Спят ли спокойно децата ви през ноща?

  • 2 846
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Оф,и ние сме така.Заспа едва преди малко.И ще спи спокойно до към 2-3 и после се почва едно въртене
като пумпал.Сега се научи да си вади биберона от устата и нощем като го извади и се почва един рев.
Вече почвам да се чудя дали му има нещо. newsm78
Питах педито и тя каза,че е просто по-неспокоен.
Ама то неговото вече не се издържа. #Cussing out #Crazy #Crazy

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
Малко са нощите ,в които е спи цяла нощ без да се буди.

# 17
  • Мнения: 2 427
Да и двете.От съвсем малки свикнаха да се събуждат сутринта към 10 дъщеря ми,сега сина ми става в 8-9.Поне от към това се чувствам привилигирована мама на малко бебе. Tired

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Спи спокойно когато си иска. Тъкмо реша ,че е започнал да спи почти по цяла нощ и на следващата нощ той решава да ми избие тия мисли от главата  Mr. Green
и при нас е същото положението  Tired
напоследък и зъбки я мъчат, и жагата.... ужас! Постоянно се върти, хленчи насън....

# 19
  • Мнения: 6 164
Тц.
Като бяха коликите, спеше. Защото не ядеше нощем. Като почнаха зъбите обаче - край! Като расте зъб, през 30 минути мрънка на сън или плаче и трябва да му се бута бибата. Какво ти спане е това?! Или ако му е топло, от жега, макар и гол да спи по памперс...  Сега не расте зъб, но е хремав и от запушения нос не спи... Пак се буди и реве.  Ако не е едно, ще е второ, трето...

# 20
  • Мнения: 8 769
Моите деца не са имали много спокойни нощи.
Едва напоследък леко са се кротнали, ако не броим среднощните им разходки до нашето легло..... Crazy
MaraSara, сложи си линка с лентичката в подписа, а не в постингите. Ще си спестиш голяма играчка.

# 21
  • Мнения: X
Не и двамата са неспокойни........баткото сега се буди за да пишка,малкия от зъбите......

# 22
  • Мнения: 1 877
Допреди месец спеше като пън - от 8 до 8ч.Наяжда се вечер,хвърлям го в кревата и така до сутринта.Сега,от зъби ли ,от що ли,се буди по няколко пъти на нощ,реве,пъшка ,охка....Не иска да спи изобщо в кревата си - само в шезлонга!Вече се притеснявам да не му се отрази зле това спане в тоя шезлонг...

# 23
  • София
  • Мнения: 958
Откакто почнаха зъбите почти не сме имали спокойни нощи. Тъкмо се беше пооправило положението за седмица-две и ни сложиха ваксина и пак се почна, а сега е и хремав...  ooooh!
Педката ни беше изписала някакви хомеопатични гранулки, но нямаше особен ефект.

# 24
  • Мнения: 27 524
До дете е. Някои спят непорбудно. Други се будят, реват и се тръшкат по 20 пъти на нощ. Познавам доста и от двата вида. Няма лек, чака се да премине  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 500
Моника не спи спокойно, буди се за бибата.

# 26
  • Мнения: 51
И аз мисля,че е до дете.Нашето никога не спало цяла нощ и май няма изгледи това да се случи скоро Simple Smile Буди се по безброй пъти на нощ да яде,а когато пробиват зъбки е направо купон Simple Smile Ако някоя нощ се събуди 2-3 пъти съм направо щастлива и доволна Simple Smile,събират ми се 2-3 часа непробуден сън Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 230
Не.
Изобщо не знам как се наспива.
Обръща се по корем и тръгва да пълзи - спящ. Ако е в леглото си стига до решетката, сяда и ревва - пак полуспящ Shocked. Ако е при мен, пълзи до таблата и си удря главата в нея или допълзява до мен и ми натриса една глава в лицето. И така цяла нощ. То не бяха зъби, то не бяха жеги, а сега и ностът му е запушен ooooh!.
Аз съм парцал, а мъжът ми каза, че се тътря като бабичка #2gunfire.
През деня детето спи предиобед 1 и 1/2 часа, а след обяд около 2 часа. Не ми изглежда толкова много, че да не му се спи през нощта.
Ох дано да го израсте по-скоро, че...

# 28
  • Мнения: 5 362
Винаги е спяла спокойно Peace

# 29
  • Мнения: 327
Блазе им на мамите със спящи деца!
Не помня повече от 5-7 нощи спокоен сън до този момент да е имала моята дъщеря.
Гадно нещо е безсънието,нали мами?! Hug

Общи условия

Активация на акаунт