Как ви се струват тези обувки?!

  • 7 236
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
Мислех че темата не е бъзик и тъкмо чакам да видя нещо красиво и едва не се задавих с млякото с какао което пия в момента hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
ООО,те са доста функционални...с тях може да се копае и да се плава ...идеални са просто!

Можеш и да ритнеш един шамар на мъжа си hahaha

# 17
  • Мнения: 2 575
Яко!
Време е да си купя неопрен!
Чудя се дали ще ме настъпват много в градския транспорт?

Именно!!!!! Joy Joy hahaha

# 18
  • Мнения: 7 263
абе аз на времето така се бях зарекла за платформите, че няма да нося ако щеееее, квото ще да става. Ама те дълго се задържаха на мода и най-накрая срам не срам и аз се изпудрих с такива, как не си извих врата тогава из улиците още се чудя. Та тия ли ще ми се опрат, поне няма да ми стискат малкото пръстче  Party Party Party

# 19
  • Мнения: 3 360
хахахаа-думи нямам-прелестни са hahaha

# 20
  • Мнения: 205
Супер за парти на яхта- фръцкаш се на висок ток и после хоп, пориш вълните!

# 21
  • Мнения: 8 505
Сините и оранжевите биха се съчетали перфектно със зелен неопрен Simple Smile Идеални са за яхт-парти с гмуркане,жалко,че не мога да нося токове Mr. Green

# 22
  • Мнения: 19 302
оле, нямам думи направо... никога не бих обула подобно нещо

абе никога не казвай никога, вземат да станат някой писък на модата след година две.....
иначе според мен става дума за фотомонтаж, надали някой би произвел подобно безумие, ама знае ли човек  newsm78 Crazy Crazy
smile3521

# 23
  • Мнения: 8 505
ariell,виждам,че мислим и пишем едновременно Hug

# 24
  • Мнения: 2 631
... Тогава трябва да са направили и фотомонтаж на кутиите, щото са доста добре оразмерени спрямо обувоплавниците...  Joy

# 25
  • Мнения: 7 263
ми "пипнали" са го хората.  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

# 26
# 27
  • Мнения: 1 313
Много грозни. Но ще ми е интересно да видя човек с такива Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 4 751
Гола ще ги нося, естествено  Thinking Пу за мене сините  Party

# 29
  • Мнения: 3 782
Мале, не знаех че има такива обувки. Много са смешни, ще ми трябва голяма смелост за да ги нахлузя на краката си. А идея нямам с какво може да се носят ... еми гола, за да изпъкнат.  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт