко можеш да се сдобиеш с тестер. Може да се пробва в "Ремедиум" - те обикновено имат тестери и при добър късмет, може да имат точно на желаните продукти. А дори и да нямат, дават на други продукти, на други марки.


Точно там е проблема, че нямат тестери обикновено. И човек няма как да знае, дали даден продукт ще му понесе.

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
По принцип тестерите са за редовни клиенти на аптеката(разбира се правят и изключения),но целия проблем идва от ходещи по обектите непотенциални клиенти и така се запасяват за цял месец с мазила-дори и от различни марки-за това се получава недостиг на тестери и съответно започнаха подбор за раздаване на мостри.(Това е мнението на жени работещи в аптеки)

# 26
  • Мнения: 341

Точно там е проблема, че нямат тестери обикновено. И човек няма как да знае, дали даден продукт ще му понесе.

Абе, да ти кажа, имат тестери, но изглежда е въпрос на късмет.
Аз наскоро се сдобих с мазна кожа, каквато никога през живота си не съм имала. Причината очевидно  вътрешна, хормонална вероятно. Както и да е. Бързичко ми стана ясно, че до сега използваната козметика за смесена кожа вече не ми върши работа, но пък и хабер си нямах към какви продукти за мазна кожа трябва да се насоча. И отидох в една от аптеките "Ремедиум", защото така или иначе живея на съседната пряка. Обясних на дамата-консултант точно това - че не познавам козметиката за мазна кожа, а имам нужда именно от такава и в крайна сметка тя ме натъпка с тестери на какви ли не продукти - измиващи средства, матиращи емулсии, кремче за пъпки + каталози на Avene и Noviderm. Но пък ето например на матиращата емулсия на Avene нямаше тестери в момента. Така че имат и дават, но зависи какво случиш. А може пък и да не дават много охотно, но тъй като редовно пазарувам от тази аптека, въпросната консултантка ме познава, обменяли сме ред пъти информация за декоративна козметика и може би по такава линия без да искам влязох в листата на привилегированите  Mr. Green  

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определено си в листата на привилигерованите. LaughingНа редовен клиент ,няма как да се откаже,а дори да нямат в момента тестери от определен продукт, при следващото зареждане ще ти поръчат тестери. Peace

# 28
  • Мнения: 341
Определено си в листата на привилигерованите. LaughingНа редовен клиент ,няма как да се откаже,а дори да нямат в момента тестери от определен продукт, при следващото зареждане ще ти поръчат тестери. Peace

Ааа, ясно - въпрос на политика било значи...  Mr. Green Ама аз дори не съм им искала. Мацката след като ме поразпита, сама ми ги натика в ръцете. Но истината е, че аз наистина 

# 29
  • Мнения: 341
...все от там си пазарувам, защото съм доволна и има всичко.

Общи условия

Активация на акаунт