Как ви се струват тези обувки?!

  • 7 240
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 240
От кога си търся такива! Laughing

# 31
  • Мнения: 534
Черните,да ми отиват на всичко  Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 1 176


http://dl.ziza.ru/other/072007/03/pics/15_pics_53853.jpg

С какъв тоалет бихте ги носили и на кой цвят бихте се спряли ?

 hahaha hahaha hahaha
За мен сините ...  Grinning  джапанките в банята ще позеленеят от яд  Grinning

# 33
  • Мнения: 544
 hahahaСините ще ми паснат на банския- има да ми се забиват тея токчета в пясъка и да ора с предната им част, ще падам и ще ставам по плажа като някой пияница Joy

# 34
  • Мнения: 526
Баси якото-това е само за мене,както имам изпъкнал кокал под десния палец JoyНяма да ми стиска-екстра!

# 35
  • Мнения: 2 039
В първия момент бях така  Shocked,ама вече съм ей така  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Просто това е неописуемо смешно... Joy

# 36
  • Мнения: 6 958
За мене сините моля, ще ми подхождат на шортите  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 622
Като ги видях и онемях - от кога си търся такива обувки  Shocked Но дали ще са ми по джоба, ако са произведение на някой известен моден дизайнер и са много скъпи, ще си останат само в мечтите ми  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 216
Готини са и са истински и на други места са обсъждани! Бих ги носила край басейна, приличат на лопатките на патица. Ще далдисвам успешно, но пък друго си е да се гмуркаш някъде в топлите морета, тогава остава да се носят на яхта, както са писали по-горе момичетата. Дано не се хлъзгат много, че да не се излагам.  Grinning

# 39
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

аха ooooh!

# 40
# 41
  • Русе
  • Мнения: 511
Офф, хората да се правят на оригинални, взеха да откачат!!!

# 42
  • Мнения: 836
Какво се хилите толкова?
Доста стилни са за една Русалка.  Crossing Arms

# 43
  • София
  • Мнения: 5 605
Е това вече наистина е супер извратено, а на мен ми казват, че имам извратен вкус после... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 22 867
Е това вече наистина е супер извратено, а на мен ми казват, че имам извратен вкус после... Mr. Green

Що, бе? За плавници са идеални. Тъкмо да се чувствам по-жена и в морските дълбини. Друго си е да си на токчета.....................

Общи условия

Активация на акаунт